la multi ani!
la multi ani!
La multi ani tuturor celor ce poarta numele Nicolae/Nicoleta! (exclus guta
)
La multi ani Lari, armanovici, NicoSoul!
LA MULTI ANI tuturor Nicushorilor si Nicoletelor!!!
SA NE TRAIESTI MULTI ANI MINUNATI, NicoSoulSteaua!!!
SA NE TRAIESHTI, Armanovici!!!
![]()
@John86
Iti multumesc din toata inima pentru urari, insa acela este numele meu de familie. Nu se pune. Altii dau de beut azi! ![]()
Multi ani traiasca dragii nostri colegi!
Pentru copiii nostri cat mai multe cadouri in ghetute.
La multi ani Lari, armanovici, NicoSoulSteaua si tuturor celor care poarta numele de Nicolae si Nicoleta
La Multi Ani,Armanovici!
La Multi Ani,NicoSoulSteaua!
La Multi Ani,Lari(chiar daca e nume de familie)!
La Multi Ani tuturor Nicoletelor si celor care poarta numele de Nicolae!
La multi ani tuturor Nicoletelor si Niculailor ![]()
La multi ani tatalui meu si tuturor Nicoletelor si Niculailor de pe acest forum! ![]()
multumesc de urari
La multi ani Armanovici si tuturor Sfintilor Nicolae de pe acest topic si nu numai
La multi ani celor ce poarta numele de Nicolae si derivatele acestuia!
La multi ani celor ce poarta numele de Nicolae/Nicoleta!
PS: abia acum am vazut, mersi mult pt urarile de pe 22 noiembrie! ![]()
La multi ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Nicolae!
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de Sfantul Nicolae! ![]()
La multi ani Bogdan p! Ai implinit si tu in sfarsit 30 de ani. Iti urez sa nu te opresti macar pana la 100. Fara reparatii capitale. ![]()
LA MULTI ANI, Bogdan_P! ![]()
La multi ani Bogdan si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc astazi ziua de nastere..
Ally_stelista(19), Stelista_Ally(19)
La multi ani fetelor!
Va cunoasteti cumva? ![]()
LA MULTI ANI, Ally!!! ![]()
LA MULTI ANI David_Steaua2007 si Alex88pl !!! ![]()
La Multi Ani,David_Steaua2007 si Alex88pl! ![]()
LA MULTI ANI, SS LAZIO!!! ![]()
Cum te simti la cei 101 ani? ![]()
LA MULTI ANI, SS LAZIO!!!
Cum te simti la cei 101 ani?
Extrem-super-ultra-absolut! Sunt un fel de Beligan, variantă cabotină . ![]()
![]()
Totuși, să nu mă autoflagelez - deși nu știu dacă trebuie sau nu trebuie- , e bine. Mulțumesc de urări, o duminică elecriza(n)tă iți urez, eu deja sunt epuzat:D ![]()
Numai bine. ![]()
LE: Forza Lazio!
La multi ani legionarule!!
La multi ani si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc astazi ziua de nastere.
La multi ani, lazialului! ![]()
Forza SS Lazio! ![]()
La multi ani bodanelu !!!