la multi ani rezistenta_ultras!
la multi ani rezistenta_ultras!
La multi ani, Adita!
La multi ani, Adita
sa cresti mare si voinic Adi!
La multi ani,rezistenta_ultras!
La multi ani, Ady! ![]()
La multi ani, Adita!
Multumesc celor care au tinut sa imi ureze toate cele bune.
Pe cei care veti face deplasarea la Brasov si veti dori sa beti in cinstea mea , va rog sa pastrati bonurile de la bere , vin si ce mai consumati pentru a va fi decontate de catre AISS ... e surpriza mea pentru voi .
Sa ne auzim cu bine si anul urmator .
Peridrome, te stiam mai in varsta... doar 99 de ani?
Hai sa traiesti, la multi ani ![]()
La multi ani, Peridrome! Inca putin si faci suta, sa traiesti! ![]()
Oho oho oho.
La multi ani peridrome. Bem azi, la Brasov ![]()
la multi ani Peridrome !!! ![]()
multumesc frumos!
o bere la 2l merita si roby, odata pe an ![]()
Lasa-l mah incolo de ungur. Mai intai romanilor ![]()
La multi ani, f234567k si supervladiTM!
La multi ani si Craciun fericit! ![]()
la multi ani perica, si las'o mai moale cu berea, ai facut burtica firai al naibii
La Multi Ani baieti! ![]()
Bah, cate personalitati nascute azi...
SA NE TRAIASCA forever_STEAUA, SSK, metzzz, john_86, trimut, BNQ !!! LA MULTI, MULTI ANI !!! ![]()
La multi ani! tuturor ![]()
LA MULTI ANI Alina Vili! LA MULTI ANI Ovidiu (SSK)!
La multi ani John, SSK