La multi ani Dragosh! Sanatate si virtute, sa avem ce bea si ... continuarea o stii tu. ![]()
La multi ani Dragosh! Sanatate si virtute, sa avem ce bea si ... continuarea o stii tu. ![]()
La multi ani Dragoshel ! ![]()
La Multi Ani Dragoshel!
La Multi Ani! Dragoshel ![]()
La multi ani Dragos
La Multi Ani,Dragoshel! ![]()
Multumesc frumos la toata lumea !!!!
moaaa pai nu cred ca imi ajung 2-3 dacii dastea sa le vand sa dau la toti de baut ![]()
Hai ma, nu exagera. Cu 200 de lei ne imbeti pe toti. Inclusiv pe Stanici.
La multi ani AndyTytanBoys si Dragoshel.
Multumesc ninutza :* :*:*:*:*
La Multi Ani, Dragoshel!!! ![]()
La multi ani Maye ![]()
La multi ani Maye ![]()
la multi ani Maye
Multumesc domnilor! ![]()
Hai cu berile alea Maye !
...si La multi ani !
La Muuuuuulti ani,Maye! Sa vina cisternele cu bere ![]()
Multumesc!
Haideti la Sibiu , ca fabrica de bere nu-i departe.E chiar in oras ![]()
Vin eu la Medias, vii tu la Brasov. Cumva, cumva tot rezolvam ![]()
Pai tu oricum vi ma la Medias si eu oricum vin la Brasov.Deci dubla betie ![]()
La multi ani Maye!
la multi ani , Maye !
La Multi Ani,Maye!!!
Multa bafta in toate!