La multi ani antipaticule ![]()
La multi ani antipaticule ![]()
La multi ani yang si dr.adrian9
La multi ani yang si dom' doctor!
La multi ani yang.
Bai cum suntem unu` dupa altu`... ![]()
La Multi Ani Marius!
La multi ani _yang! Si la mai mare. ![]()
La multi ani _yang ![]()
Si Marius & Maye...
Cam tarziu da'... mai bine decat deloc ![]()
La multi ani,yang,La multi ani,dr.adrian9!
Baftosilor,azi aveti un motiv "oficial" pentru o beuta pe cinste.
Multa sanatate!
la multi ani la amandoi!
La multi ani yang care ma cauta p mine pe gugle:)))
Multumesc... Da' nu recunosc nimic...
La Multi Ani,yang si dr.adrian9! Sa beti amandoi pana nu mai puteti in avans pentru victoria Stelei de maine...Iar de maine,o luati de la capat ![]()
LA MULTI ANI ALex Ripper! Sanatate si viata lunga! Inca odata pe atat(100). ![]()
Pentru cei care nu stiu, Alex a fost unul dintre primii moderatori ai site-ului. Persoana importanta. ![]()
LA MULTI ANI, Alex! ![]()
LA MULTI ANI, Allyylla! ![]()
Si, cu o mica intarziere: ![]()
LA MULTI ANI, Yange! LA MULTI ANI, vraciule9! ![]()
La multi ani alex ripper(100) . au ca bine o duci deja 100...
La multi ani unui redactor foarte valoros , LDS!
LA MULTI ANI unui Stelist... well... Extraordinar! SA NE TRAIESTI, LDS! ![]()
La multi ani LDS! Sa ne traiesti...
La multi ani LDS !
La multi ani celui mai spiritual om care a frecventat vreodata acest site! Ma gandesc desigur la Ionut (LDS). Sanatate, fericire, viata lunga! ![]()
Sa ne traiesti LDS-ule !!!
La Multi Ani LDS si toate cele bune! ![]()
Mulțumesc foarte mult pentru urãrile de bine și pentru aprecieri.
Schimbarea prefixului de la " 2 " la " 3 " este echivalentul lunii August din virtualul "Calendar al vieții". Încã e cald, încã e bine, dar zilele sunt mai scurte, iar nopțile încep sa aibe ceva din rãcoarea toamnei, care bate la ușã.
Doresc tuturor celor care frecventeazã acest portal un sincer La Mulți Ani, o viațã îmbelsugatã, sãnãtoasã și frumoasã alãturi de cei dragi, precum și îndeplinirea acelor Dorințe care le sunt necesare.
Mulțumesc foarte mult pentru urãrile de bine și pentru aprecieri.
Schimbarea prefixului de la " 2 " la " 3 " este echivalentul lunii August din virtualul "Calendar al vieții". Încã e cald, încã e bine, dar zilele sunt mai scurte, iar nopțile încep sa aibe ceva din rãcoarea toamnei, care bate la ușã.
Doresc tuturor celor care frecventeazã acest portal un sincer La Mulți Ani, o viațã îmbelsugatã, sãnãtoasã și frumoasã alãturi de cei dragi, precum și îndeplinirea acelor Dorințe care le sunt necesare.
...adica Jiji la puscarie ![]()
calin_meduzu(27), alin_jeleu(21), Razvan beica(32), Bo6dan(15), kenzor(15), grasutza(17), Dayro toja(14), SORYN Ronaldo(16), Alexandru_14(14), gedam(26)
LA MULTI ANI!!!