Sa traiesti Pacurare.
Sa traiesti Pacurare.
La multi ani Adrian Pacurar.
Cine e anr94 bah?
La multi ani Adrian Pacurar.
Cine e anr94 bah?
Degeaba esti moderator mah ! ![]()
Pai ce sa va fac mah, daca aveti secrete? ![]()
@Mo
E vorba de un baiat frumusel foc ![]()
@Fane invata-l sa nu rateze fetele astea de pe forum
Asa voi face ![]()
La multi ani anr94!!
La multi ani Adrian Pacurar!!
La multi ani , Adrian Pacurar !
@ Bodruman barkahan
Güzel hayat uzun yñllar yașamak ve saĂŸlñklñ olmak için.
La multi ani turculee ![]()
Sa traiesti Bodrumane.
Multi ani! Sa ploua cu bere!
La multi ani bodrumdan_barkahan !!! Forza Galatasaray!!!
La multi ani Bodruman!
La multi ani LUPANU(21)
Mvai, la multi ani tuturor ce ii cheama George, Georgian, Georgiana, Georgica sau alte derivata.
Inevitabil , la multi ani si George-ului din mine.
![]()
@Lari , Fane , valentin2day , MoWeed:
baieti , ma simt aiurea , poate ati crezut ca-s mojic la vremea respectiva , cand mi-ati urat ''La multi ani!'' , si eu nu am ''catadicsit'' sa va raspund ! am o scuza , cat de mica si anume , nu frecventez portiunea asta de site , adica forumul ! asta e a doua sau a treia oara cand arunc o privire pe aici !
va multumesc mult ca nu m-ati uitat , lui Valentin si AndyQ , nascuit in aceeasi zi cu mine , le urez tot ce se poate ura unor scorpioni adevarati
, iar , pe viitor , promit solemn , sa rasfoiesc si forumul ! ![]()
toate urarile de bine celor sarbatoriti zilele astea , si pentru toti stelistii laolalta : sa dea D-zeu sa vina cat ma irepede clipa cand vom sarbatori prima zi a Stelei Libere !
Mvai, la multi ani tuturor ce ii cheama George, Georgian, Georgiana, Georgica sau alte derivata.Inevitabil , la multi ani si George-ului din mine.
Multumesc de urare!
La multi ani si tie !! ![]()
P.S. Ieri, 22 aprilie, am implinit 4 ani de cand m-am inregistrat pe www.fcsteaua.ro La multi ani mie!! ![]()
La Multi Ani Gheorghe, George, Georgeta, Georgiana!
Sa-mi traiasca Mama si bunicul! ![]()
Si pentru nea j i j i,nimic ? ![]()
![]()
![]()
pentru Jiji multa
din partea tuturor membrilor forumului ![]()
George, Gheorghe, Gigi, g... , g.... , g..... ,g.... etc la multi ani maaa
PS: George patron de site, si baiatu cu salariile la moderatori , la multi ani ![]()
La naiba tocmai pe el il uitasem, LA MULTI ANI George STAN !!!
La Multi Ani, George Stan!