La multi ani !
..cand bem ?
La multi ani !
..cand bem ?
La multi ani, Adrian si ninutza !!!
La Multi Ani,Adriane!
Al 24-lea........an de viata, sa fii sanatos!
La multi ani Adrian si ninutza.
Tot ce va doriti in viata!
La Multi Ani, Adrian!
Sa ne traiesti Adi!
La multi ani!
La multi ani celor nascuti astazi!
Virgil,multumesc pentru urare.
Faneeeeeee,nu mai e nevoie sa creasca.
Mik te scuz.
Iubita multam si tie ![]()
si celorlalti.
Va multumesc tuturor pentru urari. Sper sa fim cu totii sanatosi. Va multumesc ![]()
Acu' scoate vinul din pivnita ![]()
La multi ani lu' CapMare si lu' TateMari.
La multi ani Mi+za !
La multi ani Adriane! Cu intarziere, dar am fost plecat zilele astea. Ce pacat, ieri chiar am fost la Alba-Iulia; aveam de unde sa beau...
Multumesc frumos Maye, Fane si MoWeed.
Sanatate si voua baieti.
Sa ne traiesti Mi+za.
La multi ani Mi+za
Laaaaaaa multiiiiiiiiiiiii aniiiiiiiiiiiiiii, Danielllllllllllllllllll! ![]()
Deci de la 12 fix ![]()
ms ms ms ![]()
Daca nu rastoarna Real scorul sa uitati de mine! ![]()
La multi ani/multe El Clasico pierdute sa traiesti!
PS.E si ziua lui Micutzu Deni!
Deni,l-a multi ani!
La multi ani ba , rahovene ! >
<
La multi ani, hahalerelor!
:beer2: ![]()
meci perfect pentru ziua ta
La multi ani Daniele..!!
La multi ani Daniel-Ionut !!! ![]()
meci perfect pentru ziua taLa multi ani Daniele..!!
Care meci? Steaua joaca luni...
Merci ![]()
La multi ani Daniele!