FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16667686970120»
Stanici12.07.2010 08:00

La multi ani, Florin!

Tz3pI12.07.2010 13:45

La multi ani, florin_anya!

blindica13.07.2010 21:18

Astazi este Ziua Nationala a Frantei.Sa le uram infrangeri in grupa!

navodarean14.07.2010 09:32

Allez!

 

Sa traiasca.

Maye14.07.2010 09:42

Sa le traiasca magrebienii!

AG14.07.2010 09:47

sa ma piis pe ei de patiseri rasisti

RobYnho14.07.2010 12:20

Je me pis pe acoperis.

Maye14.07.2010 21:31

La multi ani mdionis!

La multi ani Tanaru` Young !

MoWeed14.07.2010 22:34

La multi ani mdionis :beer2:

La multi ani Tanaru` Young :drunk:

weedandweird15.07.2010 05:01

LA MULTI ANI,Tanarul Young!

Tot ce-ti doresti, "decrepitule"! :))

Astazi,Marius face 15 ani,

Si-o "arde" printre golani..

Nu mai vrea la mere,pere

Se uita cu jind la BERE!

 

Na!Una d-asta virtuala,deocamdata :beer2:

red&blue_boy15.07.2010 05:04

La multi ani Tanaru' Young ! :beer2:

AG15.07.2010 07:53

la multi ani amice young.. baiatu care face interogatorii pe mess :))

Virgil15.07.2010 10:50

LA MULTI ANI Tinere Young! :beer2:

clausblaus15.07.2010 11:53

La multi ani,TINERE!

Nyghty15.07.2010 12:04

La Multi ani inca o data, Tinere Young!

Ronnie15.07.2010 13:40

La multi ani, Tanarul Young!

La multi ani, mdionis!

Daniel-Ionut15.07.2010 13:42

Bai cum sa zic... pot sa zic la multi ani tarane?!

hai sanatate si virtute young :beer2:

Joga Bonito15.07.2010 16:32

La multi ani, mdionis!

Tanaru` Young15.07.2010 18:12

Va multumesc pentru faptul ca nu m-ati uitat,pentru gestul de a-mi aminti ca am alaturi frati intru stelism,cum spune Weedandweird si pentru faptul ca mi-ati smuls un zambet si m-ati primit in aceasta comunitate.Va consider mai mult decat prieteni si astept cu nerabdare clipa in care ne vom bucura impreuna de vindecarea cancerului ce a cuprins echipa de fotbal.Pana una alta,va doresc si voua s-aveti parte numai de bucurii alaturi de familie,cei dragi si bineinteles,de cel mai galonat si mai titrat club din Romania,Steaua Bucuresti,toate cele bune si cu riscul de a copia obsesiv,cred ca ar fi cel mai indicat sa fac o urare mai potrivita: O zi,un an,o viata ros-albastra !

 

P.S. : Imi cer scuze daca nu am avut coerenta necesara pentru a va multumi...sper sa ma intelegeti.Cu inima unui om care a imbatranit (dar se simte mai tanar) nu este bine sa te joci .

 

P.P.S.: Dau de baut la toti,macar virtual deocamdata. :alcoholic::drunk::beer2:

f234567k15.07.2010 19:20

La multi ani mah, batrane!

Dragoshel16.07.2010 22:56

la multi ani Nico !!

la multi ani the_ace

Daniel-Ionut17.07.2010 06:05

La multi ani Nico, la multi ani la toata lumea! :drunk:

MoWeed17.07.2010 07:01

La multi ani Nico!

Maye17.07.2010 07:59

La multi ani sarbatoritilor!

Dragos_G17.07.2010 09:53

La multi ani, Nico!

«16667686970120»