FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14344454647120»
MoWeed18.03.2010 09:57

La multi ani Irina

Marius18.03.2010 17:48

baaaaaaaa, hahalero, e ziua ta mah? pai sa ne traiesti atunci si sa stii ca nu uit sticla aia promisa !!!

axl18.03.2010 18:09

La multi ani Irina, salut-o pe blonda aia din partea mea, ce daca-i maritata.

Yoyoyoi19.03.2010 07:07

Multumesc baieti :)

 

@Marius, nici eu n-am uitat de sticla

 

@axl, e plecata cu sotul in Italia :P

1on19.03.2010 20:10

La multi ani, mamaie!

Stanici19.03.2010 20:13
La multi ani, mamaie!

 

Ba, esti bulangiu? O faci pe Irina "mamaie" ?!!

1on19.03.2010 20:13

Nu, ma E ziua mamai-mii. Face 89 de ani.

clausblaus23.03.2010 06:55

La Multi Ani,Bodanele!

Sanatate si ani multi!(pe cioban sa il tot ****!)

:beer2:

Ronnie23.03.2010 18:16

La multi ani, Bodanel!

David23.03.2010 19:24

La multi ani Bogdane!

S.S.Lazio23.03.2010 20:52

la multi ani ! cand bem ?

Fane25.03.2010 12:22

Cele 36 de primaveri sa-ti aduca sanatate,fericire,bucurii si impliniri atat pe plan profesional cat si in viata personala si nu in ultimul rand forta pentru a lupta alaturi de echipa noastra Steaua RANGERS.

 

RESPECT CAPITANE si LA MULTI ANI !

TIMARE,SUNTEM MANDRII DE TINE !

RobYnho25.03.2010 12:50

Ar trebui sa fie pe prima pagina, chiar daca nu este fotbalist.

 

La multi ani, capitane !

 

LE: Este pe Steaua.ro. Scuze.

1on25.03.2010 12:52

La multi ani Ioan Timaru! Macar de-or veni mai multi oameni azi.

 

Nu zice nimeni "la multi ani" Politiei romane de ziua ei? :D

Stanici26.03.2010 17:13

La multi ani lu' Campeon european, baaa!

1on26.03.2010 23:52
MikStelista28.03.2010 01:19

La multi ani, Ronnie! :kisstogether::beer2:

La multi ani si floricelelor :D

MoWeed28.03.2010 01:28

E ziua moldoveanului? La multi ani bah

clausblaus28.03.2010 02:59

La Multi Ani,Ronnie! :drunk:

La Multi Ani,Il Soldatino!

Multa sanatate si putere de lupta!

La Multi ani tuturor floricelelor!

red&blue_boy28.03.2010 06:10

La multi ani Ronnie !

Fane28.03.2010 07:18

La multi ani Ronnie,Il Soldatino si tuturor ce-si sarbatoresc astazi ziua fie de nastere fie de sfant.

Maye28.03.2010 07:27

La multi ani moldovene!

Ronnie28.03.2010 08:08

Multumesc copii! La multi din partea mea lui Il Soldatino si florilor! :)

 

 

bogdanbog28.03.2010 08:20

La multi ani kimi si tuturor ce isi serbeaza azi ziua de nastere sau de sfant!

 

ps:kimi te astept cu berea diseara :beer2:

godsaveultras28.03.2010 08:51

 

La Multi Ani sfintilor si celor care isi serbeaza ziua de nastere astazi!

«14344454647120»