La Multi Ani, Lari!
La Multi Ani, weedandweird !
Toate cele bune la amandoi ![]()
La Multi Ani, Lari!
La Multi Ani, weedandweird !
Toate cele bune la amandoi ![]()
Fraaaaate, ce-i acilea... ![]()
Va multumesc din toata inima tuturor! Comandati-va orice vreti voi azi si spuneti-le alora ca platesc io. ![]()
@Nico
N-am uitat, bre, de berile alea. Le-am pus la rece, sa aiba gust, ai incredere-n mine! ![]()
@Virgil
Multzam, nene SuperNash pentru urarile atat de complete. Daca o sa-mi amintesc diseara, iti transmit si Adelei. ![]()
LA MULTI, MULTI ANI si lui weedandweird si lui Sile-Jardel, huligani care, la varsta lor, sunt surprinzator de activi pe frontul anti-guie! Sa ne traiti! ![]()
![]()
La multi ani,Lari! ![]()
Multumesc tuturor huliganilor,drogatilor si derbedeilor de pe acest site!
Mandru sa fac parte din aceasta comunitate! ![]()
Din pacate muncesc si azi pana pe la 18.00 si berea va curge-n valuri in cinstea voastra mai spre seara.
![]()
![]()
La multi ani 'nenea' weedandweird ![]()
La multi ani 'nenea' weedandweird![]()
Ce mah si tu vrei bere ?
Ce mah si tu vrei bere ?
Daca este pe moca vreau si bere si frunze si tot... ![]()
la multi ani , Lari !!! ![]()
La Multi Ani, Lari! ![]()
la multi ani , Lari !!!![]()
![]()
![]()
La Multi Ani, Lari!![]()
Multzam, Prietene! ![]()
Multzam, Prietene!
cativa anisori in plus si de la mine prietenu' cu toate cele din dotare: alba ca zapada si cei 7 petici, nelipsitul mercedes, vila cu piscina, ficat de fier
Multumesc mult, Mihai!
Bah, daca tu vrei o Alba ca Zapada si cei 7 pitici, io vreau 7 Albe ca Zapada si-un pitic, pe post de servitor. ![]()
In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie! ![]()
In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie!![]()
Nu e bine...
Se zice "Imi doresc ce-mi doresti tu mie, si sa ti se intample tie"
Multani boss!
Imi cer scuze ca am fost cam intarziat,dar sper ca nu e inca prea tarziu .
LA MULTI ANI,LARI !!
LA MULTI ANI,WeedandWeird !!
Toate cele bune baieti,sanatate maxima si la cat mai multe aniversari placute !
Multumesc mult, Mihai!
Bah, daca tu vrei o Alba ca Zapada si cei 7 pitici, io vreau 7 Albe ca Zapada si-un pitic, pe post de servitor.
In rest, ce-mi doresti tu mie, iti doresc si io tie!
sar'na, eu imi doresc 7 blonde ca soarele albe la piele ca zapada si nici un pitic (momentan
, pe viitor da sa-l fac ce e si ta-su!)
Chiar daca se intampla cu o mica intarziere, iti urez si eu, Lari, La Multi Ani!Precum si celorlalti recent sarbatoriti!To ce va doriti . ![]()
Multumesc tuturor! ![]()
LA MULTI ANI Tainio si 84ava! ![]()
La multi ani, tainio!
Cu oarecare intarziere( nu am mai fost prezent prin lumea asta virtuala de ceva timp) le zic si eu celor care si-au baut mintile de cand nu am mai intrat p-aici un sincer "Cati mai multi ani de stelism".
La Multi Ani, Dadootza! ![]()
![]()
La mult ani, Roger Federer!
La multi ani Dadootza.
Merci frumos tutuor!!
:kisstogether:
hihi RobYnho
) buna asta ![]()
![]()
Robi, sa nu iti sa ii spui La multi ani , prietenului tau Funky Lowe.