FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13637383940120»
clausblaus25.12.2009 07:10

La Multi Ani,Azzido!

Sanatate si bucurii sa-ti aduca mosul.

 

Craciun fericit tuturor!!!

Daniel-Ionut25.12.2009 08:13

La Multi Ani Azzido, si Craciun fericit!

Ronnie25.12.2009 08:25

Hai multzani Azzido! Poate ne bagi si noua banii aia-n cont acu' de Craciun.

Maye25.12.2009 09:28
nu sunt cel mai batran. George e cel mai varstnic.

PS: nu am bani :D

Atunci George e cel mai batran admin din lume.

La multi ani inca o data batranului admin , Azzido!

 

 

Acum astept 2 ban-uri . :D (cu gheata daca se poate :D)

axl25.12.2009 10:04

Ce va mai place sa va sclifositi! Lamultiani si gata.

Joga Bonito25.12.2009 12:07

La Multi Ani Azzido! Sa fii iubit si sanatos!

Tz3pI25.12.2009 16:42

La multi ani Azzido! Craciun fericit tuturor!

dragos_ghinea25.12.2009 16:58

La multi ani Azzido!!!

Craciun fericit tuturor!!!

bodanelu25.12.2009 21:44

La multi ani grasule

MoWeed26.12.2009 08:20

La multi ani Adi Tanas!

 

La multi ani red&blue_boy!

Daniel-Ionut26.12.2009 08:43

La multi ani Adi Tanas si red&blue_boy!!!

red&blue_boy26.12.2009 11:18

Multumesc frumos pentru urari ! :)

La multi ani si lui Adi Tanas si celorlalti.

danimarcu26.12.2009 12:00

La multi ani red&blue boy,Adi,Azzido si celorlalti sarbatoriti ai zilei de azi (sau de ieri :whistle: ).

La multi ani tuturor si sarbatori fericite,an nou fericit!Va felicit de asemenea pe cei care isi vor aniversa ziua numelui,ziua Femeii,ziua indragostitilor,ziua martisorului,ziua copilului si a oamenilor muncii!Paste fericit si Christos a inviat!Bun,am urat totul pt 2010!Pace. :beer2:

1on26.12.2009 12:58

@danimarcu: Vezi c-ai uitat pe cineva...

Nyghty27.12.2009 10:05

In primul rand,La Multi Ani celor care si-au sarbatorit ieri ziua de nastere!

Iar in al doilea rand,La Multi Ani celor ce poarte numele de Stefan/Stefania,deci La Multi Ani mie :) A,si La Multi Ani Fane!

Care mai e pe aici Stefan/Stefania?

danimarcu27.12.2009 10:42

La multi ani Stefan si Stefania!

 

@danimarcu: Vezi c-ai uitat pe cineva...

Sa-mi fie rusine! :blush:

MoWeed27.12.2009 10:44

La multi ani Stefan si Stefania.

La multi ani SteLuTzZz

 

Fane, dai de baut? :D

Fane27.12.2009 12:41

La multi ani tuturor ce poarta numele Stefan si lui SteLuTzZz(21)

 

 

@Mo - normal :alcoholic::drunk:

Roby9127.12.2009 13:17

La multi ani tuturor celor ce poarta numele de Stefan/Stefania !

:beer2:

1on27.12.2009 14:44
La multi ani Stefan si Stefania!

 

 

Sa-mi fie rusine! :blush:

 

De fapt nu. Am crezut că ieri ii azi. :D

dragos_ghinea27.12.2009 15:45

La multi ani tuturor celor care poarta numele Stefan si derivatele acestuia!

La multi ani SteLuTzZz!

AG27.12.2009 15:49

La Multi Ani SteLuTzZz!!!

Daniel-Ionut27.12.2009 16:11

La multi ani Stefan, Stefania & SteLuTzZz!

Lari29.12.2009 15:45

LA MULTI ANI, AmuntBoy!!! :beer2:

danimarcu29.12.2009 20:15

La multi ani,@AmuntBoy si celorlalti sarbatoriti ai zilei!

 

«13637383940120»