FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16364656667120»
Ronnie24.06.2010 07:42

Se alege tara cu un cocalar cu buletin incepand de astazi. Ii spune cineva La multi ani?

Fane24.06.2010 09:12

Nu,ca posteaza mult si fara rost.

MikStelista24.06.2010 09:17

Hai nu mai fiti rai!

La Multi Ani, pustiulica! Sa ai grija de buletin :D

Joga Bonito24.06.2010 09:18

de fapt, sunt doi: funkySs.(18), FuNNky LowE suD(14). daca te uiti atent la profilele lor o sa observi ca e una si aceeasi persoana. mai ramane de stabilit care e clona cui. =))

MoWeed24.06.2010 09:53

@JB

 

Si mai ramane de stabilit inca ceva: cati ani are respectivul :))

RobYnho24.06.2010 10:00
Robi, sa nu iti sa ii spui La multi ani , prietenului tau Funky Lowe.

 

Ailaviuu Funkyyy, Ailaviuu Funkyyy! Ca pe Ali-Sami-Yen.

MoWeed24.06.2010 10:06

L@ moooltzy @ny Funky

Maye24.06.2010 11:05
@JB

 

Si mai ramane de stabilit inca ceva: cati ani are respectivul :))

14 + 18 = 32 / 2 = 16

Maye25.06.2010 01:42

La multi ani Denisa ! :wub:

S.S.Lazio25.06.2010 10:02

la multi ani astora care se serbeaza azi :-?? ca si asa nu bem .

Daniel-Ionut25.06.2010 16:47

Baaaaaaaaaaa nu ii ziceti nici unu` la multi ani lu nentu gigiii? :w00t:

dayra25.06.2010 16:50
Baaaaaaaaaaa nu ii ziceti nici unu` la multi ani lu nentu gigiii? :w00t:

Nea Gigi, da,da, sa sugi p**a de ziua ta!

:finger:

Dragos_G25.06.2010 16:50

eheee

 

pentru cioban si tigani.

Astristul25.06.2010 16:54

Azi e ziua mult iubitului conducator de oi. Nu ati facut si voi un articol special pentru aceasta aniversare? :D

dayra25.06.2010 16:55
Azi e ziua mult iubitului conducator de oi. Nu ati facut si voi un articol special pentru aceasta aniversare? :D

 

 

Eventual cu bulina rosie in coltul ecranului. :D

Daniel-Ionut25.06.2010 16:58

era frumos sa se trezeasca cu ceva la poarta... da` pic de imaginatie nu aveti :D

oi, miei gomflabili.

danimarcu25.06.2010 17:43

Eu i-as ura ceea ce i-am urat si anii trecuti,dar nu are rost!

Tot viu este... :)

Daniel-Ionut25.06.2010 17:48

La multi ani departe de Steaua.

MikStelista25.06.2010 17:50

Sa traiesti 1000 de ani ne-a Gigi! :drunk:

S.S.Lazio25.06.2010 19:35

trebuia sa deschida unu gura cu lma Gigi..sa fie sanatos,departe de Steaua si atat.

AG25.06.2010 21:03

mu|e gigele multa muuu|e

MikStelista26.06.2010 21:01

Multi ani traiasca / Multi ani traiascaaa / Laaa Multiiii Aniiii / Cine sa traiascaaaa? / Cine sa traiascaaaa? / Laaa Multi Aniiii / AG sa traiasca / Ag sa traiasca / Laaaaa Multiiiii Aniiiii! :D

 

Sa ne traiesti, frate-miu! :kisstogether::drunk:

Daniel-Ionut26.06.2010 21:02

La multi ani Adrian Guta!!! :drunk:

AG26.06.2010 21:07

Multumesc Mika, Daniel :* :drunk:

dayra26.06.2010 21:27

La Multi Ani baaa, derbedeule care esti tu derbedeu!!! :kisstogether::drunk:

«16364656667120»