La Multi Ani Grenada si 7!
La Multi Ani Grenada si 7!
La multi ani se7en!
La multi ani 7!
La multi ani! ![]()
RED-STAR(29), danimarcu(37), alina_mihaela(23)
la multi ani red, Dani si alina, la fel si acestui topic , care s-a deskis odata cu sarbatoritii de astazi , la multi ani voua ![]()
LA MULTI, MULTI ANI RED-STAR, Danimarcu, Alina_Mihaela!!! ![]()
Bai, nu puneti si voi mana de la mana pentru un raket, ceva? Ca de baut ne putem cumpara si singuri! ![]()
La multi ani numai fetele!![]()
La multi ani alina_mihaela!!!
La multi ani,Danimarcu,Alina_Mihaela!
Sanatate si noroc in toate!
La multi ani lu' Alina Mihaela dar si "portughezului"!
Moaaama. Azi e ziua ei si nu a dat o bere duminica dupa meci.
Nu conteaza, sa ne traiesti, Alino!
Dorule, meciul nu a fost luni? ![]()
Plm, pentru mine a fost ca o duminica.
La multi ani danimarcu!
La multi ani tuturor nascuti azi. ![]()
La multi ani ! celor sarbatoriti astazi, in special fetelor ![]()
...urez pe aceasta cale mult noroc si fericire ![]()
Ce slagar doriti in continuare cu aceasta ocazie pe calea undelor radio la implinirea frumoasei varste? ![]()
Propun creerea unui subtopic aici, unde sa se tina evindeta restantierilor la facut cinste.
La Multi ani celor care-s nascuti azi! ![]()
La multi ani Alina!
La multi ani, Danimarcu!
ms, ms ![]()
La mult ani alina mihaela! Scuze ca am fost taran si nu ti-am zis mai devreme, da' n-am observat ca e si ziua ta.
ms, ms![]()
la multi ani baboo!
Multumesc tuturor pt urari!
Eu nu stiu cum sa fac sa uit ca se mai tot adauga cate un an,si voi imi tot amintiti... ![]()
La multi ani si celorlalti sarbatoriti ai zilei! ![]()
ms ronnie ![]()
@ fratelo ...vezi ca esti mai mare ca mine ![]()