La Multi Ani, tinere, Nyghty! ![]()
La Multi Ani, tinere, Nyghty! ![]()
La multi ani, Nyghty! ![]()
La multi ani, Nyghty!
Multumesc, multumesc.
PS: Bag p.la in el de examen si-l fac ciobanului cadou... ![]()
Te rupe Fane pe genunchi... ![]()
Te rupe Fane pe genunchi...![]()
Nu ma rupe, ca iau peste 7 ![]()
La multi ani, Nyghty!
LA MULTI ANI, JDERULE! Sanatate, bucurii si sa nu te opresti pana nu termini aceasta suta de ani pe care ai inceput-o! ![]()
Opaaa. La multi ani, Jderule!
Sa traiesti Jderule sa dai de baut ![]()
LA MULTI ANI, Jdeerrrreeee!!! ![]()
LA MULTI ANI si pentru cae_indru, Oradeanu si ice-ball! ![]()
Multumesc mult pentru urari baieti! Ma bucur ca,desi in ultimul an nu prea ne-am mai ,,intalnit",nu m-ati uitat.Diverse probleme generate de situatia politico-economica prin care trecem cu totii m-au tinut departe de voi.Sper intr-o revenire si de-abia astept sa ne reintalnim!
Promit ca diseara sa beau cate o halba de bere pentru toti stelistii infocati de aici!
![]()
Va pup si va iubesc pe toti!
john
La multi ani, Jderule!
Cum sa te uitam, nene John? Ce-ar mai fi...
Iti uram sa ai grija de tine si toti cei dragi tie! ![]()
La multi ani Jdere si Cae Indrule!
La multi ani domnului Jderul!
La Multi ani, Jderule!
La multi bani bah Axle!
La multi ani axl !
La Multi Ani, nenea AXL! ![]()
La multi ani Bogdan4Steaua & axl ![]()
La multi ani axl
La Multi Ani, axl! ![]()
La multi ani, axl!!!!
La multi ani axl!
![]()
La multi ani Bogdan4Steaua!
![]()