FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12728293031120»
Tz3pI12.09.2009 11:29

La multi ani Fane !!!

Vlad Bogdan12.09.2009 12:55

Sa ne traiesti Fane!

La multi ani :hooray:

Ronnie12.09.2009 13:01

La multi ani weeezer si Fane!

Marius12.09.2009 13:14

Sa ne traiesti Fanele! La muti ani weeezer

Fane12.09.2009 14:59

Ms. baietii ...ms. frumos :drunk:

razvan beica14.09.2009 06:14

pt Stelista 4Ever...La multi ani ! si sa cresti mare :D

Maye16.09.2009 21:47

La Multi Ani The Game ! Multa sanatate :beer2:

MoWeed16.09.2009 22:03

La multi ani The Game

The Game17.09.2009 07:18

Multumesc mult Mo & Maye! :beer2:

Lari17.09.2009 07:27

Daca ai bagat emoticonu' ala cu bere, spun si eu LA MULTI ANI si TOT CE-TI DORESTI!!! :beer2:

 

LE: LA MULTI ANI si pentru Mihai Gruia si psr!!!

Virgil17.09.2009 08:47

Cu intarziere, LA MULTI ANI Fane! Iti urez sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o, sa fii sanatos si la punga gros. Iar daca vrei sa ai noroc la fete, urmeaza sfaturile unui maestru in ale agatatului, concretizate in volumul caruia ii fac reclama la BURSA. Meriti tot ce e mai bun Fane, pentru ca esti Stelist adevarat. Iti doresc sa bei cu prietenii virtuali, un Dom Perignon bine frapat. :)

MoWeed17.09.2009 08:54
Iar daca vrei sa ai noroc la fete[...]

Ii da nevasta-sa numai noroc la fete daca-l prinde :D

psr17.09.2009 15:49

Multumesc Lari :beer2:

Daniel-Ionut17.09.2009 15:58

La multi ani The Game & psr :drunk:

Nyghty17.09.2009 16:31

LA Multi Ani atat lui The Game,cat si lui psr! Aaaa,si ce e mai frumos in afara de o betie grava de ziua ta? Sa mai castige si Steaua! Sper sa mai puteti vedea mingea la meci :happy:

Lari18.09.2009 06:10

LA MULTI ANI, Zloty!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Lucvald-1902!!! :beer2:

 

Sa traitzi, hahalelelor, multi ani fara Becali la carma, ca stiu ca asta asteptati, sa-l dati jos pe bietul ciobanas care vrea binele Stelei! Mah, nici de ziua voastra nu va potoliti, mah? :no:

 

Da-v-ar Dumnezeu sanatate, viatza lunga si forta pentru proteste! :drunk:

MoWeed18.09.2009 07:38

La multi ani zloty(22), lucvald-1902(30) :drunk:

Virgil21.09.2009 05:24

La multi ani Sexystelisto! Tot ceea ce doresti bun, frumos si folositor pentru tine sa implineasca! :beer2:

 

Sexystelista, o super fata. :yes:

Ronnie30.09.2009 13:54

La multi ani, mai, gio!

Lari30.09.2009 17:44

LA MULTI ANI, gio_stgloria! :beer2:

 

Cum te simti, moshule, la varsta asta inaintata? :rolleyes:

MoWeed30.09.2009 18:09

La multi ani gio_stgloria

Nyghty30.09.2009 18:27

La Multi Ani, gio_stgloria!

Maye30.09.2009 18:33

La multi ani gio !

gio_stgloria01.10.2009 13:43

@ Ronnie, Lari, MoWeed, Nyghty ,Maye

 

 

Merci baieti pentru urarea de "la multi ani!". :beer2: N-am fost acasa ieri , astazi am venit de la facultate.

 

@Lari

 

cum sa ma simt mosule, nu mai bine ca tine :nono:

Marius01.10.2009 14:06

LMA bai!

«12728293031120»