La multi ani Dragoshel!
La multi ani Andy
La multi ani cristy.steaua21
La multi ani Dragoshel!
La multi ani Andy
La multi ani cristy.steaua21
Baaaaah ![]()
La multi ani Dragoshel!!! ![]()
La multi ani andy, cristy.steaua21
La multi ani, frati stelisti! ![]()
La Multi Ani, Dragoshel, Andy si restul! ![]()
La multi ani, Dragoshel, Andy si Cristy !!!
LA MULTI ANI, Dragoș!
La multi ani AndyTytanBoys!
La multi ani Dragoshel!
Sa va tina Domnul sanatosi!
la multi ani derbedeilor ![]()
La Multi ani tuturor
Sa curga bautura ![]()
La multi ani huliganilor! ![]()
Dragosh, azi iti doresc sa castigi la pariuri ![]()
La multi ani AndyTytanBoys !
La multi ani Dragoshel !
La multi ani Cristy.Steaua21 !
va multumesc.
am tulit-o la pariuri mikooo
La multi ani, ba, Andy! ![]()
La multi ani si tie, Dragos! Facem cheta si o punem de un Rombat. ![]()
La multi ani, pisoilor!
Ne vedem data viitoare si bem noi cate ceva, no?
La multi ani, Dragoshel, Andy si Cristy!
La multi ani, Dragos, Andi si Cristi!
La multi ani Robert Aeroth!
Inchin un pahar cu apa de la frigider for iu ![]()
Si la multi ani si la restul... greenyes, Chaos... ![]()
La multi ani greenyes!
La multi ani Robert Aeroth!
steagro
La multi ani Marie si Marioara, ia un par de ma omoara.
La Multi Ani Robert, greeneyes!!! ![]()
La Multi Ani si celor care isi serbeaza ziua de nume! ![]()
La multi ani, Robert si greeneyes!
La multi ani lui marianbolohan,un user cu vechime!
Multa sanatate ![]()
La multi ani mama si celorlalti care isi serbeaza ziua de nume astazi! ![]()
Da mie nu-mi ziceti ma "La multi ani" ? Nesimtitilor ![]()
Sa revenim : La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume azi si mai putini celor care nu dau de baut ![]()
La multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi ziua de nastere si cea de nume!