La multi ani clubului nostru iubit!
![]()
La multi ani militia! Betie placuta diseara Paul
La multi ani si multa sanatate Lari!
La multi ani Lari! Acu ca ai schimbat prefixul tre sa dai de baut ![]()
Laaari... nu pot sa cred. E ziua ta! La multi ani frate! Sa fii fericit, sanatos si sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o. Ce frumoase-s varstele care incep cu 3. Sa-ti traiasca frumoasa! ![]()
La multi ani Lari ! ![]()
bueyyyy si la multi ani si pentru mami meu drag....sa-mi traiasca muulti ani de acum inainte
La multi ai,Lari!
Sa petreci bineeeeeeeee!... ![]()
La multi ani Lari !
bueyyyy si la multi ani si pentru mami meu drag....sa-mi traiasca muulti ani de acum inainte
LA MULTI ANI mamei tale Nico! Cu toata sinceritatea. ![]()
La multi ani Lari. Tot ce-ti doresti
LA MULTI ANI mamei tale Nico!
multumesc
Chitros om mai e George Stan. Nu a intrat nici macar o singura data sa raspunda celor care l-au felicitat cu diferite ocazii si nici macar sa spuna LA MULTI ANI colaboratorilor apropiati. Foarte ciudat. Nu era asa la inceputurile acestui site. Viata l-a schimbat radical.
la multi ani LARII
Chitros om mai e George Stan. Nu a intrat nici macar o singura data sa raspunda celor care l-au felicitat cu diferite ocazii si nici macar sa spuna LA MULTI ANI colaboratorilor apropiati. Foarte ciudat. Nu era asa la inceputurile acestui site. Viata l-a schimbat radical.
de ce vrei sa transformi ziua lu` Lari intr-un motiv de-al ataca pe George? L-ai cunoscut personal sa sti cum e?
App, dintre noi toti, care ne ocupam de site, cine te cunoste personal?
shhh ca e ziua lu Lari, se supara asta si nu mai da de baut
Sa ne traiesti Lari..sa fii sanatos ,voios, voinic si sa dai de baut...pam-pam.
Va multumesc din inima Maye (si pe aceasta cale!) Virgil (si pe aceasta cale!), NicoSoulSteaua, MoWeed, DaniMarcu, Dragoshel (si pe aceasta cale!), Bodanelu, nenea Fane!
Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti!
LA MULTI ANI mamei lui Nicooooo!!!! Sunt convins ca e o persoana speciala, doar e nascuta pe 17 iunie! ![]()
Huuuuooo, alcoolicilor, ca nu va mai opreste setea Dumnezeu! Azi nu cre'ca ne putem vedea, dar promit sa ma revansez cu prima ocazie! ![]()
Sau facem altfel: beti voi cat puteti la birturi, scrieti acilea nota de plata si adresa si, daca o sa-mi amintesc, trec io sa platesc
Daca nu-mi amintesc, BAFTA MULTA si SA AVETI GRIJA DE VOI! ![]()
Va multumesc din inima Maye (si pe aceasta cale!) Virgil (si pe aceasta cale!), NicoSoulSteaua, DaniMarcu, Dragoshel (si pe aceasta cale!), Bodanelu, nenea Fane!
Si mie nu? Huaaaaa ![]()
O sa am grija sa-ti trimit nota de plata. Vrei si bon? ![]()
Si mie nu? Huaaaaa![]()
Ce faci, bah, dai reply fara sa te citezi ca sa ai motiv sa ceri beutura-n plus? ![]()
Sorry, Mo! ![]()
O sa am grija sa-ti trimit nota de plata. Vrei si bon?![]()
Ce sa fac cu el? Si-asa o sa te intelegi cu ala sa treaca pe bon doar beutura si tu o sa-ti iei alte alea, pentru uz personal, va stiu io... ![]()
La multi ani nea Lari ![]()
La multi ani Lari!
MULTUMESC MULT, Adrian si Redondo! MULTZAM! ![]()
P.S. Sper sa nu va certati sau sa ma injurati ca v-am pus in aceeasi propozitie! ![]()
La mulți ani și la cât mai multã inspirație! ![]()
de ce vrei sa transformi ziua lu` Lari intr-un motiv de-al ataca pe George? L-ai cunoscut personal sa sti cum e?App, dintre noi toti, care ne ocupam de site, cine te cunoste personal?
Nu trebuie sa ma cunoasteti neaparat. Trebuie sa-mi simtiti sufletul. Asa cum va simt eu pe voi. A propos, sunt un timid.
Sa inteleg ca il aperi pe George? Ca-l perii? Ca-i faci pantofii? Ca-i pupi reverul hainei? Te inteleg, ai avut un motiv foarte bun si l-ai fructificat. Crezi ca ai fost remarcat? Crezi ca ai vreo sansa sa ajungi admin. N-ai nicio sansa. Atunci cand vei socoti ca trebuie sa fii avansat, vei primi un sut in fund.
Dar nu te speria. Orice sut in fund e un pas inainte. Acum stai cuminte in banca ta si vaneaza urmatorul motiv sa cresti in ochii ownerului. ![]()
wtf?nu ma intereseaza functii pe acest site. Si nu, nu-l perii. Pe George l-am cunoscut personal. Si stiu ce fel de om este.