FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17778798081120»
pytycrys09.09.2010 21:41

La multi ani , MoWeed!

MoWeed09.09.2010 21:48

Mersi pytycrys

Tz3pI09.09.2010 22:20

sa sugi ... de ziua ta Moweed

Dragoshel09.09.2010 22:25

la multi ani si tot ce iti doresti.

 

 

vorba lu' Tz3pi :))

MoWeed09.09.2010 22:46

@Drahoshel

 

Stf mah. Nenorocitule, dai vina pe Tzepi :))

 

Mersi tie si victimei tale Tzepi :beer2:

red&blue_boy10.09.2010 04:41

La multi ani , MoWeed ! :beer2:

NicoSoulSteaua10.09.2010 05:26

La multi ani, Calin ! :beer2:

Steaua1947^10.09.2010 05:48

La Multi ani MoWeed :>

 

ce dorinta ti-ai pus cand ai suflat in lumanarile de pe tort :)) ?

Fane10.09.2010 06:15

Merry Chrismas Caline a happy new year :D

weedandweird10.09.2010 06:44

La multi ani,Calin!

All da best and mo weed! :beer2:

f234567k10.09.2010 06:47

La multi ani, ierbivorule!

clausblaus10.09.2010 06:51

La multi ani MoWeed!

Sa ramai acelasi Mo,consecvent si cu picioarele pe pamant!

Bafta!

Bogdan10.09.2010 07:27

La multi ani Caline

Nyghty10.09.2010 09:31

La multi ani, MoWeed!

MoWeed10.09.2010 10:35

Multumesc tuturor pentru urari :beer2:

pytycrys10.09.2010 10:36

OK, au fost urari, alea-alea, frumos.

Da' de baut cand dai?

Steaua1947^10.09.2010 10:53

acum nu ca m-as baga , dar are dreptate :)))

Fane10.09.2010 11:40
OK, au fost urari, alea-alea, frumos.

Da' de baut cand dai?

 

Asa e,cuvintele nu tin de sete :beer2:

 

MoWeed10.09.2010 11:51

Cateodata cred ca e bine ca stau in Brasov si pot sa bag scuza distantei :)))

RobYnho10.09.2010 12:02

Ce distanta, ma? Ai grija ce zici p-acolo!

La multi ani!

Si vezi ca e Oktoberfest prin centru. Ne vedem acolo.

Fane10.09.2010 12:11

@Mo,eu nu pot veni la tine in schimb il trimit pe Robynho sa-i dai de baut cat poate sa duca,cum s-ar zice bea in numele meu...ne-am inteles ?

Steaua1947^10.09.2010 12:18

sau poti trimite lui fane niste bani prin banca , sa ne faca el cinste din partea ta :))

Fane10.09.2010 12:19
sau poti trimite lui fane niste bani prin banca , sa ne faca el cinste din partea ta :))

 

....sau ! :D

militia10.09.2010 12:47

LA MULTI ANI CALIN :beer2:

Adrian10.09.2010 13:11

La multi ani Caline!

«17778798081120»