FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«11718192021120»
Adrian07.06.2009 13:24
danimarcu07.06.2009 13:32

La multi ani clubului nostru iubit!

fularsteaua2

MoWeed11.06.2009 06:31

La multi ani militia! Betie placuta diseara Paul

maye17.06.2009 00:33

La multi ani si multa sanatate Lari!

MoWeed17.06.2009 04:56

La multi ani Lari! Acu ca ai schimbat prefixul tre sa dai de baut :D

Virgil17.06.2009 05:22

Laaari... nu pot sa cred. E ziua ta! La multi ani frate! Sa fii fericit, sanatos si sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o. Ce frumoase-s varstele care incep cu 3. Sa-ti traiasca frumoasa! :)

 

NicoSoulSteaua17.06.2009 05:47

La multi ani Lari ! :kisstogether:

 

bueyyyy si la multi ani si pentru mami meu drag....sa-mi traiasca muulti ani de acum inainte

danimarcu17.06.2009 06:03

La multi ai,Lari!

Sa petreci bineeeeeeeee!... :beer2:

Virgil17.06.2009 06:21
La multi ani Lari ! :kisstogether:

 

bueyyyy si la multi ani si pentru mami meu drag....sa-mi traiasca muulti ani de acum inainte

 

LA MULTI ANI mamei tale Nico! Cu toata sinceritatea. :)

 

bodanelu17.06.2009 07:38

La multi ani Lari. Tot ce-ti doresti

NicoSoulSteaua17.06.2009 07:48
LA MULTI ANI mamei tale Nico!

 

multumesc

emerson fittipaldi17.06.2009 08:18

Chitros om mai e George Stan. Nu a intrat nici macar o singura data sa raspunda celor care l-au felicitat cu diferite ocazii si nici macar sa spuna LA MULTI ANI colaboratorilor apropiati. Foarte ciudat. Nu era asa la inceputurile acestui site. Viata l-a schimbat radical.

Dragoshel17.06.2009 08:26

la multi ani LARII

bodanelu17.06.2009 09:03
Chitros om mai e George Stan. Nu a intrat nici macar o singura data sa raspunda celor care l-au felicitat cu diferite ocazii si nici macar sa spuna LA MULTI ANI colaboratorilor apropiati. Foarte ciudat. Nu era asa la inceputurile acestui site. Viata l-a schimbat radical.

 

de ce vrei sa transformi ziua lu` Lari intr-un motiv de-al ataca pe George? L-ai cunoscut personal sa sti cum e?

App, dintre noi toti, care ne ocupam de site, cine te cunoste personal?

Dragoshel17.06.2009 09:35

shhh ca e ziua lu Lari, se supara asta si nu mai da de baut

Fane17.06.2009 09:50

Sa ne traiesti Lari..sa fii sanatos ,voios, voinic si sa dai de baut...pam-pam.

Lari17.06.2009 09:50

Va multumesc din inima Maye (si pe aceasta cale!) Virgil (si pe aceasta cale!), NicoSoulSteaua, MoWeed, DaniMarcu, Dragoshel (si pe aceasta cale!), Bodanelu, nenea Fane!

 

Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti!

 

LA MULTI ANI mamei lui Nicooooo!!!! Sunt convins ca e o persoana speciala, doar e nascuta pe 17 iunie! :D

 

Huuuuooo, alcoolicilor, ca nu va mai opreste setea Dumnezeu! Azi nu cre'ca ne putem vedea, dar promit sa ma revansez cu prima ocazie! ;)

 

Sau facem altfel: beti voi cat puteti la birturi, scrieti acilea nota de plata si adresa si, daca o sa-mi amintesc, trec io sa platesc ;) Daca nu-mi amintesc, BAFTA MULTA si SA AVETI GRIJA DE VOI! :D

MoWeed17.06.2009 09:54
Va multumesc din inima Maye (si pe aceasta cale!) Virgil (si pe aceasta cale!), NicoSoulSteaua, DaniMarcu, Dragoshel (si pe aceasta cale!), Bodanelu, nenea Fane!

Si mie nu? Huaaaaa :D

 

O sa am grija sa-ti trimit nota de plata. Vrei si bon? :)

Lari17.06.2009 09:57
Si mie nu? Huaaaaa :D

 

Ce faci, bah, dai reply fara sa te citezi ca sa ai motiv sa ceri beutura-n plus? :notangel:

 

Sorry, Mo! :blush:

O sa am grija sa-ti trimit nota de plata. Vrei si bon? :)

 

Ce sa fac cu el? Si-asa o sa te intelegi cu ala sa treaca pe bon doar beutura si tu o sa-ti iei alte alea, pentru uz personal, va stiu io... :crazy:

Adrian17.06.2009 10:05

La multi ani nea Lari :D

redondo17.06.2009 10:18

La multi ani Lari!

Lari17.06.2009 10:21

MULTUMESC MULT, Adrian si Redondo! MULTZAM! :beer2:

 

P.S. Sper sa nu va certati sau sa ma injurati ca v-am pus in aceeasi propozitie! :blink:

1on17.06.2009 10:47

La mulți ani și la cât mai multã inspirație! :D

emerson fittipaldi17.06.2009 11:08
de ce vrei sa transformi ziua lu` Lari intr-un motiv de-al ataca pe George? L-ai cunoscut personal sa sti cum e?

App, dintre noi toti, care ne ocupam de site, cine te cunoste personal?

 

Nu trebuie sa ma cunoasteti neaparat. Trebuie sa-mi simtiti sufletul. Asa cum va simt eu pe voi. A propos, sunt un timid.

 

Sa inteleg ca il aperi pe George? Ca-l perii? Ca-i faci pantofii? Ca-i pupi reverul hainei? Te inteleg, ai avut un motiv foarte bun si l-ai fructificat. Crezi ca ai fost remarcat? Crezi ca ai vreo sansa sa ajungi admin. N-ai nicio sansa. Atunci cand vei socoti ca trebuie sa fii avansat, vei primi un sut in fund.

Dar nu te speria. Orice sut in fund e un pas inainte. Acum stai cuminte in banca ta si vaneaza urmatorul motiv sa cresti in ochii ownerului. :ce_oameni:

 

 

 

bodanelu17.06.2009 11:15

wtf?nu ma intereseaza functii pe acest site. Si nu, nu-l perii. Pe George l-am cunoscut personal. Si stiu ce fel de om este.

 

«11718192021120»