La multi ani Irina
La multi ani Irina
baaaaaaaa, hahalero, e ziua ta mah? pai sa ne traiesti atunci si sa stii ca nu uit sticla aia promisa !!!
La multi ani Irina, salut-o pe blonda aia din partea mea, ce daca-i maritata.
Multumesc baieti ![]()
@Marius, nici eu n-am uitat de sticla
@axl, e plecata cu sotul in Italia ![]()
La multi ani, mamaie!
La multi ani, mamaie!
Ba, esti bulangiu? O faci pe Irina "mamaie" ?!!
Nu, ma E ziua mamai-mii. Face 89 de ani.
La Multi Ani,Bodanele!
Sanatate si ani multi!(pe cioban sa il tot ****!)
![]()
La multi ani, Bodanel!
La multi ani Bogdane!
la multi ani ! cand bem ?
Cele 36 de primaveri sa-ti aduca sanatate,fericire,bucurii si impliniri atat pe plan profesional cat si in viata personala si nu in ultimul rand forta pentru a lupta alaturi de echipa noastra Steaua RANGERS.
RESPECT CAPITANE si LA MULTI ANI !
TIMARE,SUNTEM MANDRII DE TINE !
Ar trebui sa fie pe prima pagina, chiar daca nu este fotbalist.
La multi ani, capitane !
LE: Este pe Steaua.ro. Scuze.
La multi ani Ioan Timaru! Macar de-or veni mai multi oameni azi.
Nu zice nimeni "la multi ani" Politiei romane de ziua ei? ![]()
La multi ani lu' Campeon european, baaa!
La multi ani, Ronnie! ![]()
![]()
La multi ani si floricelelor ![]()
E ziua moldoveanului? La multi ani bah
La Multi Ani,Ronnie! ![]()
La Multi Ani,Il Soldatino!
Multa sanatate si putere de lupta!
La Multi ani tuturor floricelelor!
La multi ani Ronnie !
La multi ani Ronnie,Il Soldatino si tuturor ce-si sarbatoresc astazi ziua fie de nastere fie de sfant.
La multi ani moldovene!
Multumesc copii! La multi din partea mea lui Il Soldatino si florilor! ![]()
La multi ani kimi si tuturor ce isi serbeaza azi ziua de nastere sau de sfant!
ps:kimi te astept cu berea diseara ![]()
La Multi Ani sfintilor si celor care isi serbeaza ziua de nastere astazi!