La Multi Ani, bai baieti! ![]()
La Multi Ani, bai baieti! ![]()
Asa, multumim-multumim.
ce v-au spalat mintile...
da, e o campanie lansata de bergenbier ca sa vanda bere. II doare pe ei in cur ca ar fi ziua barbatului. Doar sa-si vanda berea conteaza...
ce v-au spalat mintile...da, e o campanie lansata de bergenbier ca sa vanda bere. II doare pe ei in cur ca ar fi ziua barbatului. Doar sa-si vanda berea conteaza...
Asa e... se minte poporul cu televizorul!
Eu sarbatoresc ziua barbatului in fiecare zi , nu am nevoie de o data speciala.
Sa imi traiasca toti ai mei prieteni cu care imi incep ziua scurt la o bere!
Sa traiti alcoolicilor!
La multi ani tuturor Stelistilor si multa sanatate tuturor celor care au facut parte din Steaua '86,multumim pentru ca ati dat atata stralucire palmaresului Stelei!
![]()
![]()
La multi ani, Pitzi_86! ![]()
La multi ani I.N.Money(24) !
Sa ne traiesti.
La multi ani, I.N.M!
La multi ani , I.N.Money
! cand bem ?
La multi ani Madaline! Sa ne traiesti 100 de ani !
La multi ani Bebeto!
La multi ani DelPiero!
Lu' nea Mihai nu-i ureaza nimeni nimic-nimic?
Ii urez eu... un vers din parazitii.
La multi ani DelPiero10!
La Multi Ani, Nyghty! ![]()
La Multi Ani, Nyghty!![]()
Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa ![]()
Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa![]()
Sa ne traiesti si ai grija la examen ce nota iei...sa nu fie mai jos de 7 ca te rup pe genunchi !
Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa![]()
Dai un "cico" duminica la meci ![]()
LA MULTI ANI Marius! Ai facut un pas important inainte... ![]()
La multi ani Nyghty
Sa ne traiesti si ai grija la examen ce nota iei...sa nu fie mai jos de 7 ca te rup pe genunchi !
Fug la examen... nu iau eu sub 7, ce naiba...
La multi ani Nyghty, ce examen dai ba?
Da'l drq de examen...
La Multi Ani Nyghty!