FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15152535455120»
Marius23.04.2010 06:47

ce lingusitori, oricum George nu citeste pe aici

MoWeed23.04.2010 06:51

Pai da mah, dar daca vede, o sa creasca salariile. Sau cel putin asta spera Fane :))

 

 

La multi ani celor care-si sarbatoresc azi ziua. La multi ani George Stan.

Ronnie23.04.2010 12:09

Nu vad sa apara ca este ziua lui Gerge Stan azi, dar daca este: LA MULTI ANI BOSS!

Fane23.04.2010 12:25
Nu vad sa apara ca este ziua lui Gerge Stan azi, dar daca este: LA MULTI ANI BOSS!

 

E de Sf.Gheorghe !

 

Ronnie23.04.2010 12:32

ba ce prost sunt... nu stiam ca e sf. Gheorghe... poate pt ca nici nu cunosc vreun George, Gheorghe etc.

Dragos_G23.04.2010 13:47

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza ziua numelui astazi, mai putin oierului!

Stanici23.04.2010 14:08

Multam, Dragos.

MikStelista23.04.2010 14:15

Multi ani traiascaaaaa / Multi ani traiascaaaa / Laaa multiiii aniiiiiii! / Cine sa traiascaaaa? / Cine sa traiascaaaaaa? / Laaaa multi aniiiii / STANICI SA TRAIASCAAAAAA / STANICI SA TRAIASCAAAAA / LAAAAA MULTIIIII ANIIIIIIII!

 

Scuzele mele ca am uitat! :kisstogether:

Daniel-Ionut23.04.2010 14:17

Gheorghe Stanici? :hmmm::rolleyes:

La multi ani tinere atunci.

RobYnho23.04.2010 15:37

La mult ani, ma, nebunule ! Sa'ti traiasca si obiceiul tau inconfundabil.

Iti inapoiez pamanturile si campiile.

Sa traiesti ! :)

Fane23.04.2010 15:43

SARACIEEEEEEE !!!!

 

E ZIUA TA SI MERGI PE BURTA ??? FUTU`Z FATZA AIA DE CANAL !!!

SA NE TRAIESTI MAH,SA FACI O BASCULANTA DE COPII, SA STAI BEAT IN PERMANENTA SI SA TE BUCURI DE ZIUA CAND Jiji O SA DISPARA DIN Ghencea !

(APP...mai intreaba M****A de mine ?) :inlove:

MoWeed23.04.2010 15:44

Am uitat mah ca si Stanici e Gheorghe.

La multi ani mah! Iti urez sa i-o dai intre tate lui Lia de ziua ta :))

Tanaru` Young23.04.2010 16:26

La multi ani domnului Stanici si tuturor sarbatoritilor !!!

Toate cele bune si tot ce va doriti sa vi se implineasca.(Scurt si la obiect...lipsa de idei,scuzati lipsa de originalitate)

Ronnie23.04.2010 16:26

Nu stiam ca e ziua ta, dar iti urez un sincer si calduros la multi ani!

Nyghty23.04.2010 16:46

La Multi Ani, Stanici!

Sa nu te pierzi prin pahare :))

Tanaru` Young23.04.2010 16:48

Un cer albastru fara nori, In calea voastra sa fie, S-aveti in viata numai flori, Noroc si bucurie !

La multi ani inca o data tuturor sarbatoritilor !!!

dayra23.04.2010 20:32
Multam, Dragos.

 

 

baaaaaaaaaaaaa :blink:

 

Deci "La Multi Ani!!!" :drunk:

rezistenta_ultras23.04.2010 20:43

La multi ani , George Becali !

iNsTiGaToR23.04.2010 20:59

La multi ani tuturor celor cu numele Gheorghe, George, Geta etc.

Si la multi ani (de puscarie) lui Gigi Becali !!!

Tanaru` Young23.04.2010 21:17

La multi ani (de puscarie si departe de Steaua) d-lui g.b. !

Ba nesimtiti m-a mai facut mama de nu i-am scris numele aluia,ba mai mult,am avut tupeul,neobrazarea si nerusinarea de a scrie cu litere mici initialele numelui sau preasfintit.RUSINE MIE ! DE 3 ORI RUSINE ! Imi fac mea culpa si cer indurare de la "salvatorul Stelei" .Sunt convins ca o voi obtine ca "ne-a" Gigi are inima mare,nu ca huliganii aia de protesteaza.

 

La multi ani tuturor Stelistilor care poarta acest nume !

Dragoshel23.04.2010 23:36

dayra te rog frumos si respectuos, toate in acelasi timp sa astepti. bea Dragos, apoi tu.

 

 

OK??

Fane24.04.2010 09:06

La multi ani ytse jam(28) !

Maye24.04.2010 09:24

La multi ani ytse jam !

Nyghty24.04.2010 09:45

La Multi ani, ytse jam!

dayra24.04.2010 10:32
dayra te rog frumos si respectuos, toate in acelasi timp sa astepti. bea Dragos, apoi tu.

 

 

OK??

 

 

Departe de mine orice intentie de a ma baga in fata. :D

 

P.S La Multi Ani si celor care isi sarbatoresc azi ziua.

«15152535455120»