FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15758596061120»
dayra27.05.2010 21:27

La Multi Ani, Stanici!!! :drunk:

Cat mai multe provizii de alcool iti doresc! :beer2:

Am fost prima. :yeahh:

Maye27.05.2010 21:29

La multi ani Dorule!

 

E ziua ta si a dependentilor in acelasi timp , de aici pana in Toronto.

Daniel-Ionut27.05.2010 21:30

La multi ani Stanici batrane!!!!!!!!!!!!!!! :clap::beer2:

MikStelista27.05.2010 21:31

La Multi Ani, Staneleeeeeeeeeeeeeee! :kisstogether::drunk:

axl27.05.2010 21:45

La multi ani grasule!

1on27.05.2010 21:47

Üüüü

La multi ani, bugetare!

AG27.05.2010 21:56

dorele, ne mai tii mult ma ?? sari cu berile , la multi ani :D

Tz3pI27.05.2010 21:59

La multi ani, Stanici! :beer2:

rezistenta_ultras27.05.2010 22:39

La multi ani , Stanici !

Iti dau inapoi geaca de ziua ta .

In legatura cu banii de taxi , ma mai gandesc.

red&blue_boy28.05.2010 05:20

La multi ani Stanici !

Ronnie28.05.2010 05:53

Sa traiesti batrane!

Fane28.05.2010 05:56

Scarba,la multi ani !

( Bah,dar de cate ori pe an este ziua lu`asta...parca i-am mai urat o data LMA ? )

Stanici28.05.2010 06:05

La multi ani, Toronto. Cu toate ca te-ai bucurat cand m-au gazat shelterii la meciul cu Timisoara.

 

@restul. Va multumesc mai pe seara.

RobYnho28.05.2010 06:28

La mult ani, Dorule !

 

Iti dau inapoi geaca de ziua ta .

( Inca nu a luat'o ? :)) )

Iti dau pamanturile si padurile inapoi. Femeile nu le pot inapoia. :))

NicoSoulSteaua28.05.2010 06:34

Sa bei bine,Lolele !

clausblaus28.05.2010 07:03

La multi ani, Stanici!

Un ficat de "fier" iti doresc!

Bogdan28.05.2010 07:30

la multi ani cu sanatate.

Nyghty28.05.2010 08:16

La Multi Ani, Stanici!

Sa te tina ficatu' cat mai mult

Dragos_G28.05.2010 10:55

La multi ani, Stanici!!!

MoWeed28.05.2010 13:20

La multi ani Dorule!

 

Sa traiesti 1000 de ani omule. Betie placuta in seara asta; pacat ca nu ne poti cinsti si pe noi.

Azzido28.05.2010 14:38

Ce mare te-ai facut ma...

Hai sa traiesti!

Le reseau pansant28.05.2010 16:58

la multi ani ba si minore prin preajma

axl28.05.2010 17:24

Ba, sunati-l acum ca doarme.

RobYnho28.05.2010 18:18
Ba, sunati-l acum ca doarme.

 

In care bar ?

The Game28.05.2010 19:18

La multi ani Stanici!

«15758596061120»