FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12223242526120»
Virgil12.08.2009 05:32

La multi ani Dragosh! Sanatate si virtute, sa avem ce bea si ... continuarea o stii tu. :beer2:

NicoSoulSteaua12.08.2009 05:59

La multi ani Dragoshel ! :kisstogether:

dangeor12.08.2009 06:15

La Multi Ani Dragoshel!

Daniel-Ionut12.08.2009 06:25

La Multi Ani! Dragoshel :excl:

bodanelu12.08.2009 07:17

La multi ani Dragos

Nyghty12.08.2009 07:28

La Multi Ani,Dragoshel! :drunk:

Dragoshel12.08.2009 07:50

Multumesc frumos la toata lumea !!!!

 

 

moaaa pai nu cred ca imi ajung 2-3 dacii dastea sa le vand sa dau la toti de baut :)

Virgil12.08.2009 08:14

Hai ma, nu exagera. Cu 200 de lei ne imbeti pe toti. Inclusiv pe Stanici.

ninutza12.08.2009 10:56

La multi ani AndyTytanBoys si Dragoshel.

 

 

Dragoshel12.08.2009 11:45

Multumesc ninutza :* :*:*:*:*

il_scorpio12.08.2009 11:47

La Multi Ani, Dragoshel!!! :beer2:

MoWeed16.08.2009 00:41

La multi ani Maye :drunk:

Ronnie16.08.2009 04:36

La multi ani Maye :D

ady_ultras16.08.2009 06:32
:yeahh: la multi ani Maye :yeahh::drunk:
Dragoshel16.08.2009 07:02

la multi ani Maye

Maye16.08.2009 08:45

Multumesc domnilor! :beer2:

Fane16.08.2009 09:12

Hai cu berile alea Maye !

...si La multi ani !

Nyghty16.08.2009 09:35

La Muuuuuulti ani,Maye! Sa vina cisternele cu bere :drunk:

Maye16.08.2009 09:43

Multumesc!

Haideti la Sibiu , ca fabrica de bere nu-i departe.E chiar in oras :wub:

MoWeed16.08.2009 10:00

Vin eu la Medias, vii tu la Brasov. Cumva, cumva tot rezolvam :D

Maye16.08.2009 10:00

Pai tu oricum vi ma la Medias si eu oricum vin la Brasov.Deci dubla betie :D

The Game16.08.2009 10:05

La multi ani Maye!

S.S.Lazio16.08.2009 10:08

la multi ani , Maye !

Maye16.08.2009 10:32
:beer2: domnilor!
clausblaus16.08.2009 12:46

La Multi Ani,Maye!!!

Multa bafta in toate!

«12223242526120»