FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15859606162120»
Stanici28.05.2010 19:18

Multam frumos, bai.

Daniel-Ionut28.05.2010 19:21

Si...? te simti mai batran, mai neajutorat, mai secat de puteri acum? :naughty: mai ai putin si iesi la pensie :D

florin_anya28.05.2010 19:27

La Multi Ani

RobYnho28.05.2010 19:33
:naughty: mai ai putin si iesi la pensie :D

 

Pana atunci mai are un "necaz" prin septembrie. :))

Mihai Nita28.05.2010 19:37

La multi ani, cu putina intarziere ! :drunk::kisstogether:

godsaveultras28.05.2010 22:03

 

da'cine e asta ma de tot ii urati atat LMA?!

 

La Multi Ani Dorule! sanatate si virtute sa ai ce bea si...manca!

Tz3pI30.05.2010 21:58

La multi ani, Padrese! Multumim pentru tot ceea ce faci cu echipele CSA Steaua!

Lari31.05.2010 00:08

LA MULTI, MULTI ANI, Padrese! :beer2: Multumim din toata inima pentru ceea ce faci pentru CSA Steaua! Fara tine, multi dintre noi am fi vai mama noastra la acest capitol. Plecaciuni, Meserie! :worthy:

 

LA MULTI ANI si pentru KolloSal, leahu si Andrei^! :beer2:

 

 

Virgil31.05.2010 04:56

LA MULTI ANI, Padrese!

Sanatate, zile frumoase si sa nu te opresti pana nu termini macar aceasta suta de ani pe care ai inceput-o!

Maye31.05.2010 05:09

La multi ani Padrese!

Stanici31.05.2010 05:27

Traiasca Padrese!

Dragos_G31.05.2010 05:34

LA MULTI ANI, Padrese!

Fane31.05.2010 06:02

LA MULTI ANI PADRESE !

Dragoshel31.05.2010 06:17

La multi ani Padrese!!

MoWeed31.05.2010 07:12

La multi ani Padrese!

Daniel-Ionut31.05.2010 21:01

La multi ani de ziua copilului dayra dana danutza :D:)) HAHA! ;)

RobYnho31.05.2010 21:05
La multi ani de ziua copilului dayra dana danutza :D:)) HAHA! ;)

 

Sa traiesti, ma.

MikStelista31.05.2010 21:07

Aoleooo, e ziua copilului....sa traiesti Daniele!

Daniel-Ionut31.05.2010 21:09
La multi ani, Dana! Sa fi sanatoasa, fericita si iubita :kisstogether:

 

Haaaa deci nu doar eu zic ca esti minora :kisstogether:

MikStelista31.05.2010 21:10

Scuze, Dana! Nu am mai verificat....

Daniele :chair:

Daniel-Ionut31.05.2010 21:11

Mor de ras!!! :w00t::D:))

dayra31.05.2010 21:14

Miko, nu te lua dupa minor, ca nu e ziua mea azi. :)) Am impresia ca ii e cald cu dintii in gura. :chair: Dar nu vreau sa-l bat fix de Ziua Copilului...

 

Daniele, las` ca vezi tu. :spank:

Daniel-Ionut31.05.2010 21:15
Miko, nu te lua dupa minor, ca nu e ziua mea azi. :)) Am impresia ca ii e cald cu dintii in gura. :chair: Dar nu vreau sa-l bat fix de Ziua Copilului...

 

Daniele, las` ca vezi tu. :spank:

 

Da' da' si eu te iubesc :wub::)) ))

pytycrys31.05.2010 21:33

La multi ani Padrese.

La multi ani copii!

Roby9101.06.2010 03:49

La multi ani Padrese.

La multi ani copii!

:hai_steaua:

«15859606162120»