La multi ani,Fane!
Sa traiesti sanatos si fericit alaturi de cei dragi!
La multi ani,Fane!
Sa traiesti sanatos si fericit alaturi de cei dragi!
La multi ani, Fanica! ![]()
Ooo...La Multi Ani FANE ! Sa ne traiesti
![]()
![]()
![]()
![]()
La Multi Ani,Fane! ![]()
ai vazut,pana si echipa ti-a facut un cadou frumos aseara!sa mai zici tu ca nu sunt stelisti adevarati,nah!
Mii de multumiri baietii.
@Steaua1947...marfa poza ![]()
La multi ani, Fane!
"om la 50 de ani"
![]()
la multi ani fane ![]()
la multi ani Fane!
La Multi Ani, Fane! ![]()
![]()
La multi ani domnului Fane!
Sanatate, fericire alaturi de cei dragi, noroc si sa ti se indeplineasca toate visurile, Fane!
:*:*:*
La multi ani, Mo si Fane! Sa fiti sanatosi si iubiti!
La multi ani, Stefan!
vezi ca maturitatea si experienta (atat de captivante) trezesc invidii ![]()
de la o varsta,umbli cu cricul dupa tine.
LMA Fanica!
La multi ani, Fane!!
Scuze de intarziere.
La multi ani The Game!
Sa traiesti omule!
La multi ani The Game , dubiosule !
[ ce norocos esti , ai scapat de meciu' cu vasas
]
La multi ani celui mai mare dinamovist infiltrat intr-o peluza stelista, The Game!
Sanatate ![]()
La multi ani The Game!
La multi ani zloty!
La multi ani Lucvald!
La multi ani zloty si Lucvlad !
La multi ani The Game.
La multi ani stelist100%.
La multi ani zloty.
La multi ani Lucvald.
La multi ani, Vali!
Hai merci pentru urari....daca diseara reusesc sa ma strecor printre musafirii nepoftiti, am sa dau o bere inainte de meci ![]()
La multi ani srbatoritilor zilei! ![]()