FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14849505152120»
S.S.Lazio08.04.2010 12:31

La multi ani ! :) ..cand bem ?

Tz3pI08.04.2010 12:44

La multi ani, Adrian si ninutza !!!

clausblaus08.04.2010 14:41

La Multi Ani,Adriane!

Al 24-lea........an de viata, sa fii sanatos!

pytycrys08.04.2010 14:46

La multi ani Adrian si ninutza.

Tot ce va doriti in viata!

Nyghty08.04.2010 14:52

La Multi Ani, Adrian!

Maye08.04.2010 17:28

Sa ne traiesti Adi!

La multi ani!

Ronnie08.04.2010 17:33

La multi ani celor nascuti astazi!

ninutza08.04.2010 17:35

Virgil,multumesc pentru urare.

Faneeeeeee,nu mai e nevoie sa creasca.

Mik te scuz.

Iubita multam si tie :kisstogether::kisstogether: si celorlalti.

Adrian08.04.2010 17:39

Va multumesc tuturor pentru urari. Sper sa fim cu totii sanatosi. Va multumesc :)

MikStelista08.04.2010 17:42

Acu' scoate vinul din pivnita :D

axl08.04.2010 17:54

La multi ani lu' CapMare si lu' TateMari.

Maye09.04.2010 21:58

La multi ani Mi+za !

MoWeed09.04.2010 22:15

La multi ani Adriane! Cu intarziere, dar am fost plecat zilele astea. Ce pacat, ieri chiar am fost la Alba-Iulia; aveam de unde sa beau...

Mi+za10.04.2010 06:20

Multumesc frumos Maye, Fane si MoWeed. :) Sanatate si voua baieti.

Fane10.04.2010 06:21

Sa ne traiesti Mi+za.

MoWeed10.04.2010 10:24

La multi ani Mi+za

MikStelista10.04.2010 21:02

Laaaaaaa multiiiiiiiiiiiii aniiiiiiiiiiiiiii, Danielllllllllllllllllll! :kisstogether:

Daniel-Ionut10.04.2010 21:04

:wub: Deci de la 12 fix :D

ms ms ms :happy:

Daca nu rastoarna Real scorul sa uitati de mine! :ras:

David10.04.2010 21:06

La multi ani/multe El Clasico pierdute sa traiesti!

 

PS.E si ziua lui Micutzu Deni!

 

Deni,l-a multi ani!

S.S.Lazio10.04.2010 21:08

La multi ani ba , rahovene ! >:D<

1on10.04.2010 21:45

La multi ani, hahalerelor! :beer2: :beer2: :beer2:

Dragos_G10.04.2010 22:02

meci perfect pentru ziua ta :)) La multi ani Daniele..!!

red&blue_boy10.04.2010 22:03

La multi ani Daniel-Ionut !!! :beer2:

Daniel-Ionut10.04.2010 22:03
meci perfect pentru ziua ta :)) La multi ani Daniele..!!

 

Care meci? Steaua joaca luni...

Merci :)

Maye10.04.2010 22:04

La multi ani Daniele!

«14849505152120»