FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12627282930120»
korynna10.09.2009 09:05

La Multi Ani, Mo!

O sa beau o/niste bere in cinstea ta. :D

Virgil10.09.2009 09:11

La multi ani Caline! Parca asa te cheama Mo. Daca memoria imi joaca feste, ai un miel la mine. :beer2:

Marius10.09.2009 09:22

Sa traiesti Mo!

Vlad Bogdan10.09.2009 09:54

La multi ani Mo iarba :))

:beer2:

Lari10.09.2009 11:39

Ohhhooooo, nu stiam io de ce, ca nefumator, mi-a venit chefu' de ceva iarba de dimineata... Buuuun!

 

LA MULTI ANI, blah, blah! Lasa prostiile, MoWeed for us, batrane! :D

 

SA NE TRAIESTI MULTI ANI FERICIT, VOIOS si SANATOS! :thumbup::beer2:

Nyghty10.09.2009 12:15

La Multi Ani,MoWeed! (cu toate ca mai bine mergea WeedMoca)

:beer2:

Fane10.09.2009 12:34

La multi ani Mo sa cresti mare :alcoholic:

axl10.09.2009 12:35

Hai la multi ani!

MoWeed10.09.2009 12:35

Multumesc korynna, Virgil, Marius, Vlad Bogdan, Lari, Nyghty, Fane, axl. :beer2:

 

@Virgil

Da, asa ma cheama. Cat despre miel, vorbim de paste :))

Daniel-Ionut10.09.2009 13:27

Ooooo la multi ani Mo! :beer2:

MoWeed10.09.2009 13:30

Multumesc Daniel-Ionut :drunk:

alina_mihaela10.09.2009 16:01

La multi ani , Mo ! :kisstogether:

MoWeed10.09.2009 16:06

Multumesc Alina :kisstogether:

adidwu10.09.2009 19:13

La Multi Ani,MoWeed!

:beer2:

Maye11.09.2009 21:13

La multi , multi , multi ani Fane! :beer2:

Iti doresc o Stea curata de ziua ta!

AG11.09.2009 22:00

la la la laaaaaaaaaaaaa la multi ani Faneeee :drunk:

MoWeed11.09.2009 22:36

La (mai) Multi ani Fane :beer2:

 

La Multi Ani,MoWeed!

:beer2:

Mersi de urari

dulcicutza11.09.2009 23:17

LA multi ani sarbatoritilor.Eu as dori niste rom cu cola. :))))

john_8611.09.2009 23:51

La multi ani, Fane! Sa ne traiesti, mosule!

rezistenta_ultras12.09.2009 00:29

La multi ani,Fane!

Lari12.09.2009 00:40

Traiasca nenea Fane! O casierie cat mai plina iti urez si SANATATE sa te bucuri de ea!!! :beer2:

 

LA MULTI, MULTI ANI si pentru Weezer!!! Sa ne traiesti!!! :beer2:

Fane12.09.2009 06:39

Multumesc frumos baietii...berile dupa meciul de rugby ( ma gasiti acolo ) :alcoholic:

 

Sa traiesti weeezere (25) La multi ani !

Daniel-Ionut12.09.2009 07:11

La multi ani FANE :excl:

Joga Bonito12.09.2009 07:15

La multi ani nea Fane!

 

Viva la Vida!

 

razvan beica12.09.2009 09:25

La multi ani Faneeeeee ! ....... :beer2:

«12627282930120»