FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16869707172120»
Daniel-Ionut21.07.2010 21:36

La multi ani cozmin! :drunk:

dayra21.07.2010 21:42

La Multi Ani, cozmin! :drunk:

Maye21.07.2010 22:20

La multi ani cozmine!

Sa traiesti!

weedandweird21.07.2010 22:33

La multi ani,Cozmin!

RobYnho22.07.2010 07:53

La multi ani, Cozmin!

Nyghty22.07.2010 10:15

La Multi Ani, Cozmin! :drunk:

Lari22.07.2010 19:24

LA MULTI, MULTI ANI pentru sarbatoritii de ieri, adica: Monica, LanDSharK si ScutStelist! :beer2:

 

LA MULTI, MULTI ANI si pentru bagabonzii nascuti azi: Hassan si Cozmin! :beer2:

 

Sa Ne Traitzi!

Lari23.07.2010 17:05

LA MULTI ANI, Hypno! :beer2:

weedandweird25.07.2010 21:04

La multi ani,armanovici! :beer2:

AG25.07.2010 21:16

la multi ani armanovici!! :drunk:

Nyghty25.07.2010 21:23

La Multi Ani, armanovici! :drunk:

Daniel-Ionut25.07.2010 21:25

La multi ani armanovici, sa traiesti! :beer2:

Maye25.07.2010 22:41

La multi ani armanovici!

Virgil26.07.2010 06:45

LA MULTI ANI, armanovici! :beer2:

clausblaus26.07.2010 07:28

La multi,multi ani Armanovici!

Urmeaza-ti calea indiferent de obstacole si fii la fel de obiectiv.

Multa sanatate!

Fane26.07.2010 07:29

La Multi Ani Marcele :beer2:

MoWeed26.07.2010 07:32

La multi ani armanovici!

Stanici26.07.2010 08:40

La multi ani, Marcel!

Tz3pI26.07.2010 13:28

La multi ani, armanovici!

LanDSharK26.07.2010 16:02
LA MULTI, MULTI ANI pentru sarbatoritii de ieri, adica: Monica, LanDSharK si ScutStelist! :beer2:

 

LA MULTI, MULTI ANI si pentru bagabonzii nascuti azi: Hassan si Cozmin! :beer2:

 

Sa Ne Traitzi!

Multumesc frumos :)

Dragos_G26.07.2010 19:06

La multi ani, Armanovici!

 

Daniel-Ionut27.07.2010 07:01

La multi ani RealMadridista :kisstogether:

blindica29.07.2010 06:44

La multi ani cu multa sanatate si putere financiara pentru Dany's !

dee29.07.2010 15:18

Timpul se scurge prea repede .... Dany si Deni - majori.

LA MULTI ANI, Dany !

 

 

JDERUL30.07.2010 09:55

 

 

 

LA MULTI ANI DANUT!

 

 

(De-acum s-a terminat cu gluma,esti major!)

«16869707172120»