FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13536373839120»
dragos_ghinea15.12.2009 16:41

La multi ani Alex!

Frumos articol.

1on16.12.2009 16:19

La mulți ani, tata!

vlad16.12.2009 16:44
La mulți ani, tata!

 

 

Sa-i dea Dumnezeu sanatate!

 

La multi ani!

1on16.12.2009 23:22

La mulți ani mie, lui Daniel-Ionuț, Starforce și la toți Dan(iel)ii și Dan(iel)ele!

De asta știu mai puțini.

Lari19.12.2009 00:05

LA MULTZI ANI, Puyol!!! :beer2:

MoWeed19.12.2009 08:29

La multi ani puyol!

Roby9119.12.2009 09:24

La multi ani lui Puyol si mie! :beer2:

Maye19.12.2009 09:45

La multi ani Puyol!

La multi ani Roby91!

Roby9119.12.2009 10:58
La multi ani Puyol!

La multi ani Roby91!

 

Mersi,Maye ! :beer2:

dragos_ghinea19.12.2009 11:35

La multi ani Puyol si Roby91!!!

KERATOCONUS19.12.2009 11:49

La multi ani, ssilviu_19! :beer2:

La multi ani, puyol! :beer2: ...Vamos Barca! :)

La multi ani, Roby91! :beer2:

Roby9119.12.2009 13:24

Multumesc tuturor ! :beer2:

MoWeed19.12.2009 22:13

La multi ani Azazello

Joga Bonito22.12.2009 11:17

La multi ani Joint! La cat mai multe "jointuri"! :bananadance:

MoWeed22.12.2009 12:01

La multi ani Joint

KERATOCONUS23.12.2009 22:34

La multi ani, Cristi(criminalu2005)! :beer2:

La multi ani, MR.KILLER.ULTRAS! :beer2:

MoWeed24.12.2009 09:23

La multi ani MR.KILLER.ULTRAS :drunk:

Maye24.12.2009 09:31

La multi ani Iepurasului de Pasti!

MoWeed24.12.2009 23:19

La multi ani Azzido :drunk:

red&blue_boy24.12.2009 23:34

La multi ani Azzido !!!

Nyghty24.12.2009 23:41

La Multi Ani,Azzido!

Azzido25.12.2009 00:42

Multumesc, multumesc.

Sarbatori fericite tuturor! :happy:

Maye25.12.2009 02:20

La multi ani batranului admin Azzido!Ai imbatranit si asteptam un nepot!

Esti un batran fericit si iti doresc sa fi fericit!Sa traiasca cel mai batran admin din lume!

Sa traiesti bine batranule!

 

 

Acum astept ban-ul.

Azzido25.12.2009 03:41

nu sunt cel mai batran. George e cel mai varstnic.

PS: nu am bani :D

Dragoshel25.12.2009 07:08

la multi ani Azzido, sarbatori fericite

 

astept si eu banul pentru maye :))

«13536373839120»