La multi ani, Florin!
La multi ani, Florin!
La multi ani, florin_anya!
Astazi este Ziua Nationala a Frantei.Sa le uram infrangeri in grupa!
Allez!
Sa traiasca.
Sa le traiasca magrebienii!
sa ma piis pe ei de patiseri rasisti
Je me pis pe acoperis.
La multi ani mdionis!
La multi ani Tanaru` Young !
La multi ani mdionis ![]()
La multi ani Tanaru` Young ![]()
LA MULTI ANI,Tanarul Young!
Tot ce-ti doresti, "decrepitule"! ![]()
Astazi,Marius face 15 ani,
Si-o "arde" printre golani..
Nu mai vrea la mere,pere
Se uita cu jind la BERE!
Na!Una d-asta virtuala,deocamdata ![]()
La multi ani Tanaru' Young ! ![]()
la multi ani amice young.. baiatu care face interogatorii pe mess ![]()
LA MULTI ANI Tinere Young! ![]()
La multi ani,TINERE!
La Multi ani inca o data, Tinere Young!
La multi ani, Tanarul Young!
La multi ani, mdionis!
Bai cum sa zic... pot sa zic la multi ani tarane?!
hai sanatate si virtute young ![]()
La multi ani, mdionis!
Va multumesc pentru faptul ca nu m-ati uitat,pentru gestul de a-mi aminti ca am alaturi frati intru stelism,cum spune Weedandweird si pentru faptul ca mi-ati smuls un zambet si m-ati primit in aceasta comunitate.Va consider mai mult decat prieteni si astept cu nerabdare clipa in care ne vom bucura impreuna de vindecarea cancerului ce a cuprins echipa de fotbal.Pana una alta,va doresc si voua s-aveti parte numai de bucurii alaturi de familie,cei dragi si bineinteles,de cel mai galonat si mai titrat club din Romania,Steaua Bucuresti,toate cele bune si cu riscul de a copia obsesiv,cred ca ar fi cel mai indicat sa fac o urare mai potrivita: O zi,un an,o viata ros-albastra !
P.S. : Imi cer scuze daca nu am avut coerenta necesara pentru a va multumi...sper sa ma intelegeti.Cu inima unui om care a imbatranit (dar se simte mai tanar) nu este bine sa te joci .
P.P.S.: Dau de baut la toti,macar virtual deocamdata. ![]()
![]()
![]()
La multi ani mah, batrane!
la multi ani Nico !!
la multi ani the_ace
La multi ani Nico, la multi ani la toata lumea! ![]()
La multi ani Nico!
La multi ani sarbatoritilor!
La multi ani, Nico!