La multi ani Dee! Ai ramas in mintea si in inima mea pe mai departe. Iti doresc tot binele din lume. Sa fii iubita.
La multi ani Dee! Ai ramas in mintea si in inima mea pe mai departe. Iti doresc tot binele din lume. Sa fii iubita.
Da, bai, la multi ani, Dee. cati ani face? 100? 101?
La Multi Ani bobo_PH(22)
La multi ani bobo_PH.
PS: Baietii de la FIFA, nu-i ziceti "la multi ani" lui GOD? ![]()
La Multi Ani,bobo_PH!
LA MULTI ANI, Piece of Mind!!! ![]()
Si, cu intarziere, LA MULTI ANI, Bobo!!! ![]()
La multi ani, Piece of mind!
La multi ani celor cu prenumele de Mihail sau Gavril!
La Multi Ani Mihail & Gavril! ![]()
va multumesc ![]()
la multi ani tizilorrrrr
La multi ani celor cu numele Mihai sau Gavril
La multi ani, arhanghelilor! Vedeti si voi cum faceti sa treceti pe Satana din Ghencea prin sabie si foc.
La Multi Ani celor ce poarta ei nume de Mihai si/sau Gavril! ![]()
La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfintilor Arhangheli Mihail si Gavriil!
multumesc eu in numele tuturor! si La Multi Ani si celorlanti stelisti care isi sarbatoresc onomastica.
@mihaitza85 La multi ani..
sa inteleg ca maine bem ?
La multi ani tuturor ce poarta numele Mihail/Gavril ![]()
ms , ms
si la multi ani si celorlalti care sarbatoresc azi ![]()
La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfintilor Arhangheli Mihail si Gavriil!
va multumim inka odata, pumnu sus, Steaua suntem noi, o mare familie
LA MULTI ANI, Ovidiu11!!! ![]()
TOT CE-TI DORESTI, camarade! ![]()
Fa si tu cinste cu o bagare la racoare a lu' Gigi, nu fii... ![]()
la multi ani fredysteaua, firai al dreq d huligan, dai o bere la urmatorul meci de la CSA , ![]()
La multi ani fredy.
ohooooooo.... a facut fredy 18 ani ![]()
La Multi Ani ! Tre' sa faci cinste... nu scapi
La multi ani fredy ! Bem pe 23 neaparat ![]()