FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14546474849120»
RobYnho29.03.2010 09:10

Va multumesc tuturor pentru urari ! :beer2:

 

La mult ani, Sabine !

 

@ Fane

 

La prima ocazie. :alcoholic:

Ronnie29.03.2010 09:59

La multi ani boss, da' tot sunt mai mare decat tine c-o zi :)

MoWeed29.03.2010 10:27
La multi ani RobYnho(20),sabin1307(24)...cand bem ?

Nu vrea mah sa dea de baut. Zgarcitul!

RobYnho29.03.2010 10:37

Bai, insetatule. :D

Bem, ma, bem.

MoWeed29.03.2010 10:38

Esti tare curajos pe forum. Bine mah, te denigrez maine

sabin130729.03.2010 10:39

Va multumesc pt urari.

La multi ani si tie, Roby! Azi trebuie sa umblam echipati in camuflaj. :D

 

Cativa am inceput deja, da´ mai bem si cu urmatoarele ocazii.

Arian29.03.2010 13:59

La multi ani, RobYnho! :beer2:

La multi ani, sabin1307! :beer2:

La multi ani, Bundy! :beer2:

Daniel-Ionut29.03.2010 14:04

Aaaaaaaa e ziua lu' RobYnho azi :hmmm: deaia era el asa cuminte.

La multi ani tinere.

Ronnie29.03.2010 14:09

La multi ani domnu' Robynho pentru tine

Dragoshel29.03.2010 14:12

la multi ani roby

Daniel-Ionut29.03.2010 14:12

Si la multi ani sabin1307, acum am vazut.

 

@Bacau

Ce ba, acum daca ai schimbat prefixu' esti domnu'? :dry:

RobYnho29.03.2010 14:14

Mersi inca o data pentru toti. :D

f234567k29.03.2010 14:28

Sa ne traiesti, Roby!!!

*Alecs*29.03.2010 16:02

La Multi Ani celor doi pariori, RobYnho si Sabin !

 

 

Dragos_G29.03.2010 19:01

La multi ani Roby si Sabin!!!

Lari29.03.2010 21:22

Sa ne traiasca mult si bine nenea Tupac Amaru! TOT CE-TI DORESTE!!! :beer2:

 

Ca si nenea Tupac, si noi dorim sa scapam de Ciordel Fotbalitza. ;)

 

SA NE TRAIESTI, Domnule! :beer2:

axl29.03.2010 21:25

Ia uite ba frate ce de-a aniversari.

La multi ani Soldatino, Ronnie, Roby, Sabin si bineinteles ultimului rege inca.

Sa ne traiti!

S.S.Lazio29.03.2010 21:25

La multi ani,tupac amaru :) !

 

 

cand bem ?

MoWeed29.03.2010 21:31

La multi ani Tupac Amaru

Maye29.03.2010 22:04

La multi ani Tupac!

Virgil30.03.2010 10:19

@ Tupac Amaru

 

Ca un cer albastru fara nori, viata ta sa fie, sa ai in viata doar flori, noroc si bucurie!

 

LA MULTI ANI! :beer2:

 

Spre 44!

Dragos_G30.03.2010 11:01

La multi ani, Tupac!

cRiss4Steaua30.03.2010 11:05

La Multi Ani tupac amaru :D

Arian30.03.2010 16:42

La multi ani, Tupac Amaru! :beer2:

clausblaus30.03.2010 17:43

La Multi Ani,Tupace!

«14546474849120»