La Multi Ani, Stanici!!! ![]()
Cat mai multe provizii de alcool iti doresc! ![]()
Am fost prima. ![]()
La Multi Ani, Stanici!!! ![]()
Cat mai multe provizii de alcool iti doresc! ![]()
Am fost prima. ![]()
La multi ani Dorule!
E ziua ta si a dependentilor in acelasi timp , de aici pana in Toronto.
La multi ani Stanici batrane!!!!!!!!!!!!!!! ![]()
![]()
La Multi Ani, Staneleeeeeeeeeeeeeee! ![]()
![]()
La multi ani grasule!
Üüüü
La multi ani, bugetare!
dorele, ne mai tii mult ma ?? sari cu berile , la multi ani ![]()
La multi ani, Stanici! ![]()
La multi ani , Stanici !
Iti dau inapoi geaca de ziua ta .
In legatura cu banii de taxi , ma mai gandesc.
La multi ani Stanici !
Sa traiesti batrane!
Scarba,la multi ani !
( Bah,dar de cate ori pe an este ziua lu`asta...parca i-am mai urat o data LMA ? )
La multi ani, Toronto. Cu toate ca te-ai bucurat cand m-au gazat shelterii la meciul cu Timisoara.
@restul. Va multumesc mai pe seara.
La mult ani, Dorule !
Iti dau inapoi geaca de ziua ta .
( Inca nu a luat'o ?
)
Iti dau pamanturile si padurile inapoi. Femeile nu le pot inapoia. ![]()
Sa bei bine,Lolele !
La multi ani, Stanici!
Un ficat de "fier" iti doresc!
la multi ani cu sanatate.
La Multi Ani, Stanici!
Sa te tina ficatu' cat mai mult
La multi ani, Stanici!!!
La multi ani Dorule!
Sa traiesti 1000 de ani omule. Betie placuta in seara asta; pacat ca nu ne poti cinsti si pe noi.
Ce mare te-ai facut ma...
Hai sa traiesti!
la multi ani ba si minore prin preajma
Ba, sunati-l acum ca doarme.
Ba, sunati-l acum ca doarme.
In care bar ?
La multi ani Stanici!