FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17576777879120»
Adrian31.08.2010 07:07

La multi ani LDS :)

clausblaus31.08.2010 07:58

La multi ani LDS!

Mie personal imi lipseste umorul tau,pe cand o noua serie de "intepaturi"?

gio_stgloria31.08.2010 08:03

Sa traiesti LDS !

Nyghty31.08.2010 08:29

La multi ani, LDS!

pytycrys31.08.2010 09:24

Sa ne traiesti LDS!

AG31.08.2010 09:27

 

 

felicitari mamei tale! :beer2:

Virgil31.08.2010 10:08

Fin observator, pietreanu'

Scrie un catren pe loc.

Scrie bine si cu foc,

Doar să-i pregatiti terenu'

 

 

LA MULTI ANI, LDS! :beer2:

MoWeed31.08.2010 10:34

La multi ani LDS!

blindica02.09.2010 06:22

alin_jeleu , La multi ani !

 

Un om de cuvant,un prieten de incredere !

pytycrys02.09.2010 10:34

La multi ani alin_jeleu!

RobYnho02.09.2010 10:40
alin_jeleu , La multi ani !

 

Un om de cuvant,un prieten de incredere !

 

Ce mai juca omul asta FIFA. :))

 

La multi ani!

Daniel-Ionut06.09.2010 08:21

La multi ani MALDINI!

pytycrys06.09.2010 09:18

La multi ani MALDINI si multa sanatate !

Nyghty06.09.2010 09:56

La multi ani, Maldini!

 

Daniel-Ionut08.09.2010 08:17

La multi ani vecine, **** vecine... :wacko:

http://www.youtube.com/watch?v=lVV_Tlr1RiA

Daniel-Ionut08.09.2010 21:00

Multi ani traiascaaa, multi ani traaaiascaaa...

...LAAAAA MUUULTI AAANI! :drunk:

Multi ani traiascaaa, multi ani traaaiascaaa...

...LAAAAA MUUULTI AAANI! :drunk:

Cine sa traiasca?! cine sa traiaaascaaa?!

...LAAAAA MUUULTI AAANI! :drunk:

Andreea sa traiasca, Andreea sa traiaaascaaaa...

...LAAAAA MUUULTI AAANI! :drunk:

 

:kisstogether:

pytycrys08.09.2010 21:01

La multi ani!

Maye08.09.2010 21:09

La multi ani Andreea!

dayra08.09.2010 21:12

La Multi Ani, MikStelista! :drunk:

MoWeed08.09.2010 21:12

La multi ani Andreea!

vlad08.09.2010 21:22

Cine-ar fi crezut ca Andreea este fecioara!?

La multi ani,draga noastra. Sa fii iubita!

 

 

Ronnie08.09.2010 21:27

La multi ani, Andreea! Toate cele bune :*

AG08.09.2010 21:27
Cine-ar fi crezut ca Andreea este fecioara!?

 

glumetule..

 

la multi ani sormea :drunk:

Tz3pI08.09.2010 21:41

La multi ani, Miko!

Nyghty08.09.2010 22:17

La Multi Ani, Andreea!

Cati mi-ati luat-o inainte...

«17576777879120»