FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13435363738120»
Maye13.12.2009 22:40

Sa ne traiesti 1000 de ani Bogdane!

MoWeed13.12.2009 22:42

La multi ani burtosule :D:drunk:

Sa traiesti 1000 de ani

AG13.12.2009 23:12

La Multi Ani Bodaneleeeeee :drunk: sa fii sanatos ,sa-l mhuiesti pe cioban zeci de ani de acum inainte

Joga Bonito14.12.2009 01:25

La Multi Ani bodanelu! Sa fii iubit si sanatos!

red&blue_boy14.12.2009 06:07

La multi ani bodanelu !

danimarcu14.12.2009 07:15

La multi ani,bodanelu! :beer2:

NicoSoulSteaua14.12.2009 07:37

La multi ani pentru bodanel...te astept la parter sa dai si tu un vin fiert :kisstogether:

Daniel-Ionut14.12.2009 07:57

La Multi Ani bodanelu!!! ;)

bodanelu14.12.2009 08:53
La multi ani pentru bodanel...te astept la parter sa dai si tu un vin fiert :kisstogether:

 

Mi-am luat liber de ziua mea. N-oi munci si azi :D

 

Multumesc everyone! :alcoholic:

Astristul14.12.2009 09:57

La Multi Ani bodanelu si tuturor celorlalti sarbatoriti! :beer2:

Nyghty14.12.2009 10:26

La Multi Ani,bodanelu!

Si La Multi Ani SS Lazio pentru ieri,scuze de intarziere!

bodanelu14.12.2009 10:33

multumesc baieti

clausblaus14.12.2009 11:47

LA MULTI ANI,bodanelu!!!

Sanatate si virtute,pe cioban sa il poti f..e!

 

p.s:la fel si pentru georgetocila.....fara numar :punk:

Vlad Bogdan14.12.2009 12:00

La multi ani bodanelu!!! Sanatate si virtute sa ai bani sa ai ce fte.

Ronnie14.12.2009 12:39

La multi ani, domnu' bodanelu!

axl14.12.2009 13:03

Sa traiasca!

bodanelu14.12.2009 13:48

multumesc fanilor si fanelor :)

MoWeed14.12.2009 14:06
multumesc fanilor si fanelor :)

Asta esti tu, Ronnie :D

dragos_ghinea14.12.2009 17:40

La multi ani bodanelu!!

clausblaus15.12.2009 07:05

La Multi Ani,keluboss!

Nu ai ambitie de nu golesti 29 de sticle.

Sanatate!!!

MoWeed15.12.2009 07:42

La multi ani keluboss :beer2:

Fane15.12.2009 07:45

Sa ne traiesti keluboss !

vlad15.12.2009 08:06

Imi pare rau ca nu am putu sa-l felicit ieri pe Bodanelu (din cauza unei probleme de familie) asa ca o fac cu intarziere si-i doresc ca blonda de la Cotroceni sa-i cante:

"Happy birthday mister president!"...evident la multinationala. :)

 

Sanatate si virtute,

S-ai bani ,s-ai ce .....tufe!

La multi ani ,Bodanelu.

 

La multi ani Alex. Sa fii sanatos si mogul (bun sau rau, nu mai conteaza)! :beer2:

Astristul15.12.2009 09:35

La Multi Ani Alex (keluboss)! Sa ne traiesti! :beer2:

Nyghty15.12.2009 09:47

La Multi Ani,keluboss!

«13435363738120»