FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16566676869120»
Ronnie01.07.2010 13:07

Multiani Crysty14!

Nyghty01.07.2010 14:03

La multi ani, Crysty14 si sa iei bacu'! :beer2:

crysty1401.07.2010 16:22

Multumesc mult tuturor :beer2: !

Lasati BAC-u', noi sa fim sanatosi :D .

 

ai sa imi dai 2 beri :drunk:

:dry:

TURKU01.07.2010 16:53

La Multi ani Crysty14 la ce terasa dai de baut :rolleyes::drunk: :drunk: :drunk::beer2: :beer2: :beer2:

Daniel-Ionut01.07.2010 18:17
:dry:

 

Bine ma... rezolvi 1-2 meciuri la pool cand pici cu... si cadem la pace cu berile alea [sssttt sa nu ne auda DNA-u`] :shifty:

 

Ce de lume isi serbeaza maine ziua :D :

snap0074y.jpg

rezistenta_ultras02.07.2010 00:36

Clanu' gamecazin . am auzit ca sunt periculosi astia .

9 frati vitregi , acelasi tata si mame diferite .

toti au 28 de ani .

MoWeed02.07.2010 06:55

La multi ani Crysty14!

 

La multi ani si clanului interlop :))

Daniel-Ionut02.07.2010 07:51

Mda... se zvoneste ca pentru ei ar fi iesit camataru de la puscarie :unsure:

Sa ne asteptam la reglari de conturi in stil mare... inchideti geamurile, bagati copiii in casa!

*Alecs*02.07.2010 10:21

Astia cred ca sunt de atunci cand am jucat cu Galata. De bagau poze cu galeria si cu Kewell show :) )

Tz3pI02.07.2010 23:08

La multi ani, M@rmota si noname !!!

Maye02.07.2010 23:22

La multi ani noname!

Virgil03.07.2010 00:10

LA MULTI ANI si sanatate multa! Pentru fiecare lumanare de pe tort, sa ai cate o surpriza placuta, Marmotzico draga. :beer2:

 

alina_mihaela03.07.2010 06:15

La multi ani, M@rmota !

La multi ani, noname !

MoWeed03.07.2010 06:20

La multi ani M@rmota

La multi ani noname

MikStelista03.07.2010 09:01

La multi ani, Noname! :drunk:

La multi ani, M@rmota!

RobYnho03.07.2010 09:57

La multi ani, M@rmota!

La multi ani, Marius!

Nyghty03.07.2010 10:24

La Multi Ani, M@rmota!

La Multi Ani, Marius!

 

Numai bine la amandoi :)

Daniel-Ionut03.07.2010 10:26

Nu mai dati ba copy/paste, fiti si voi mai originali.

 

La multi ani noname, poate anu` asta iti faci si tu rost de un name.

La multi ani M@rmota, multa sanatate lalala...

M@rmota03.07.2010 11:52

Va multumesc tuturor pentru urarile adresate!

:steagcruce:

 

La multi ani noname.

Fane03.07.2010 17:05

La multi ani M@rmota si noname ;)

dayra03.07.2010 17:19

La Multi Ani, noname!!!

La Multi Ani, Marmota!!!

rezistenta_ultras03.07.2010 18:11

Nu va mai lasati derutati de data de nastere de pe site.

noname apare cu 25 de ani dar abia a terminat cu bacul azi si nu cred ca a ramas repetent de 7 ori.

Stanici05.07.2010 08:38

Rezistenta, in schimb, sta pana la 8 dimineata in Regie, pe timp de sesiune. Asta om!

Lari05.07.2010 10:33

Sa ne traiasca M@rmotaaaa!!! :beer2:

 

Io nu discut cu huliganii... :bananadance:

Dragos_G05.07.2010 12:51

La Multi Ani, M@rmota!

La Multi Ani, Marius!

 

«16566676869120»