La multi ani Fane !!!
La multi ani Fane !!!
Sa ne traiesti Fane!
La multi ani ![]()
La multi ani weeezer si Fane!
Sa ne traiesti Fanele! La muti ani weeezer
Ms. baietii ...ms. frumos ![]()
pt Stelista 4Ever...La multi ani ! si sa cresti mare ![]()
La Multi Ani The Game ! Multa sanatate ![]()
La multi ani The Game
Multumesc mult Mo & Maye! ![]()
Daca ai bagat emoticonu' ala cu bere, spun si eu LA MULTI ANI si TOT CE-TI DORESTI!!! ![]()
LE: LA MULTI ANI si pentru Mihai Gruia si psr!!!
Cu intarziere, LA MULTI ANI Fane! Iti urez sa termini macar suta asta de ani pe care ai inceput-o, sa fii sanatos si la punga gros. Iar daca vrei sa ai noroc la fete, urmeaza sfaturile unui maestru in ale agatatului, concretizate in volumul caruia ii fac reclama la BURSA. Meriti tot ce e mai bun Fane, pentru ca esti Stelist adevarat. Iti doresc sa bei cu prietenii virtuali, un Dom Perignon bine frapat. ![]()
Iar daca vrei sa ai noroc la fete[...]
Ii da nevasta-sa numai noroc la fete daca-l prinde ![]()
Multumesc Lari ![]()
La multi ani The Game & psr ![]()
LA Multi Ani atat lui The Game,cat si lui psr! Aaaa,si ce e mai frumos in afara de o betie grava de ziua ta? Sa mai castige si Steaua! Sper sa mai puteti vedea mingea la meci ![]()
LA MULTI ANI, Zloty!!! ![]()
LA MULTI ANI, Lucvald-1902!!! ![]()
Sa traitzi, hahalelelor, multi ani fara Becali la carma, ca stiu ca asta asteptati, sa-l dati jos pe bietul ciobanas care vrea binele Stelei! Mah, nici de ziua voastra nu va potoliti, mah? ![]()
Da-v-ar Dumnezeu sanatate, viatza lunga si forta pentru proteste! ![]()
La multi ani zloty(22), lucvald-1902(30) ![]()
La multi ani Sexystelisto! Tot ceea ce doresti bun, frumos si folositor pentru tine sa implineasca! ![]()
Sexystelista, o super fata. ![]()
La multi ani, mai, gio!
LA MULTI ANI, gio_stgloria! ![]()
Cum te simti, moshule, la varsta asta inaintata? ![]()
La multi ani gio_stgloria
La Multi Ani, gio_stgloria!
La multi ani gio !
@ Ronnie, Lari, MoWeed, Nyghty ,Maye
Merci baieti pentru urarea de "la multi ani!".
N-am fost acasa ieri , astazi am venit de la facultate.
@Lari
cum sa ma simt mosule, nu mai bine ca tine ![]()
LMA bai!