FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14041424344120»
NicoSoulSteaua15.02.2010 07:37

La multi ani Saghe si AdiM ,sa ne traiti :beer2:

MikStelista15.02.2010 07:38

Happy Birthday Saghe! :bananadance::drunk:

Fane15.02.2010 07:42

Luar-ai foc Saghe si la multi ani AdiM !

Tz3pI15.02.2010 09:17

La multi ani AdiM si Saghe!

RobYnho15.02.2010 10:06

Sa traiasca Saghe si meniul lui cu cartofi prajiti si ceafa de porc !

Maye16.02.2010 00:01

La multi ani strezahuzum!

Lari16.02.2010 01:55

LA MULTI ANI, StrezaHuzum si Mircea27!!! :beer2:

Adrian18.02.2010 22:35

La multi ani Carmina Stan :)

MoWeed18.02.2010 22:45

La multi ani prezentei feminine dintre nazistii astia din AISS!

Fane19.02.2010 06:45

La multi ani tanti Carmina...sa inteleg ca maine :drunk: ?

ninutza19.02.2010 07:01

La multi ani Carmina.

Dragoshel19.02.2010 07:14

La multi ani carmina si la multi ani tatăăăă

NicoSoulSteaua19.02.2010 08:09

La multi ani Carmina :oleole:

carminastan19.02.2010 08:27

Multumeeeeeeeeessssscccccccccccc >:D<

va pupa fata pe toti!

Bogdan19.02.2010 08:57

La multi ani. Si vreau si eu bomboane d`alea :)

carminastan19.02.2010 09:30

Da da, de ziua mea :)))

Dragos_G19.02.2010 14:17

La multi ani Carmina!!!

MoWeed24.02.2010 11:20

La multi ani nazistului de Arian

Maye24.02.2010 11:21

La multi ani Keratoconus.

MikStelista24.02.2010 11:21

Happy Birthday, Arian! :drunk:

Nyghty24.02.2010 12:59

La Multi Ani,Arian!

Daniel-Ionut24.02.2010 16:18

Hai sa traiesti Arian! :beer2:

Dragos_G24.02.2010 21:30

La multi ani, huliganule!

Arian24.02.2010 21:49

Va multumesc tuturor pentru urari! :beer2:

red&blue_boy25.02.2010 08:31

La multi ani Arian (ex Keratoconus ) !!! :beer2: Sper sa fie primit si cu intarzaiere !

«14041424344120»