Multiani Crysty14!
Multiani Crysty14!
La multi ani, Crysty14 si sa iei bacu'! ![]()
Multumesc mult tuturor
!
Lasati BAC-u', noi sa fim sanatosi
.
ai sa imi dai 2 beri![]()
![]()
La Multi ani Crysty14 la ce terasa dai de baut ![]()
:drunk: ![]()
:beer2: ![]()
Bine ma... rezolvi 1-2 meciuri la pool cand pici cu... si cadem la pace cu berile alea [sssttt sa nu ne auda DNA-u`] ![]()
Ce de lume isi serbeaza maine ziua
:

Clanu' gamecazin . am auzit ca sunt periculosi astia .
9 frati vitregi , acelasi tata si mame diferite .
toti au 28 de ani .
La multi ani Crysty14!
La multi ani si clanului interlop ![]()
Mda... se zvoneste ca pentru ei ar fi iesit camataru de la puscarie ![]()
Sa ne asteptam la reglari de conturi in stil mare... inchideti geamurile, bagati copiii in casa!
Astia cred ca sunt de atunci cand am jucat cu Galata. De bagau poze cu galeria si cu Kewell show
)
La multi ani, M@rmota si noname !!!
La multi ani noname!
LA MULTI ANI si sanatate multa! Pentru fiecare lumanare de pe tort, sa ai cate o surpriza placuta, Marmotzico draga. ![]()
La multi ani, M@rmota !
La multi ani, noname !
La multi ani M@rmota
La multi ani noname
La multi ani, Noname! ![]()
La multi ani, M@rmota!
La multi ani, M@rmota!
La multi ani, Marius!
La Multi Ani, M@rmota!
La Multi Ani, Marius!
Numai bine la amandoi ![]()
Nu mai dati ba copy/paste, fiti si voi mai originali.
La multi ani noname, poate anu` asta iti faci si tu rost de un name.
La multi ani M@rmota, multa sanatate lalala...
Va multumesc tuturor pentru urarile adresate!
![]()
La multi ani noname.
La multi ani M@rmota si noname ![]()
La Multi Ani, noname!!!
La Multi Ani, Marmota!!!
Nu va mai lasati derutati de data de nastere de pe site.
noname apare cu 25 de ani dar abia a terminat cu bacul azi si nu cred ca a ramas repetent de 7 ori.
Rezistenta, in schimb, sta pana la 8 dimineata in Regie, pe timp de sesiune. Asta om!
Sa ne traiasca M@rmotaaaa!!! ![]()
Io nu discut cu huliganii... ![]()
La Multi Ani, M@rmota!
La Multi Ani, Marius!