FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17677787980120»
mstef09.09.2010 03:07

La multi ani, Andreea.

blindica09.09.2010 04:28

La multi ani,MikStelista !

 

mjcake2.JPG

red&blue_boy09.09.2010 04:50

La multi ani,MikStelista !

f234567k09.09.2010 05:01

La multi ani! Spre 24

Dragoshel09.09.2010 07:27

la multi ani Miko!

Lari09.09.2010 08:22

Sa ne traiasca Mika, Razvan Beica si DA_HOOL! :beer2:

Dragos_G09.09.2010 09:02

La multi ani, Andreea!

gio_stgloria09.09.2010 09:19

Ba ieri a fost Sf. Andrei ? :/

dayra09.09.2010 09:27
Ba ieri a fost Sf. Andrei ? :/

Ieri a fost Sf. Maria. :D

gio_stgloria09.09.2010 09:41

Io-s cam picat de pe alta planeta , acum realizez.

iNsTiGaToR09.09.2010 09:49

Nu mi-ati zis "La multi ani !" rapandulelor :))

 

ON : La multi ani Andreea !

gio_stgloria09.09.2010 10:04

Ziua ta cand a mai fost ?

red&blue_boy09.09.2010 10:14
Nu mi-ati zis "La multi ani !" rapandulelor :))

Mai ai pana sa iti spunem la multi ani,mosule.Cred ca ti-e greu,cu batranetea,criza asta,s-au scumpit medicamentele,ca vad ca te-ai nascut in 1923! :))

iNsTiGaToR09.09.2010 11:08
Ziua ta cand a mai fost ?

Ma cheama Marian

MikStelista09.09.2010 17:02

Multumesc tuturor pentru urari! :blush::drunk:

RobYnho09.09.2010 18:07

Sa ne traiasca femeile de pe forum!

Maye09.09.2010 20:59

La multi ani Caline!

Sa traiesti!

Daniel-Ionut09.09.2010 21:09

La muuulti ani moweed :drunk:

BAF-kimi09.09.2010 21:12

La multi ani, MoWeed!

MoWeed09.09.2010 21:15

Mersi! Sa dea Domnu' sa ajung sa va dau de baut tuturor :drunk:

dayra09.09.2010 21:15

La Multi Ani, Moweed!!! :kisstogether::drunk:

MoWeed09.09.2010 21:17

Mersi dayra. Cadou nu-mi dai? :))

Daniel-Ionut09.09.2010 21:20
Sa dea Domnu' sa ajung sa va dau de baut tuturor :drunk:

 

Pai sa dai mah! Cei cu "grade" au prioritate :drunk:

 

 

Si eu :kisstogether: , si euu, azi e si ziua mea libera :notangel:

AG09.09.2010 21:23

La multi ani caline!!

MoWeed09.09.2010 21:34

Mersi AG. Nu-mi canti o melodie, asa de ziua mea? :)))

«17677787980120»