La multi ani greenyes!La multi ani Robert Aeroth!
steagro
Multumesc cu aceasta ocazie pentru toate urarile!
Cu respect,
Marius
La multi ani greenyes!La multi ani Robert Aeroth!
steagro
Multumesc cu aceasta ocazie pentru toate urarile!
Cu respect,
Marius
La multi ani portocaliului MAYE, sa traiesti mah! ![]()
La multi ani, Marius! ![]()
![]()
La multi ani, Maye! ![]()
La Multi Ani, Mayeeee!!! ![]()
![]()
La multi ani pesedistulul de pe forum. Cand bem Maye?
La multi ani, M.D.! Daca nu ma insel e pe litoral acum. Bea el pentru noi.
La multi ani,Maye !!! ![]()
LA MULTI ANI Maye!
La multi ani ardelene.
La multi ani fanului meu Maye!
La multi ani, Maye! ![]()
La multi ani,Maye!
si celorlalti care si-au sarbatorit ziua de nastere sau de nume pe care" i-am ratat"... ![]()
La multi ani,Maye ! Iti doresc multa sanatate,succes in cariera si viata de familie.
Te stimez,dar nu si pentru culoarea politica!
Multumesc tuturor pt urari!
De asemenea un sincer La Multi Ani celor pe care i-am ratat in concediu.
Sa auzim de bine.
P.S. Nu mai beau!
P.S. Nu mai beau!
Yeah,right! ![]()
asa zicem mereu ![]()
P.S. Nu mai beau!
Ramai doar cu sarea de baie?
Peridrome baiat destept.
La multi ani Marius ![]()
![]()
![]()
La Multi Ani, Marius!!! ![]()
Emonel ![]()
![]()
La multi ani, Marius!
La multi ani tizule!
La multi ani Marius
La multi ani, Marius!