FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12930313233120»
Virgil29.10.2009 09:40

La multi ani Dee! Ai ramas in mintea si in inima mea pe mai departe. Iti doresc tot binele din lume. Sa fii iubita.

Stanici29.10.2009 09:56

Da, bai, la multi ani, Dee. cati ani face? 100? 101?

Dragoshel31.10.2009 06:48

La Multi Ani bobo_PH(22)

MoWeed31.10.2009 08:13

La multi ani bobo_PH.

 

 

PS: Baietii de la FIFA, nu-i ziceti "la multi ani" lui GOD? :D

Nyghty31.10.2009 08:48

La Multi Ani,bobo_PH!

Lari31.10.2009 22:55

LA MULTI ANI, Piece of Mind!!! :beer2:

 

Si, cu intarziere, LA MULTI ANI, Bobo!!! :beer2:

Stanici01.11.2009 15:45

La multi ani, Piece of mind!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maye08.11.2009 07:40

La multi ani celor cu prenumele de Mihail sau Gavril!

Daniel-Ionut08.11.2009 08:03

La Multi Ani Mihail & Gavril! :beer2:

AG08.11.2009 09:08

va multumesc :yeahh::beer2: la multi ani tizilorrrrr

MoWeed08.11.2009 09:24

La multi ani celor cu numele Mihai sau Gavril

Stanici08.11.2009 10:22

La multi ani, arhanghelilor! Vedeti si voi cum faceti sa treceti pe Satana din Ghencea prin sabie si foc.

Nyghty08.11.2009 11:34

La Multi Ani celor ce poarta ei nume de Mihai si/sau Gavril! :beer2:

 

Astristul08.11.2009 11:41

La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfintilor Arhangheli Mihail si Gavriil!

mihaitza8508.11.2009 12:32

multumesc eu in numele tuturor! si La Multi Ani si celorlanti stelisti care isi sarbatoresc onomastica.

Fane08.11.2009 12:35

@mihaitza85 La multi ani..

sa inteleg ca maine bem ?

Vlad Bogdan08.11.2009 13:35

La multi ani tuturor ce poarta numele Mihail/Gavril :)

alina_mihaela08.11.2009 15:14

ms , ms :kisstogether: si la multi ani si celorlalti care sarbatoresc azi :drunk:

dragos_ghinea08.11.2009 16:25

La Multi Ani tuturor celor care poarta numele Sfintilor Arhangheli Mihail si Gavriil!

AG08.11.2009 20:52

va multumim inka odata, pumnu sus, Steaua suntem noi, o mare familie

Lari10.11.2009 22:27

LA MULTI ANI, Ovidiu11!!! :beer2:

 

TOT CE-TI DORESTI, camarade! ;)

 

Fa si tu cinste cu o bagare la racoare a lu' Gigi, nu fii... :D

AG13.11.2009 22:11

la multi ani fredysteaua, firai al dreq d huligan, dai o bere la urmatorul meci de la CSA , :beer2:

Maye13.11.2009 22:22

La multi ani fredy.

RaMs3s13.11.2009 23:00

ohooooooo.... a facut fredy 18 ani :D

La Multi Ani ! Tre' sa faci cinste... nu scapi

Alexander14.11.2009 09:59

La multi ani fredy ! Bem pe 23 neaparat :D

«12930313233120»