FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14142434445120»
Lari01.03.2010 10:18
O primavara minunata tuturor Stelistelor!

Ghiocel.jpg

MikStelista01.03.2010 10:19

Ce baiat finut! Multumim, Lari :kisstogether:

Joga Bonito01.03.2010 10:49

La multi ani, alexblaja!

 

Martisor fericit, fetelor! Sa fiti sanatoase si iubite!

 

axl01.03.2010 10:56

Gay!

Fane01.03.2010 11:02

Ete`l p`asta, sa`nverzit la loc :D

axl01.03.2010 11:02

E de la bere.

Maye04.03.2010 00:13

La multi ani Ioane!

 

Sa ne traiesti multi ani de acum inainte!

Ronnie04.03.2010 05:29

Multani Ioane!

MikStelista04.03.2010 07:13

La multi ani, Ioane! :drunk:

Mai ai vin? :D

Bogdan04.03.2010 07:27

La multi ani Ioane...

Stanici04.03.2010 07:38

Uite, ma, nemernicul. Ieri tacea malc :)) . La multi ani, baaa!

Fane04.03.2010 07:40

Sa ne traiesti Ioane :thumbsup:

1on04.03.2010 07:46
Uite, ma, nemernicul. Ieri tacea malc :)) . La multi ani, baaa!

 

Și ieri ce era? Ziua lu' Iliescu. :D

 

Multumesc la toată lumea!

 

PS: Din pacate, nu prea mai am vin decat in butoi...

MikStelista04.03.2010 07:47
PS: Din pacate, nu prea mai am vin decat in butoi...

 

Luam butoiul cu totul :D

red&blue_boy04.03.2010 08:02

La multi ani 1on !!! :beer2:

1on04.03.2010 08:24

La multi ani concetățeanului inzaghi4ever!

r3fl3x04.03.2010 08:57

La multi ani, 1on !

 

MoWeed04.03.2010 09:58

La multi ani Ioane

RobYnho04.03.2010 10:33

Sa traiesti, 1on.

dayra04.03.2010 12:37

La multi ani, 1oane! :drunk:

LDS04.03.2010 13:31

Ridica-te, Gheorghe, ridica-te, Ioane, azi e ziua ta, LA MULTI ANI !

 

Un sincer LA MULTI ANI si tuturor celor pe care i-am "ratat" pana acum.

Nyghty04.03.2010 13:58

La Multi Ani,Ioaneeee

Dragos_G04.03.2010 14:11

La multi ani, Ion!!!

Daniel-Ionut04.03.2010 15:17

La multi ani 1ON !

Alexander04.03.2010 21:10

La multi ani ioane ! azi bem pentru tine , maine pentru mine ! :D

«14142434445120»