La multi ani , MoWeed!
La multi ani , MoWeed!
Mersi pytycrys
sa sugi ... de ziua ta Moweed
la multi ani si tot ce iti doresti.
vorba lu' Tz3pi ![]()
@Drahoshel
Stf mah. Nenorocitule, dai vina pe Tzepi ![]()
Mersi tie si victimei tale Tzepi ![]()
La multi ani , MoWeed ! ![]()
La multi ani, Calin ! ![]()
La Multi ani MoWeed :>
ce dorinta ti-ai pus cand ai suflat in lumanarile de pe tort
?
Merry Chrismas Caline a happy new year ![]()
La multi ani,Calin!
All da best and mo weed! ![]()
La multi ani, ierbivorule!
La multi ani MoWeed!
Sa ramai acelasi Mo,consecvent si cu picioarele pe pamant!
Bafta!
La multi ani Caline
La multi ani, MoWeed!
Multumesc tuturor pentru urari ![]()
OK, au fost urari, alea-alea, frumos.
Da' de baut cand dai?
acum nu ca m-as baga , dar are dreptate
)
OK, au fost urari, alea-alea, frumos.Da' de baut cand dai?
Asa e,cuvintele nu tin de sete ![]()
Cateodata cred ca e bine ca stau in Brasov si pot sa bag scuza distantei
)
Ce distanta, ma? Ai grija ce zici p-acolo!
La multi ani!
Si vezi ca e Oktoberfest prin centru. Ne vedem acolo.
@Mo,eu nu pot veni la tine in schimb il trimit pe Robynho sa-i dai de baut cat poate sa duca,cum s-ar zice bea in numele meu...ne-am inteles ?
sau poti trimite lui fane niste bani prin banca , sa ne faca el cinste din partea ta ![]()
sau poti trimite lui fane niste bani prin banca , sa ne faca el cinste din partea ta![]()
....sau ! ![]()
LA MULTI ANI CALIN ![]()
La multi ani Caline!