FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13132333435120»
Nyghty22.11.2009 09:38

La Multi Ani Grenada si 7!

Daniel-Ionut22.11.2009 09:39

La multi ani se7en!

MoWeed22.11.2009 10:34

La multi ani 7!

MoWeed24.11.2009 22:16

La multi ani! :drunk:

 

RED-STAR(29), danimarcu(37), alina_mihaela(23)

AG24.11.2009 22:29

la multi ani red, Dani si alina, la fel si acestui topic , care s-a deskis odata cu sarbatoritii de astazi , la multi ani voua :beer2:

Lari25.11.2009 00:40

LA MULTI, MULTI ANI RED-STAR, Danimarcu, Alina_Mihaela!!! :beer2:

 

Bai, nu puneti si voi mana de la mana pentru un raket, ceva? Ca de baut ne putem cumpara si singuri! :D

sabin130725.11.2009 07:09

La multi ani numai fetele!:P

ninutza25.11.2009 08:48

La multi ani alina_mihaela!!!

clausblaus25.11.2009 09:16

La multi ani,Danimarcu,Alina_Mihaela!

Sanatate si noroc in toate!

Adrian25.11.2009 09:19

La multi ani lu' Alina Mihaela dar si "portughezului"!

Stanici25.11.2009 09:33

Moaaama. Azi e ziua ei si nu a dat o bere duminica dupa meci.

Nu conteaza, sa ne traiesti, Alino!

MoWeed25.11.2009 10:26

Dorule, meciul nu a fost luni? :D

Stanici25.11.2009 10:54

Plm, pentru mine a fost ca o duminica.

Maye25.11.2009 10:57

La multi ani danimarcu!

Vlad Bogdan25.11.2009 11:42

La multi ani tuturor nascuti azi. :D

razvan beica25.11.2009 12:23

La multi ani ! celor sarbatoriti astazi, in special fetelor :D:P...urez pe aceasta cale mult noroc si fericire :)

sabin130725.11.2009 12:34

Ce slagar doriti in continuare cu aceasta ocazie pe calea undelor radio la implinirea frumoasei varste? :)

Propun creerea unui subtopic aici, unde sa se tina evindeta restantierilor la facut cinste.

Nyghty25.11.2009 12:47

La Multi ani celor care-s nascuti azi! :drunk:

Tz3pI25.11.2009 13:15

La multi ani Alina!

Ronnie25.11.2009 13:36

La multi ani, Danimarcu!

 

alina_mihaela25.11.2009 15:01

ms, ms :kisstogether:

Ronnie25.11.2009 15:19

La mult ani alina mihaela! Scuze ca am fost taran si nu ti-am zis mai devreme, da' n-am observat ca e si ziua ta.

mihaitza8525.11.2009 18:15
ms, ms :kisstogether:

 

 

la multi ani baboo!

danimarcu25.11.2009 18:52

Multumesc tuturor pt urari!

Eu nu stiu cum sa fac sa uit ca se mai tot adauga cate un an,si voi imi tot amintiti... :ce_oameni:

La multi ani si celorlalti sarbatoriti ai zilei! :beer2:

alina_mihaela25.11.2009 23:16

ms ronnie :kisstogether:

@ fratelo ...vezi ca esti mai mare ca mine :whistle:

«13132333435120»