FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15051525354120»
Fane15.04.2010 06:24

Sa traiesti Pacurare.

MoWeed15.04.2010 09:53

La multi ani Adrian Pacurar.

 

Cine e anr94 bah?

Fane15.04.2010 10:28
La multi ani Adrian Pacurar.

 

Cine e anr94 bah?

 

Degeaba esti moderator mah ! :D

MoWeed15.04.2010 10:44

Pai ce sa va fac mah, daca aveti secrete? :))

MikStelista15.04.2010 11:02

@Mo

E vorba de un baiat frumusel foc :wub:

Bogdan15.04.2010 11:05

@Fane invata-l sa nu rateze fetele astea de pe forum

Fane15.04.2010 11:22

Asa voi face ;)

Dragos_G15.04.2010 11:41

La multi ani anr94!!

 

La multi ani Adrian Pacurar!!

S.S.Lazio15.04.2010 13:20

La multi ani , Adrian Pacurar !

Virgil16.04.2010 05:08

@ Bodruman barkahan

 

Güzel hayat uzun yñllar yașamak ve saĂŸlñklñ olmak için.

Daniel-Ionut16.04.2010 06:33

La multi ani turculee :drunk:

Fane16.04.2010 07:11

Sa traiesti Bodrumane.

Stanici16.04.2010 07:26

Multi ani! Sa ploua cu bere!

red&blue_boy16.04.2010 08:03

La multi ani bodrumdan_barkahan !!! Forza Galatasaray!!!

Maye16.04.2010 08:13

La multi ani Bodruman!

Fane22.04.2010 12:02

La multi ani LUPANU(21)

pytycrys22.04.2010 21:38

Mvai, la multi ani tuturor ce ii cheama George, Georgian, Georgiana, Georgica sau alte derivata.

Inevitabil , la multi ani si George-ului din mine.

mikutu22.04.2010 22:52

:wub:

@Lari , Fane , valentin2day , MoWeed:

baieti , ma simt aiurea , poate ati crezut ca-s mojic la vremea respectiva , cand mi-ati urat ''La multi ani!'' , si eu nu am ''catadicsit'' sa va raspund ! am o scuza , cat de mica si anume , nu frecventez portiunea asta de site , adica forumul ! asta e a doua sau a treia oara cand arunc o privire pe aici !

va multumesc mult ca nu m-ati uitat , lui Valentin si AndyQ , nascuit in aceeasi zi cu mine , le urez tot ce se poate ura unor scorpioni adevarati ;) , iar , pe viitor , promit solemn , sa rasfoiesc si forumul ! :)

toate urarile de bine celor sarbatoriti zilele astea , si pentru toti stelistii laolalta : sa dea D-zeu sa vina cat ma irepede clipa cand vom sarbatori prima zi a Stelei Libere !

LanDSharK22.04.2010 23:07
Mvai, la multi ani tuturor ce ii cheama George, Georgian, Georgiana, Georgica sau alte derivata.

Inevitabil , la multi ani si George-ului din mine.

Multumesc de urare!

La multi ani si tie !! :drunk:

P.S. Ieri, 22 aprilie, am implinit 4 ani de cand m-am inregistrat pe www.fcsteaua.ro La multi ani mie!! :))

MikStelista23.04.2010 06:15

La Multi Ani Gheorghe, George, Georgeta, Georgiana!

Sa-mi traiasca Mama si bunicul! :kisstogether:

Fane23.04.2010 06:21

Si pentru nea j i j i,nimic ? :tomato::tomato::tomato:

MikStelista23.04.2010 06:26

pentru Jiji multa :finger: din partea tuturor membrilor forumului :D

Dragoshel23.04.2010 06:37

George, Gheorghe, Gigi, g... , g.... , g..... ,g.... etc la multi ani maaa

 

PS: George patron de site, si baiatu cu salariile la moderatori , la multi ani :D

Fane23.04.2010 06:45

La naiba tocmai pe el il uitasem, LA MULTI ANI George STAN !!!

 

MikStelista23.04.2010 06:46

La Multi Ani, George Stan!

«15051525354120»