FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16263646566120»
Nyghty17.06.2010 09:12

La Multi Ani, Lari!

La Multi Ani, weedandweird !

Toate cele bune la amandoi :beer2:

Lari17.06.2010 09:44

Fraaaaate, ce-i acilea... :blush:

 

Va multumesc din toata inima tuturor! Comandati-va orice vreti voi azi si spuneti-le alora ca platesc io. ;)

 

@Nico

N-am uitat, bre, de berile alea. Le-am pus la rece, sa aiba gust, ai incredere-n mine! :look:

 

@Virgil

Multzam, nene SuperNash pentru urarile atat de complete. Daca o sa-mi amintesc diseara, iti transmit si Adelei. :D

 

LA MULTI, MULTI ANI si lui weedandweird si lui Sile-Jardel, huligani care, la varsta lor, sunt surprinzator de activi pe frontul anti-guie! Sa ne traiti! :beer2::drunk:

weedandweird17.06.2010 11:28

La multi ani,Lari! :beer2:

Multumesc tuturor huliganilor,drogatilor si derbedeilor de pe acest site!

Mandru sa fac parte din aceasta comunitate! :beer2:

Din pacate muncesc si azi pana pe la 18.00 si berea va curge-n valuri in cinstea voastra mai spre seara.

:beer2::drunk:

Daniel-Ionut17.06.2010 11:30

La multi ani 'nenea' weedandweird :beer2:

Fane17.06.2010 11:34
La multi ani 'nenea' weedandweird :beer2:

 

Ce mah si tu vrei bere ?

 

Daniel-Ionut17.06.2010 11:41
Ce mah si tu vrei bere ?

 

Daca este pe moca vreau si bere si frunze si tot... :D

alina_mihaela17.06.2010 15:19

la multi ani , Lari !!! :drunk:

godsaveultras17.06.2010 22:20

 

La Multi Ani, Lari! :beer2:

Lari17.06.2010 23:37
la multi ani , Lari !!! :drunk:

 

:kisstogether::beer2:

 

 

La Multi Ani, Lari! :beer2:

 

Multzam, Prietene! :beer2:

 

Le reseau pansant18.06.2010 01:32
:kisstogether::beer2:

 

 

Multzam, Prietene! :beer2:

 

 

cativa anisori in plus si de la mine prietenu' cu toate cele din dotare: alba ca zapada si cei 7 petici, nelipsitul mercedes, vila cu piscina, ficat de fier

Lari18.06.2010 11:39

Multumesc mult, Mihai!

 

Bah, daca tu vrei o Alba ca Zapada si cei 7 pitici, io vreau 7 Albe ca Zapada si-un pitic, pe post de servitor. :D

 

In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie! ;)

Daniel-Ionut18.06.2010 11:40
In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie! ;)

 

Nu e bine...

Se zice "Imi doresc ce-mi doresti tu mie, si sa ti se intample tie"

Ronnie18.06.2010 11:43

Multani boss!

Tanaru` Young18.06.2010 12:23

Imi cer scuze ca am fost cam intarziat,dar sper ca nu e inca prea tarziu .

 

LA MULTI ANI,LARI !!

 

LA MULTI ANI,WeedandWeird !!

 

Toate cele bune baieti,sanatate maxima si la cat mai multe aniversari placute !

Le reseau pansant18.06.2010 15:34
Multumesc mult, Mihai!

 

Bah, daca tu vrei o Alba ca Zapada si cei 7 pitici, io vreau 7 Albe ca Zapada si-un pitic, pe post de servitor. :D

 

In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie! ;)

sar'na, eu imi doresc 7 blonde ca soarele albe la piele ca zapada si nici un pitic (momentan :D, pe viitor da sa-l fac ce e si ta-su!)

laur_2321.06.2010 14:49

Chiar daca se intampla cu o mica intarziere, iti urez si eu, Lari, La Multi Ani!Precum si celorlalti recent sarbatoriti!To ce va doriti . :)

Lari21.06.2010 19:50

Multumesc tuturor! :beer2:

Lari21.06.2010 23:24

LA MULTI ANI Tainio si 84ava! :beer2:

Tz3pI22.06.2010 15:52

La multi ani, tainio!

Stanici22.06.2010 16:35

Cu oarecare intarziere( nu am mai fost prezent prin lumea asta virtuala de ceva timp) le zic si eu celor care si-au baut mintile de cand nu am mai intrat p-aici un sincer "Cati mai multi ani de stelism".

MikStelista23.06.2010 08:20

La Multi Ani, Dadootza! :kisstogether::drunk:

RobYnho23.06.2010 08:51

La mult ani, Roger Federer!

Daniel-Ionut23.06.2010 08:52

La multi ani Dadootza.

Dadootza23.06.2010 08:56

Merci frumos tutuor!! :kisstogether: :kisstogether:

 

hihi RobYnho ;)) buna asta :P:blush:

Maye24.06.2010 00:29

Robi, sa nu iti sa ii spui La multi ani , prietenului tau Funky Lowe.

«16263646566120»