FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12425262728120»
dulcicutza18.08.2009 19:49

La multi ani antipaticule :)

MoWeed18.08.2009 21:24

La multi ani yang si dr.adrian9

Ronnie18.08.2009 21:45

La multi ani yang si dom' doctor!

Maye18.08.2009 21:45

La multi ani yang.

Bai cum suntem unu` dupa altu`... :D

dangeor18.08.2009 22:39

La Multi Ani Marius!

Virgil19.08.2009 05:22

La multi ani _yang! Si la mai mare. :beer2:

Daniel-Ionut19.08.2009 05:41

La multi ani _yang :happy:

 

Si Marius & Maye...

Cam tarziu da'... mai bine decat deloc :D

clausblaus19.08.2009 06:38

La multi ani,yang,La multi ani,dr.adrian9!

Baftosilor,azi aveti un motiv "oficial" pentru o beuta pe cinste.

Multa sanatate!

bodanelu19.08.2009 07:37

la multi ani la amandoi!

dulcicutza19.08.2009 15:10

La multi ani yang care ma cauta p mine pe gugle:)))

_yang19.08.2009 15:48

Multumesc... Da' nu recunosc nimic...

Nyghty19.08.2009 16:21

La Multi Ani,yang si dr.adrian9! Sa beti amandoi pana nu mai puteti in avans pentru victoria Stelei de maine...Iar de maine,o luati de la capat :beer2:

Virgil26.08.2009 06:09

LA MULTI ANI ALex Ripper! Sanatate si viata lunga! Inca odata pe atat(100). :D

 

Pentru cei care nu stiu, Alex a fost unul dintre primii moderatori ai site-ului. Persoana importanta. ;)

Lari26.08.2009 06:25

LA MULTI ANI, Alex! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Allyylla! :beer2:

 

Si, cu o mica intarziere: :blush:

 

LA MULTI ANI, Yange! LA MULTI ANI, vraciule9! :beer2:

Dragoshel26.08.2009 07:23

La multi ani alex ripper(100) . au ca bine o duci deja 100...

Maye30.08.2009 22:18

La multi ani unui redactor foarte valoros , LDS!

Lari31.08.2009 00:59

LA MULTI ANI unui Stelist... well... Extraordinar! SA NE TRAIESTI, LDS! :beer2:

MoWeed31.08.2009 01:00

La multi ani LDS! Sa ne traiesti...

razvan beica31.08.2009 01:42

La multi ani LDS !

Virgil31.08.2009 05:32

La multi ani celui mai spiritual om care a frecventat vreodata acest site! Ma gandesc desigur la Ionut (LDS). Sanatate, fericire, viata lunga! :beer2:

Fane31.08.2009 06:28

Sa ne traiesti LDS-ule !!!

Nyghty31.08.2009 08:34

La Multi Ani LDS si toate cele bune! :drunk:

LDS01.09.2009 18:41

Mulțumesc foarte mult pentru urãrile de bine și pentru aprecieri.

 

Schimbarea prefixului de la " 2 " la " 3 " este echivalentul lunii August din virtualul "Calendar al vieții". Încã e cald, încã e bine, dar zilele sunt mai scurte, iar nopțile încep sa aibe ceva din rãcoarea toamnei, care bate la ușã.

 

Doresc tuturor celor care frecventeazã acest portal un sincer La Mulți Ani, o viațã îmbelsugatã, sãnãtoasã și frumoasã alãturi de cei dragi, precum și îndeplinirea acelor Dorințe care le sunt necesare.

Fane01.09.2009 19:13
Mulțumesc foarte mult pentru urãrile de bine și pentru aprecieri.

 

Schimbarea prefixului de la " 2 " la " 3 " este echivalentul lunii August din virtualul "Calendar al vieții". Încã e cald, încã e bine, dar zilele sunt mai scurte, iar nopțile încep sa aibe ceva din rãcoarea toamnei, care bate la ușã.

 

Doresc tuturor celor care frecventeazã acest portal un sincer La Mulți Ani, o viațã îmbelsugatã, sãnãtoasã și frumoasã alãturi de cei dragi, precum și îndeplinirea acelor Dorințe care le sunt necesare.

 

...adica Jiji la puscarie :thumbup:

Dragoshel01.09.2009 21:14

calin_meduzu(27), alin_jeleu(21), Razvan beica(32), Bo6dan(15), kenzor(15), grasutza(17), Dayro toja(14), SORYN Ronaldo(16), Alexandru_14(14), gedam(26)

 

LA MULTI ANI!!!

«12425262728120»