FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17273747576120»
MoWeed11.08.2010 21:47

La multi ani Dragoshel!

La multi ani Andy

La multi ani cristy.steaua21

Daniel-Ionut11.08.2010 21:50

Baaaaah :w00t:

La multi ani Dragoshel!!! :drunk:

 

 

La multi ani andy, cristy.steaua21

danimarcu11.08.2010 22:04

La multi ani, frati stelisti! :beer2:

dayra11.08.2010 22:22

La Multi Ani, Dragoshel, Andy si restul! :drunk:

Tz3pI11.08.2010 22:33

La multi ani, Dragoshel, Andy si Cristy !!!

Virgil12.08.2010 05:37

LA MULTI ANI, Dragoș!

clausblaus12.08.2010 06:37

La multi ani AndyTytanBoys!

La multi ani Dragoshel!

Sa va tina Domnul sanatosi!

AG12.08.2010 07:02

la multi ani derbedeilor :beer2:

cristy.steaua2112.08.2010 07:54

La Multi ani tuturor

Sa curga bautura :drunk:

MikStelista12.08.2010 07:59

La multi ani huliganilor! :drunk:

Dragosh, azi iti doresc sa castigi la pariuri :D

Tanaru` Young12.08.2010 08:04

La multi ani AndyTytanBoys !

La multi ani Dragoshel !

La multi ani Cristy.Steaua21 !

 

 

Dragoshel12.08.2010 10:55

va multumesc.

 

am tulit-o la pariuri mikooo

RobYnho12.08.2010 11:00

La multi ani, ba, Andy! :D

La multi ani si tie, Dragos! Facem cheta si o punem de un Rombat. :D

Stanici12.08.2010 12:20

La multi ani, pisoilor!

Ne vedem data viitoare si bem noi cate ceva, no?

Nyghty12.08.2010 12:22

La multi ani, Dragoshel, Andy si Cristy!

Dragos_G12.08.2010 17:01

La multi ani, Dragos, Andi si Cristi!

Daniel-Ionut14.08.2010 21:09

La multi ani Robert Aeroth!

Inchin un pahar cu apa de la frigider for iu :beer2:

 

Si la multi ani si la restul... greenyes, Chaos... :drunk:

MoWeed14.08.2010 21:12

La multi ani greenyes!

La multi ani Robert Aeroth!

 

steagro

axl15.08.2010 06:32

La multi ani Marie si Marioara, ia un par de ma omoara.

dayra15.08.2010 10:25

La Multi Ani Robert, greeneyes!!! :drunk:

La Multi Ani si celor care isi serbeaza ziua de nume! :beer2:

Nyghty15.08.2010 12:10

La multi ani, Robert si greeneyes!

blindica15.08.2010 12:14

La multi ani lui marianbolohan,un user cu vechime!

Multa sanatate :beer2:

Ste@ua2315.08.2010 12:30

La multi ani mama si celorlalti care isi serbeaza ziua de nume astazi! :drunk:

iNsTiGaToR15.08.2010 13:10

Da mie nu-mi ziceti ma "La multi ani" ? Nesimtitilor :))

 

Sa revenim : La multi ani celor care isi serbeaza ziua de nume azi si mai putini celor care nu dau de baut :))

Tz3pI15.08.2010 14:08

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi ziua de nastere si cea de nume!

«17273747576120»