FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13839404142120»
1on07.01.2010 10:27

Multumesc!

Marius07.01.2010 10:41

Sa cresti mare, ma!

Daniel-Ionut07.01.2010 10:47

Aeeeee multumesc multumesc multumesc! :drunk:

1on07.01.2010 10:52
Sa cresti mare, ma!

Mai mare de-atata nu mai vreau. :D

Lari07.01.2010 10:55

La toate Ionii ( :rolleyes: ) si toate Ioanele (SARUUU'MAAANNNNAAAA!!!), LAAA MUUULTZI AAANI!!! :beer2:

Ronnie07.01.2010 11:47

Multani fetele! :*

Nyghty07.01.2010 12:37

La Multi Ani celor de poarta numele de Ion si,mai ales,Ioana!

dragos_ghinea07.01.2010 14:45

La multi ani Ionilor!! si mie inclusiv.

 

multumesc celor care au urat pana acum si celor care mi-au mai zis acum cateva zile pentru ziua de nastere..

 

:drunk: :drunk: :drunk:

Vlad Bogdan07.01.2010 18:04

La multi ani Ionilor. :clap:

red&blue_boy07.01.2010 18:13

La multi ani celor ce poarta numele de Ion si derivatele acestuia...

Maye07.01.2010 18:28

La Multi Ani 1oane!

dayra07.01.2010 19:00

Thank you, thank you! :D

La Multi Ani si din partea mea, Ion si Ioana! :beer2:

Maye07.01.2010 19:04

dayra esti sfanta? :D

dayra07.01.2010 19:04

decat cu numele :hypocrite:

Maye07.01.2010 19:44

Nici nu imi imaginam altceva :D

 

In cazul acesta...La Multi Ani!

dayra07.01.2010 20:06

Multumesc! :beer2:

 

 

Maye07.01.2010 20:12

Tu sa imi dai altceva cand iti urez ceva , ca bere imi dau toti alcoolistii :))

Marius07.01.2010 20:13

maria ioana, tu esti campioana :whistle:

 

LE: lu' maye da-i ce-i dau aia care-s nemultumiti de basescu :D

dayra07.01.2010 20:19
Tu sa imi dai altceva cand iti urez ceva , ca bere imi dau toti alcoolistii :))

 

 

bine, dau o vodka :))

S.S.Lazio07.01.2010 20:22

Multumesc,multumesc ! :) La multi ani si pt ceilalti Ioni si Ioane !

Maye07.01.2010 20:37
bine, dau o vodka :))

Nu sunt multumit :))

 

LE: lu' maye da-i ce-i dau aia care-s nemultumiti de basescu :D

perversule

bodanelu08.01.2010 07:55

ba.. cam multi Ioni peste tot..

Lari14.01.2010 01:24

LA MULTI ANI, Cristian014!!! :beer2:

Maye19.01.2010 01:25

LA MULTI ANI BAF-kimi !

 

DJ-ul nostru de 63 de ani :D

BAF-kimi19.01.2010 18:03

Ms :D

 

Hai ma ca mixez bine. :))

«13839404142120»