FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15455565758120»
dayra12.05.2010 09:28

La Multi Ani, tinere, Nyghty! :drunk:

Arian12.05.2010 09:50

La multi ani, Nyghty! :beer2:

Dragos_G12.05.2010 11:12

La multi ani, Nyghty!

Nyghty12.05.2010 12:10

Multumesc, multumesc.

 

PS: Bag p.la in el de examen si-l fac ciobanului cadou... ;)

Lari12.05.2010 12:17

Te rupe Fane pe genunchi... :gathering:

Nyghty12.05.2010 12:26
Te rupe Fane pe genunchi... :gathering:

 

Nu ma rupe, ca iau peste 7 :yes:

BAF-kimi12.05.2010 16:16

La multi ani, Nyghty!

Virgil13.05.2010 05:07

LA MULTI ANI, JDERULE! Sanatate, bucurii si sa nu te opresti pana nu termini aceasta suta de ani pe care ai inceput-o! :beer2:

Stanici13.05.2010 05:20

Opaaa. La multi ani, Jderule!

Fane13.05.2010 05:41

Sa traiesti Jderule sa dai de baut :beer2:

Lari13.05.2010 05:43

LA MULTI ANI, Jdeerrrreeee!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI si pentru cae_indru, Oradeanu si ice-ball! :beer2:

 

JDERUL13.05.2010 05:50

 

Multumesc mult pentru urari baieti! Ma bucur ca,desi in ultimul an nu prea ne-am mai ,,intalnit",nu m-ati uitat.Diverse probleme generate de situatia politico-economica prin care trecem cu totii m-au tinut departe de voi.Sper intr-o revenire si de-abia astept sa ne reintalnim!

 

 

 

 

 

Promit ca diseara sa beau cate o halba de bere pentru toti stelistii infocati de aici!

 

 

:beer2:

 

 

Va pup si va iubesc pe toti!

 

 

john

Dragos_G13.05.2010 06:27

La multi ani, Jderule!

Lari13.05.2010 06:35

Cum sa te uitam, nene John? Ce-ar mai fi...

 

Iti uram sa ai grija de tine si toti cei dragi tie! :beer2:

axl13.05.2010 07:43

La multi ani Jdere si Cae Indrule!

Ronnie13.05.2010 10:07

La multi ani domnului Jderul!

Nyghty13.05.2010 13:20

La Multi ani, Jderule!

Adrian13.05.2010 21:17

La multi bani bah Axle!

Maye13.05.2010 21:21

La multi ani axl !

MikStelista13.05.2010 21:22

La Multi Ani, nenea AXL! :drunk:

Daniel-Ionut13.05.2010 21:24

La multi ani Bogdan4Steaua & axl :beer2:

MoWeed13.05.2010 21:39

La multi ani axl

dayra13.05.2010 21:46

La Multi Ani, axl! :drunk:

Dragos_G13.05.2010 22:29

La multi ani, axl!!!!

JDERUL14.05.2010 06:05

La multi ani axl!

 

:beer2:

 

La multi ani Bogdan4Steaua!

 

:beer2:

«15455565758120»