FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17071727374120»
old_school_ultras05.08.2010 08:25

la multi ani rezistenta_ultras!

RobYnho05.08.2010 09:00

La multi ani, Adita!

Stanici05.08.2010 09:07

La multi ani, Adita

Bogdan05.08.2010 09:17

sa cresti mare si voinic Adi!

weedandweird05.08.2010 09:44

La multi ani,rezistenta_ultras!

stelista_cristina05.08.2010 10:00

La multi ani, Ady! :kisstogether:

Nyghty05.08.2010 10:09

La multi ani, Adita!

rezistenta_ultras05.08.2010 17:43

Multumesc celor care au tinut sa imi ureze toate cele bune.

Pe cei care veti face deplasarea la Brasov si veti dori sa beti in cinstea mea , va rog sa pastrati bonurile de la bere , vin si ce mai consumati pentru a va fi decontate de catre AISS ... e surpriza mea pentru voi .

Sa ne auzim cu bine si anul urmator .

Daniel-Ionut06.08.2010 21:10

Peridrome, te stiam mai in varsta... doar 99 de ani?

Hai sa traiesti, la multi ani :drunk:

MikStelista06.08.2010 21:15

La multi ani, Peridrome! Inca putin si faci suta, sa traiesti! :drunk:

MoWeed06.08.2010 21:17

Oho oho oho.

La multi ani peridrome. Bem azi, la Brasov :beer2:

iNsTiGaToR06.08.2010 21:17

la multi ani Peridrome !!! :drunk:

f234567k06.08.2010 21:21

multumesc frumos!

 

o bere la 2l merita si roby, odata pe an :)

MoWeed06.08.2010 21:22

Lasa-l mah incolo de ungur. Mai intai romanilor :))

Tz3pI06.08.2010 22:18

La multi ani, f234567k si supervladiTM!

Lays07.08.2010 02:15

La multi ani si Craciun fericit! :clap:

AG07.08.2010 07:18

la multi ani perica, si las'o mai moale cu berea, ai facut burtica firai al naibii

blindica07.08.2010 13:24

La multi ani,Peridrome !

Sa fii sanatos,plin de bani si tuf*t regeste!

 

black_bikini_bachelor_party_cake.jpg

Lari07.08.2010 14:21
LA MULTI ANI, bah Fortius, supervladiTM, joitaru, cyril21thereau, f234567k! :beer2:
Daniel-Ionut07.08.2010 21:42
La multi ani forever_STEAUA, SSK si john_86! :beer2:
Astristul07.08.2010 21:56

La Multi Ani baieti! ;)

Lari08.08.2010 00:12

Bah, cate personalitati nascute azi...

 

SA NE TRAIASCA forever_STEAUA, SSK, metzzz, john_86, trimut, BNQ !!! LA MULTI, MULTI ANI !!! :beer2:

danimarcu08.08.2010 00:21

La multi ani! tuturor :beer2:

Virgil08.08.2010 05:28

LA MULTI ANI Alina Vili! LA MULTI ANI Ovidiu (SSK)!

AG08.08.2010 06:27

La multi ani John, SSK

«17071727374120»