Va multumesc tuturor pentru urari ! ![]()
La mult ani, Sabine !
@ Fane
La prima ocazie. ![]()
Va multumesc tuturor pentru urari ! ![]()
La mult ani, Sabine !
@ Fane
La prima ocazie. ![]()
La multi ani boss, da' tot sunt mai mare decat tine c-o zi ![]()
La multi ani RobYnho(20),sabin1307(24)...cand bem ?
Nu vrea mah sa dea de baut. Zgarcitul!
Bai, insetatule. ![]()
Bem, ma, bem.
Esti tare curajos pe forum. Bine mah, te denigrez maine
Va multumesc pt urari.
La multi ani si tie, Roby! Azi trebuie sa umblam echipati in camuflaj. ![]()
Cativa am inceput deja, da´ mai bem si cu urmatoarele ocazii.
La multi ani, RobYnho! ![]()
La multi ani, sabin1307! ![]()
La multi ani, Bundy! ![]()
Aaaaaaaa e ziua lu' RobYnho azi
deaia era el asa cuminte.
La multi ani tinere.
La multi ani domnu' Robynho pentru tine
la multi ani roby
Si la multi ani sabin1307, acum am vazut.
@Bacau
Ce ba, acum daca ai schimbat prefixu' esti domnu'? ![]()
Mersi inca o data pentru toti. ![]()
Sa ne traiesti, Roby!!!
La Multi Ani celor doi pariori, RobYnho si Sabin !
La multi ani Roby si Sabin!!!
Sa ne traiasca mult si bine nenea Tupac Amaru! TOT CE-TI DORESTE!!! ![]()
Ca si nenea Tupac, si noi dorim sa scapam de Ciordel Fotbalitza. ![]()
SA NE TRAIESTI, Domnule! ![]()
Ia uite ba frate ce de-a aniversari.
La multi ani Soldatino, Ronnie, Roby, Sabin si bineinteles ultimului rege inca.
Sa ne traiti!
La multi ani,tupac amaru
!
cand bem ?
La multi ani Tupac Amaru
La multi ani Tupac!
@ Tupac Amaru
Ca un cer albastru fara nori, viata ta sa fie, sa ai in viata doar flori, noroc si bucurie!
LA MULTI ANI! ![]()
Spre 44!
La multi ani, Tupac!
La Multi Ani tupac amaru ![]()
La multi ani, Tupac Amaru! ![]()
La Multi Ani,Tupace!