FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18182838485120»
gabitzubrasov03.10.2010 11:23

MULTUMESC TUTUROR ;):beer2:

Robert Aeroth03.10.2010 11:36

La multi ani Gabitzu

MoWeed03.10.2010 12:48

La multi ani gabitzule! Sari cu votca

Lari03.10.2010 12:50

LA MULTI ANI, Gbitzule! BAFTA-n afaceri! :rolleyes:

 

:beer2:

 

Omdrem03.10.2010 14:43

La multi ani!

pytycrys14.10.2010 21:11

La multi ani Felix cunoscut si sub numele de faraonul Ramses.

Dai de baut azi cand vii de la faculta.

Dragos_G15.10.2010 09:23

La multi ani Ramses pentru frumoasa varsta de 8 ani!

Steaua1947^15.10.2010 11:00

La Multi Ani !!

RaMs3s15.10.2010 15:33

Mersi mult , tuturor . :beer2:

Dragos_G la cei 8 ani ai mei , am deja o bicicleta !

MikStelista15.10.2010 15:37

La multi ani, Ramses! :beer2:

Ronnie15.10.2010 15:40

La multi ani, Ramses!

S.Mariuss15.10.2010 17:07

La Multi Ani mai Ramses

BAF-kimi15.10.2010 17:40

La multi ani, Ramses!

RaMs3s15.10.2010 18:54

Ms Mik , Ronnie , Marius si Kimi !

Sper sa-mi faca astia cadou de ziua mea o victorie cu javrele

Daniel-Ionut15.10.2010 18:54

La multi ani mah, sa cresti mare, sanatate! :drunk:

f234567k15.10.2010 19:57

La multi ani, Felix!

RaMs3s15.10.2010 20:40

Merci beaucoup mademoiselle Daniel-ionut et mademoiselle FK :notangel:

AG15.10.2010 21:01

oooooooooo la multi ani vecine... scuze de intarziere..

Nyghty15.10.2010 22:09

La multi ani, Ramses!

dayra15.10.2010 22:13

La Multi Ani (cu intarziere), Ramses! :drunk:

Maye15.10.2010 22:40

Sa traiesti copilu`!

pytycrys16.10.2010 15:22

Azi e ziua lu' tata. Face 38 ,deci nu e asa batran. :beer2:

La multi ani.

Lari19.10.2010 06:23

LA MULTI ANI, Panterutz! Astaaa, Pantera_Albastra! :D:beer2:

 

SA NE TRAIASCA si Sunnyblack! :beer2:

Fane20.10.2010 09:45

Pai in cazul asta sa ne traiesti Miause care esti tu Alex.

La multi ani bai zdreanto !

Daniel-Ionut21.10.2010 21:01

La multi ani RedS! :beer2:

«18182838485120»