FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13334353637120»
alex_costin8004.12.2009 08:42

la multi ani!

john_8606.12.2009 01:27

La multi ani tuturor celor ce poarta numele Nicolae/Nicoleta! (exclus guta :)))

La multi ani Lari, armanovici, NicoSoul!

Lari06.12.2009 01:58

LA MULTI ANI tuturor Nicushorilor si Nicoletelor!!!

 

SA NE TRAIESTI MULTI ANI MINUNATI, NicoSoulSteaua!!!

 

SA NE TRAIESHTI, Armanovici!!!

 

:beer2:

 

@John86

Iti multumesc din toata inima pentru urari, insa acela este numele meu de familie. Nu se pune. Altii dau de beut azi! :D

vlad06.12.2009 06:46

Multi ani traiasca dragii nostri colegi!

 

Pentru copiii nostri cat mai multe cadouri in ghetute.

MoWeed06.12.2009 08:17

La multi ani Lari, armanovici, NicoSoulSteaua si tuturor celor care poarta numele de Nicolae si Nicoleta

Nyghty06.12.2009 09:13

La Multi Ani,Armanovici!

La Multi Ani,NicoSoulSteaua!

La Multi Ani,Lari(chiar daca e nume de familie)!

La Multi Ani tuturor Nicoletelor si celor care poarta numele de Nicolae!

 

 

 

 

Fane06.12.2009 11:02

La multi ani tuturor Nicoletelor si Niculailor :drunk:

KERATOCONUS06.12.2009 12:48

La multi ani tatalui meu si tuturor Nicoletelor si Niculailor de pe acest forum! :alcoholic:

NicoSoulSteaua06.12.2009 13:26

multumesc de urari

La multi ani Armanovici si tuturor Sfintilor Nicolae de pe acest topic si nu numai

red&blue_boy06.12.2009 14:40

La multi ani celor ce poarta numele de Nicolae si derivatele acestuia!

se7en06.12.2009 15:56

La multi ani celor ce poarta numele de Nicolae/Nicoleta!

 

 

 

PS: abia acum am vazut, mersi mult pt urarile de pe 22 noiembrie! :beer2:

dragos_ghinea06.12.2009 18:09

La multi ani tuturor celor care poarta numele Sfantului Nicolae!

Astristul06.12.2009 18:51

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de Sfantul Nicolae! :beer2:

Virgil08.12.2009 13:00

La multi ani Bogdan p! Ai implinit si tu in sfarsit 30 de ani. Iti urez sa nu te opresti macar pana la 100. Fara reparatii capitale. :beer2:

Lari08.12.2009 13:03

LA MULTI ANI, Bogdan_P! :beer2:

dragos_ghinea08.12.2009 21:18

La multi ani Bogdan si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc astazi ziua de nastere..

Maye09.12.2009 09:55

Ally_stelista(19), Stelista_Ally(19)

 

La multi ani fetelor!

Va cunoasteti cumva? :D

Lari09.12.2009 10:27

LA MULTI ANI, Ally!!! :beer2:

Lari11.12.2009 08:00

LA MULTI ANI David_Steaua2007 si Alex88pl !!! :beer2:

Nyghty11.12.2009 08:12

La Multi Ani,David_Steaua2007 si Alex88pl! :drunk:

Lari13.12.2009 17:08

LA MULTI ANI, SS LAZIO!!! :beer2:

 

Cum te simti la cei 101 ani? :hump:

SS Lazio13.12.2009 17:20
LA MULTI ANI, SS LAZIO!!! :beer2:

 

Cum te simti la cei 101 ani? :hump:

 

 

Extrem-super-ultra-absolut! Sunt un fel de Beligan, variantă cabotină . :naughty::)

Totuși, să nu mă autoflagelez - deși nu știu dacă trebuie sau nu trebuie- , e bine. Mulțumesc de urări, o duminică elecriza(n)tă iți urez, eu deja sunt epuzat:D :alcoholic:

Numai bine. :)

 

LE: Forza Lazio!

dragos_ghinea13.12.2009 17:53

La multi ani legionarule!!

 

La multi ani si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc astazi ziua de nastere.

KERATOCONUS13.12.2009 18:05

La multi ani, lazialului! :beer2:

 

Forza SS Lazio! :)

Tz3pI13.12.2009 22:05

La multi ani bodanelu !!!

«13334353637120»