FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17980818283120»
weedandweird12.09.2010 07:24

La multi ani,Fane!

Sa traiesti sanatos si fericit alaturi de cei dragi!

MikStelista12.09.2010 08:44

La multi ani, Fanica! :drunk:

Steaua1947^12.09.2010 08:46

Ooo...La Multi Ani FANE ! Sa ne traiesti

 

:drunk::drunk::drunk::drunk:

Andrei*12.09.2010 08:48

 

La Multi Ani,Fane! :beer2:

 

ai vazut,pana si echipa ti-a facut un cadou frumos aseara!sa mai zici tu ca nu sunt stelisti adevarati,nah!

Fane12.09.2010 08:57

Mii de multumiri baietii.

 

@Steaua1947...marfa poza ;)

RobYnho12.09.2010 09:21

La multi ani, Fane!

"om la 50 de ani"

 

:D

AG12.09.2010 09:41

la multi ani fane :beer2:

Bogdan12.09.2010 11:41

la multi ani Fane!

rezistenta_ultras12.09.2010 16:24

de la o varsta,umbli cu cricul dupa tine.

la multi ani.

http://www.anunturipenet.ro/vand-viagra

dayra12.09.2010 16:34

La Multi Ani, Fane! :kisstogether::drunk:

Ronnie12.09.2010 17:21

La multi ani domnului Fane!

Sanatate, fericire alaturi de cei dragi, noroc si sa ti se indeplineasca toate visurile, Fane!

 

:*:*:*

Joga Bonito12.09.2010 17:55

La multi ani, Mo si Fane! Sa fiti sanatosi si iubiti!

dee12.09.2010 18:12

La multi ani, Stefan!

vezi ca maturitatea si experienta (atat de captivante) trezesc invidii :P

 

de la o varsta,umbli cu cricul dupa tine.
navodarean12.09.2010 18:45

LMA Fanica!

Dragos_G13.09.2010 15:42

La multi ani, Fane!!

Scuze de intarziere.

Maye16.09.2010 23:26

La multi ani The Game!

 

Sa traiesti omule!

RaMs3s16.09.2010 23:42

La multi ani The Game , dubiosule !

 

[ ce norocos esti , ai scapat de meciu' cu vasas :)) ]

Daniel-Ionut17.09.2010 07:14

La multi ani celui mai mare dinamovist infiltrat intr-o peluza stelista, The Game!

Sanatate :drunk:

pytycrys17.09.2010 10:21

La multi ani The Game!

Maye17.09.2010 21:06

La multi ani zloty!

La multi ani Lucvald!

pytycrys17.09.2010 21:08

La multi ani zloty si Lucvlad !

BAF-kimi17.09.2010 21:21

La multi ani The Game.

La multi ani stelist100%.

La multi ani zloty.

La multi ani Lucvald.

RobYnho17.09.2010 23:48

La multi ani, Vali!

lucvald-190220.09.2010 06:40

Hai merci pentru urari....daca diseara reusesc sa ma strecor printre musafirii nepoftiti, am sa dau o bere inainte de meci ;)

 

 

 

JDERUL20.09.2010 09:21

La multi ani srbatoritilor zilei! :beer2:

«17980818283120»