La multi ani, Andreea.
La multi ani, Andreea.
La multi ani,MikStelista !
La multi ani! Spre 24
la multi ani Miko!
Sa ne traiasca Mika, Razvan Beica si DA_HOOL! ![]()
La multi ani, Andreea!
Ba ieri a fost Sf. Andrei ? :/
Ba ieri a fost Sf. Andrei ? :/
Ieri a fost Sf. Maria. ![]()
Io-s cam picat de pe alta planeta , acum realizez.
Nu mi-ati zis "La multi ani !" rapandulelor ![]()
ON : La multi ani Andreea !
Ziua ta cand a mai fost ?
Nu mi-ati zis "La multi ani !" rapandulelor![]()
Mai ai pana sa iti spunem la multi ani,mosule.Cred ca ti-e greu,cu batranetea,criza asta,s-au scumpit medicamentele,ca vad ca te-ai nascut in 1923! ![]()
Ziua ta cand a mai fost ?
Ma cheama Marian
Multumesc tuturor pentru urari! ![]()
![]()
Sa ne traiasca femeile de pe forum!
La multi ani Caline!
Sa traiesti!
La muuulti ani moweed ![]()
La multi ani, MoWeed!
Mersi! Sa dea Domnu' sa ajung sa va dau de baut tuturor ![]()
La Multi Ani, Moweed!!! ![]()
![]()
Mersi dayra. Cadou nu-mi dai? ![]()
Sa dea Domnu' sa ajung sa va dau de baut tuturor![]()
Pai sa dai mah! Cei cu "grade" au prioritate ![]()
Si eu
, si euu, azi e si ziua mea libera ![]()
La multi ani caline!!
Mersi AG. Nu-mi canti o melodie, asa de ziua mea?
)