FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14748495051120»
MoWeed02.04.2010 06:27

La multi ani predatorpulse7

Fane02.04.2010 06:31

Sa ne traiesti predatoare.pulse7 :thumbsup:

red&blue_boy04.04.2010 08:18

La multi ani KuzMaN ! :beer2:

MikStelista04.04.2010 08:20

La multi ani, KuzMaN! :drunk:

MoWeed04.04.2010 09:45

La multi ani, KuzMaN

S.S.Lazio04.04.2010 12:48

La multi ani kuzman , cand bem ?

Dragos_G04.04.2010 13:22

La multi ani Kuzman!!

 

Sarbatori fericite, pacatosilor!

Arian04.04.2010 20:25

La multi ani, KuzMaN! :beer2:

KuzMaN04.04.2010 22:01

Mersi tuturor pentru urari! :)

Xeel4704.04.2010 23:15

La Multi Ani Cosmineeeeee !!!!!!! Azi bem :naughty::beer2:

dayra05.04.2010 10:29

La Multi Ani, Marius Lacatus!!! :worthy:

Daniel-Ionut08.04.2010 06:31

Deci in mod oficial sunt primul care ii ureaza lui Adrian un calduros LA MULTI ANI! :D

Fane08.04.2010 06:33

La multi ani Adriane..sa bem,sa bem,sa bem :drunk:

MikStelista08.04.2010 06:45

La Multi Ani, nenea moderatoru' Adrian! :kisstogether:

Dragos_G08.04.2010 09:19

La multi ani, Adrian!

alina_mihaela08.04.2010 10:13

la multi ani , Ninutza !

la multi ani , Adrian !

Arian08.04.2010 10:42

La multi ani, Adrian! :beer2:

Virgil08.04.2010 10:57

@ Adrian

 

Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti infloreasca!

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, bucurie, prosperitate, viata lunga si succesuri, si de lume sa nu-ti pese. LA MULTI ANI Ady! :drunk:

Virgil08.04.2010 11:03

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale! LA MULTI ANI Ninutza!

 

A! Si sa nu te opresti pana cand nu termini aceasta prima suta de ani pe care ai inceput-o! :kisstogether:

Fane08.04.2010 11:05

La multi ani Nino,sa-ti creasca titele :naughty:

MikStelista08.04.2010 11:06

La multi ani, Ninaaaa! :kisstogether::drunk:

Virgil08.04.2010 11:06

Pupacioso! :kisstogether:

MikStelista08.04.2010 11:17

Virgil :kisstogether:

 

O uitasem pe Ninutza, scz :blush:

Virgil08.04.2010 11:21

Inteleg. Daca ar fi fost baiat, ai fi fost mai interesata. :D

 

 

MikStelista08.04.2010 11:27

Nu, nu! Mai am si eu scapari.... :D

«14748495051120»