FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18485868788120»
Daniel-Ionut14.11.2010 07:34

La multi ani Fredy, la multi ani zoloz :beer2:

MoWeed14.11.2010 09:48

La multi ani Fredy

La multi ani zoloz

Dragos_G14.11.2010 10:16

La multi ani, Fredy!

fredysteaua14.11.2010 22:21

va multumesc frumos :X:X

Lari14.11.2010 23:13

LA MULTI ANI pentru jupanii de ieri, adica: zoloz2005, mihai1411 si, nu in ultimul rand, Fredy! :beer2:

 

LA MULTI ANI pentru cel de azi, adica Dj Andres! :beer2:

STARforce14.11.2010 23:18

La multi ani baietiii!!!!De baut cand mai bem si noi ceva????

Omdrem15.11.2010 07:38

La Multi Ani baietii! :beer2:

pytycrys15.11.2010 20:37
La multi ani baietiii!!!!De baut cand mai bem si noi ceva????

E criza ma. Daca dai tu, n-are nimeni nimic impotriva!

La multi ani si celor de azi.

Maye15.11.2010 21:14

La multi ani bai !

clausblaus23.11.2010 17:26

La multi ani,pentru mos Instigator!

iNsTiGaToR23.11.2010 21:12

Mersi !

..da avem o problema... pe profil am scris si se vede clar ca sunt nascut pe 23, eu de ce apar in lista azi, pe 22? :))

Lari23.11.2010 21:14

LA MULTI ANI, Agitatorule! :D

 

:beer2:

Daniel-Ionut23.11.2010 22:26

Bah, da' mi se pare mie sau este cam a 3-a oara pe anul asta cand este ziua ta? :D

iNsTiGaToR23.11.2010 23:03

Da ma, da asta e aia pe bune :)) scrisa si pe buletin :))

 

Si acu cand ma uit in lista ai cu zilele de nastere, nu mai apar...si e 23 !! :chair:

blindica23.11.2010 23:42

Si mai apari si cu 87 de ani ?!

Am descoperit unde era Benjamin Button al forumului :)) !

La multi ani cu multa sanatate si bani,''pisi'' !

Nyghty24.11.2010 09:08

La multi ani, Banditule si multa sanatate!

pytycrys24.11.2010 10:50

La multi aniiiiiiii!

Maye24.11.2010 12:25

La multi ani alina!

Stanici24.11.2010 14:00

La multi ani, Banditule! Sanatate tie si familiei tale!

MoWeed24.11.2010 14:22

La multi ani BandiT! Sanatate familiei tale!

weedandweird24.11.2010 18:55

La multi ani, BandiT!

Sanatate si fericire familiei!Tot ce-ti doresti!

Lari25.11.2010 01:12

LA MULTI ANI, BandiT! :beer2:MULTA, MULTA SANATATE COPILASULUI !!!

 

LA MULTZI ANI si pentru alina_mihaela, RED-STAR, danimarcu, sandusuddD! :beer2:

Maye25.11.2010 04:40

La multi ani Dani!

clausblaus25.11.2010 08:27

La multi ani,RED-STAR!

La multi ani,Danimarcu!

Sanatate si tot ce va doriti!

clausblaus25.11.2010 09:21

Bai fratilor(cum ar zice nea' Mitica)eu nu mai inteleg nimic.

Sarbatoritii de ieri sunt si sarbatoritii de azi si probabil si cei de maine.Ne-am intors la zilele bune,cand sarbatoreai 3 zile si 3 nopti?!

«18485868788120»