La multi ani, Dana ! Stf de ziua ta. Ai mers pe burta duminica.
Hai sa ![]()
![]()
La multi ani, Paule! Sa traiasca si "hotelul".
La multi ani, Dana ! Stf de ziua ta. Ai mers pe burta duminica.
Hai sa ![]()
![]()
La multi ani, Paule! Sa traiasca si "hotelul".
LA MULTI ANI!
La multi ani , Dana! ![]()
La multi ani , Paul! ![]()
Va multumesc frumos! ![]()
La multi ani, Dana! De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru' ![]()
La multi ani, militia!
la multi ani.
LA MULTI ANI, Dana! LA MULTI ANI, Paul! ![]()
La multi ani, Dana! ![]()
De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru'![]()
Te mananca... ![]()
Tot minora este ![]()
La multi ani, Dana! De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru'La multi ani, militia!
Daaa, adevarat
era bine totusi sa fi avut 18 ani...
@restu`
Multumesc ![]()
La multi ani, Dana! :* Cati ani faci?
Daaa, adevaratera bine totusi sa fi avut 18 ani...
Nooo... era si mai bine "sa pui pauza" la 18 fara 1 zi ![]()
La multi ani, Dana! :* Cati ani faci?
Cica a schimbat prefixul.
La multi ani !
La multi ani, Dana!
La multi ani, Paul!!
va multumesc inca odata tuturor pentru ceea ce ati demonstrat in aceste zile ca sunteti o forta puternica cu o inalta disciplina civica muncitoreasca oameni de nadejde si la bine dar mai ales la greu ![]()
![]()
La multi ani blindica ![]()
La multi ani, Alex! ![]()
La Multi Ani, blindica! ![]()
La multi ani blindica
La multi ani, tovaras de blaturi!
La Multi Ani, blindica!
La multi ani blindica !
La multi ani! Cand bem?
La multi ani, tovaras de blaturi!
Multumesc,amice! Eu am fost mereu curat,dar sunt atat de carismatic incat lumea a vrut sa-mi dea meciurile moca.
La multi ani! Cand bem?
Cu tine,oricand. ![]()
Le multumesc tuturor activistilor fcsteaua.ro care mi-au facut urari sau care,poate, o vor mai face,nu pot decat sa va doresc toate cele bune si sa rog moderatorii sa va ofere +10 pentru posthunting.*''Acum vine Funky Lowe Sud,amicul meu dintotdeauna''.
P.S.-Daca vreti sa-mi faceti un cadou,inscrieti-ma si pe mine la pool cand va bagati voi ![]()