FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15556575859120»
Fane14.05.2010 06:12
La multi ani axl & Bogdan4Steaua
NicoSoulSteaua14.05.2010 06:28

Sa ne traiesti Axl :kisstogether:

red&blue_boy14.05.2010 06:42

La multi ani Axl!

La multi ani Bogdan4Steaua !

 

:beer2:

Lari14.05.2010 07:31

Axl si Bogdan4Steaua,

Sa bea astazi ca purceaua!

 

Sa ne traitzi, bajetzi! :beer2:

 

@Moderatori

Bai, fiti cu ochii pe astia doi, ca-s nascuti in aceeasi zi ca Dinamo. Suspect...

RobYnho14.05.2010 08:29

La multi ani, marinarule ! :D

alina_mihaela14.05.2010 10:44

La multi ani , Axl!

La multi ani , Bogdan4Steaua !

Nyghty14.05.2010 11:06

La multi ani, Axl!

La Multi ani, Bogdan4Steaua!

vlad14.05.2010 11:16

La multi ani,dragilor. Cataline ,baga purceaua la rece si berea pe gratar.

Bogdan14.05.2010 11:28

la multi ani baieti

danimarcu14.05.2010 17:14

La multi ani! :beer2:

axl14.05.2010 17:27

Merci la fel.

Le reseau pansant14.05.2010 17:57

la multi ani *oaie!

Maye17.05.2010 22:16

La multi ani dulcicutzo !

:kisstogether:

Virgil18.05.2010 05:39

Cutza-Dulcicutza, febletea mea, LA MULTI ANI FRUMOSI SI FERICITI! :beer2:

Stanici18.05.2010 06:03

Cate kile face?

godsaveultras18.05.2010 07:44
Cate kile face?

 

probabil exact cate are nevoie o vajnica aparatoare a drepturilor femeilor,asa cum este ea! :)) p.s.La Multi Ani!

Joga Bonito18.05.2010 10:40
Cutza-Dulcicutza, febletea mea, LA MULTI ANI FRUMOSI SI FERICITI! :beer2:

 

subscriu :))

RobYnho18.05.2010 13:04
Cate kile face?

 

Are multe ?

Dragoshel18.05.2010 13:16

la multi ani(kile) fatoo

Daniel-Ionut18.05.2010 13:17

La multi ani, dulce, dulce, dulce siii mai dulceeee!

MikStelista18.05.2010 15:45

La multi ani, dulcicutzo :kisstogether:

Le reseau pansant18.05.2010 17:28
La multi ani, dulcicutzo :kisstogether:

in loc sa te faci blonda tu te facusi lesbiana.

 

ps: la multi ani cucoano!

axl18.05.2010 17:47

Ete plua, e ziua lu Durdulina. La multi ani si cat mai multe legume la gratar!

Lari19.05.2010 01:07

LA MULTI ANI, ralukasteaua !!! :beer2:

NicoSoulSteaua19.05.2010 07:39

La multi ani,Raluca !

«15556575859120»