La Multi Ani, Mo!
O sa beau o/niste bere in cinstea ta. ![]()
La Multi Ani, Mo!
O sa beau o/niste bere in cinstea ta. ![]()
La multi ani Caline! Parca asa te cheama Mo. Daca memoria imi joaca feste, ai un miel la mine. ![]()
Sa traiesti Mo!
La multi ani Mo iarba ![]()
![]()
Ohhhooooo, nu stiam io de ce, ca nefumator, mi-a venit chefu' de ceva iarba de dimineata... Buuuun!
LA MULTI ANI, blah, blah! Lasa prostiile, MoWeed for us, batrane! ![]()
SA NE TRAIESTI MULTI ANI FERICIT, VOIOS si SANATOS! ![]()
![]()
La Multi Ani,MoWeed! (cu toate ca mai bine mergea WeedMoca)
![]()
La multi ani Mo sa cresti mare ![]()
Hai la multi ani!
Multumesc korynna, Virgil, Marius, Vlad Bogdan, Lari, Nyghty, Fane, axl. ![]()
@Virgil
Da, asa ma cheama. Cat despre miel, vorbim de paste ![]()
Ooooo la multi ani Mo! ![]()
Multumesc Daniel-Ionut ![]()
La multi ani , Mo ! ![]()
Multumesc Alina ![]()
La Multi Ani,MoWeed!
![]()
La multi , multi , multi ani Fane! ![]()
Iti doresc o Stea curata de ziua ta!
la la la laaaaaaaaaaaaa la multi ani Faneeee ![]()
La (mai) Multi ani Fane ![]()
La Multi Ani,MoWeed!
Mersi de urari
LA multi ani sarbatoritilor.Eu as dori niste rom cu cola.
))
La multi ani, Fane! Sa ne traiesti, mosule!
La multi ani,Fane!
Traiasca nenea Fane! O casierie cat mai plina iti urez si SANATATE sa te bucuri de ea!!! ![]()
LA MULTI, MULTI ANI si pentru Weezer!!! Sa ne traiesti!!! ![]()
Multumesc frumos baietii...berile dupa meciul de rugby ( ma gasiti acolo ) ![]()
Sa traiesti weeezere (25) La multi ani !
La multi ani FANE ![]()
La multi ani nea Fane!
Viva la Vida!
La multi ani Faneeeeee ! ....... ![]()