Sa ne traiesti 1000 de ani Bogdane!
Sa ne traiesti 1000 de ani Bogdane!
La multi ani burtosule ![]()
![]()
Sa traiesti 1000 de ani
La Multi Ani Bodaneleeeeee
sa fii sanatos ,sa-l mhuiesti pe cioban zeci de ani de acum inainte
La Multi Ani bodanelu! Sa fii iubit si sanatos!
La multi ani bodanelu !
La multi ani,bodanelu! ![]()
La multi ani pentru bodanel...te astept la parter sa dai si tu un vin fiert ![]()
La Multi Ani bodanelu!!! ![]()
La multi ani pentru bodanel...te astept la parter sa dai si tu un vin fiert![]()
Mi-am luat liber de ziua mea. N-oi munci si azi ![]()
Multumesc everyone! ![]()
La Multi Ani bodanelu si tuturor celorlalti sarbatoriti! ![]()
La Multi Ani,bodanelu!
Si La Multi Ani SS Lazio pentru ieri,scuze de intarziere!
multumesc baieti
LA MULTI ANI,bodanelu!!!
Sanatate si virtute,pe cioban sa il poti f..e!
p.s:la fel si pentru georgetocila.....fara numar ![]()
La multi ani bodanelu!!! Sanatate si virtute sa ai bani sa ai ce fte.
La multi ani, domnu' bodanelu!
Sa traiasca!
multumesc fanilor si fanelor ![]()
multumesc fanilor si fanelor![]()
Asta esti tu, Ronnie ![]()
La multi ani bodanelu!!
La Multi Ani,keluboss!
Nu ai ambitie de nu golesti 29 de sticle.
Sanatate!!!
La multi ani keluboss ![]()
Sa ne traiesti keluboss !
Imi pare rau ca nu am putu sa-l felicit ieri pe Bodanelu (din cauza unei probleme de familie) asa ca o fac cu intarziere si-i doresc ca blonda de la Cotroceni sa-i cante:
"Happy birthday mister president!"...evident la multinationala. ![]()
Sanatate si virtute,
S-ai bani ,s-ai ce .....tufe!
La multi ani ,Bodanelu.
La multi ani Alex. Sa fii sanatos si mogul (bun sau rau, nu mai conteaza)! ![]()
La Multi Ani Alex (keluboss)! Sa ne traiesti! ![]()
La Multi Ani,keluboss!