FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18283848586120»
dayra21.10.2010 21:20

La Multi Ani, RedS! :kisstogether::drunk:

pytycrys21.10.2010 21:30

La multi ani Red!

Dragos_G21.10.2010 22:10

La multi ani, Cristi!

Maye22.10.2010 07:46

La multi ani RedS!

Lari22.10.2010 08:20

LA MULTI ANI, RedS! :beer2:

RobYnho22.10.2010 10:50

La multi ani, RedS!

RedScorpyON22.10.2010 11:06

Hai multumesc la toata lumea! :):beer2:

Am schimbat prefixul :(

Lari22.10.2010 11:17
Am schimbat prefixul :(

 

Ce, ai schimbat operatoru' de telefonie sau te-ai mutat in alt judet? :punk:

 

weedandweird22.10.2010 13:44

La multi ani, RedS!

Astazi ai ocazia sa pui cu adevarat in practica ce ai invatat de la maestrul tau, Ignashov.

Exact, nu la jocul de picioare ma refer :)) .

Baga mare! :beer2:

RedScorpyON22.10.2010 19:13
La multi ani, RedS!

Astazi ai ocazia sa pui cu adevarat in practica ce ai invatat de la maestrul tau, Ignashov.

Exact, nu la jocul de picioare ma refer :)) .

Baga mare! :beer2:

 

 

Mersi,frate! Genial comment-ul tau :))

pytycrys22.10.2010 19:39

Acum, ca ti s-a urat, bautura.

Da-o. :chair:

Daniel-Ionut23.10.2010 18:43

La multi ani The Flyer :beer2:

Lari23.10.2010 18:55

LA MULTI ANI, The Flyer!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Alex_Costin80!!! :beer2:

pytycrys23.10.2010 19:07

La multi ani The Flyer si Alex_Costin80!

Maye23.10.2010 21:18

La multi ani David!

pytycrys23.10.2010 21:20

La multi ani David!

Dragos_G23.10.2010 21:35

La multi ani, David!

AG23.10.2010 21:38

la multi ani bai satana :)

Lari23.10.2010 21:39

Aghee, de ce esti, mah, anitsemit? Tu'ș ce se intampla daca intra vreun responsabil aci si te vede ca vorbesti asa cu un David? :D

 

LA MULTI ANI, Davide! :beer2:

David24.10.2010 17:22

Multumiri,multumiri! :drunk:

dayra24.10.2010 19:00

La Multi Ani, The Flyer !

La Multi Ani, David!

:drunk:

red&blue_boy24.10.2010 19:11

La multi ani,David!

David24.10.2010 20:39

Mersi Dayra!Mersi Red & Blue Boy!

MoWeed24.10.2010 20:41

La multi ani David

Tz3pI25.10.2010 15:18

La multi ani, Armatei Romane!

«18283848586120»