FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16061626364120»
RobYnho10.06.2010 21:16

La multi ani, Dana ! Stf de ziua ta. Ai mers pe burta duminica.

Hai sa :beer2::drunk:

 

La multi ani, Paule! Sa traiasca si "hotelul".

kaymack10.06.2010 21:17

LA MULTI ANI!

alina_mihaela10.06.2010 21:27

La multi ani , Dana! :drunk:

 

La multi ani , Paul! :drunk:

dayra10.06.2010 22:48

Va multumesc frumos! :kisstogether:

Nyghty11.06.2010 05:27

La multi ani, Dana! De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru' :))

La multi ani, militia!

Bogdan11.06.2010 07:56

la multi ani.

Lari11.06.2010 08:13

LA MULTI ANI, Dana! LA MULTI ANI, Paul! :beer2:

bogdanbog11.06.2010 08:16

La multi ani, Dana! :drunk:

Daniel-Ionut11.06.2010 09:25
De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru' :))

 

Te mananca... :dry:

Tot minora este :happy:

dayra11.06.2010 10:50
La multi ani, Dana! De azi nu mai esti minora, dupa varsta pe care ti-o daduse minoru' :))

La multi ani, militia!

 

 

Daaa, adevarat :)) era bine totusi sa fi avut 18 ani...

 

@restu`

Multumesc :kisstogether:

Ronnie11.06.2010 11:13

La multi ani, Dana! :* Cati ani faci?

Daniel-Ionut11.06.2010 11:18
Daaa, adevarat :)) era bine totusi sa fi avut 18 ani...

 

Nooo... era si mai bine "sa pui pauza" la 18 fara 1 zi ;)

RobYnho11.06.2010 11:51
La multi ani, Dana! :* Cati ani faci?

 

Cica a schimbat prefixul.

Tz3pI11.06.2010 12:29

La multi ani !

Dragos_G11.06.2010 16:54

La multi ani, Dana!

La multi ani, Paul!!

militia12.06.2010 06:32

va multumesc inca odata tuturor pentru ceea ce ati demonstrat in aceste zile ca sunteti o forta puternica cu o inalta disciplina civica muncitoreasca oameni de nadejde si la bine dar mai ales la greu :beer2::kisstogether:

Daniel-Ionut14.06.2010 21:05

La multi ani blindica :drunk:

MikStelista14.06.2010 21:06

La multi ani, Alex! :kisstogether:

dayra14.06.2010 21:12

La Multi Ani, blindica! :drunk:

MoWeed14.06.2010 21:13

La multi ani blindica

RobYnho14.06.2010 21:13

La multi ani, tovaras de blaturi!

Dragos_G14.06.2010 21:22

La Multi Ani, blindica!

Maye14.06.2010 22:04

La multi ani blindica !

f234567k14.06.2010 22:10

La multi ani! Cand bem?

blindica15.06.2010 05:42
La multi ani, tovaras de blaturi!

 

Multumesc,amice! Eu am fost mereu curat,dar sunt atat de carismatic incat lumea a vrut sa-mi dea meciurile moca.

 

 

La multi ani! Cand bem?

 

Cu tine,oricand. :beer2:

 

Le multumesc tuturor activistilor fcsteaua.ro care mi-au facut urari sau care,poate, o vor mai face,nu pot decat sa va doresc toate cele bune si sa rog moderatorii sa va ofere +10 pentru posthunting.*''Acum vine Funky Lowe Sud,amicul meu dintotdeauna''.

P.S.-Daca vreti sa-mi faceti un cadou,inscrieti-ma si pe mine la pool cand va bagati voi :))

«16061626364120»