La multi ani predatorpulse7
La multi ani predatorpulse7
Sa ne traiesti predatoare.pulse7 ![]()
La multi ani KuzMaN ! ![]()
La multi ani, KuzMaN! ![]()
La multi ani, KuzMaN
La multi ani kuzman , cand bem ?
La multi ani Kuzman!!
Sarbatori fericite, pacatosilor!
La multi ani, KuzMaN! ![]()
Mersi tuturor pentru urari! ![]()
La Multi Ani Cosmineeeeee !!!!!!! Azi bem ![]()
![]()
La Multi Ani, Marius Lacatus!!! ![]()
Deci in mod oficial sunt primul care ii ureaza lui Adrian un calduros LA MULTI ANI! ![]()
La multi ani Adriane..sa bem,sa bem,sa bem ![]()
La Multi Ani, nenea moderatoru' Adrian! ![]()
La multi ani, Adrian!
la multi ani , Ninutza !
la multi ani , Adrian !
La multi ani, Adrian! ![]()
@ Adrian
Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca!
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri, si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI Ady! ![]()
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI Ninutza!
A! Si sa nu te opresti pana cand nu termini aceasta prima suta de ani pe care ai inceput-o! ![]()
La multi ani Nino,sa-ti creasca titele ![]()
La multi ani, Ninaaaa! ![]()
![]()
Pupacioso! ![]()
Virgil ![]()
O uitasem pe Ninutza, scz ![]()
Inteleg. Daca ar fi fost baiat, ai fi fost mai interesata. ![]()
Nu, nu! Mai am si eu scapari.... ![]()