FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15354555657120»
MikStelista05.05.2010 08:23

La Multi Ani, bai baieti! :drunk:

RobYnho05.05.2010 08:25

Asa, multumim-multumim.

Bogdan05.05.2010 09:15

ce v-au spalat mintile...

da, e o campanie lansata de bergenbier ca sa vanda bere. II doare pe ei in cur ca ar fi ziua barbatului. Doar sa-si vanda berea conteaza...

 

 

Daniel-Ionut05.05.2010 10:25
ce v-au spalat mintile...

da, e o campanie lansata de bergenbier ca sa vanda bere. II doare pe ei in cur ca ar fi ziua barbatului. Doar sa-si vanda berea conteaza...

 

Asa e... se minte poporul cu televizorul!

Maye05.05.2010 11:43

Eu sarbatoresc ziua barbatului in fiecare zi , nu am nevoie de o data speciala.

 

Sa imi traiasca toti ai mei prieteni cu care imi incep ziua scurt la o bere!

Sa traiti alcoolicilor!

David07.05.2010 12:31

La multi ani tuturor Stelistilor si multa sanatate tuturor celor care au facut parte din Steaua '86,multumim pentru ca ati dat atata stralucire palmaresului Stelei!

fular-campioniifularsteaua2

 

Arian07.05.2010 13:41

La multi ani, Pitzi_86! :beer2:

Fane08.05.2010 12:13

La multi ani I.N.Money(24) !

Sa ne traiesti.

Joga Bonito08.05.2010 12:20

La multi ani, I.N.M!

 

S.S.Lazio08.05.2010 15:30

La multi ani , I.N.Money :) ! cand bem ?

Maye09.05.2010 09:53

La multi ani Madaline! Sa ne traiesti 100 de ani !

Maye10.05.2010 07:56

La multi ani Bebeto!

La multi ani DelPiero!

1on10.05.2010 10:47

Lu' nea Mihai nu-i ureaza nimeni nimic-nimic?

mstef10.05.2010 11:12

Ii urez eu... un vers din parazitii.

Daniel-Ionut10.05.2010 18:32

La multi ani DelPiero10!

Lari12.05.2010 05:15
LA MULTI ANI, DelPiero10, Liquid_Squad, Nyghty si Iulia_hd! :beer2:
MikStelista12.05.2010 05:36

La Multi Ani, Nyghty! :kisstogether:

Nyghty12.05.2010 06:44
La Multi Ani, Nyghty! :kisstogether:

 

Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa :whistle:

Fane12.05.2010 06:47
Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa :whistle:

 

Sa ne traiesti si ai grija la examen ce nota iei...sa nu fie mai jos de 7 ca te rup pe genunchi !

 

MikStelista12.05.2010 06:49
Multam', tineti-mi pumnii la examen... cinstea dupa :whistle:

 

 

Dai un "cico" duminica la meci :))

Virgil12.05.2010 06:51

LA MULTI ANI Marius! Ai facut un pas important inainte... :beer2:

MoWeed12.05.2010 06:58

La multi ani Nyghty

Nyghty12.05.2010 07:24
Sa ne traiesti si ai grija la examen ce nota iei...sa nu fie mai jos de 7 ca te rup pe genunchi !

 

Fug la examen... nu iau eu sub 7, ce naiba...

 

Daniel-Ionut12.05.2010 08:55

La multi ani Nyghty, ce examen dai ba?

Da'l drq de examen...

Maye12.05.2010 09:10

La Multi Ani Nyghty!

«15354555657120»