La multi ani Fredy, la multi ani zoloz ![]()
La multi ani Fredy, la multi ani zoloz ![]()
La multi ani Fredy
La multi ani zoloz
La multi ani, Fredy!
va multumesc frumos :X:X
LA MULTI ANI pentru jupanii de ieri, adica: zoloz2005, mihai1411 si, nu in ultimul rand, Fredy! ![]()
LA MULTI ANI pentru cel de azi, adica Dj Andres! ![]()
La multi ani baietiii!!!!De baut cand mai bem si noi ceva????
La Multi Ani baietii! ![]()
La multi ani baietiii!!!!De baut cand mai bem si noi ceva????
E criza ma. Daca dai tu, n-are nimeni nimic impotriva!
La multi ani si celor de azi.
La multi ani bai !
La multi ani,pentru mos Instigator!
Mersi !
..da avem o problema... pe profil am scris si se vede clar ca sunt nascut pe 23, eu de ce apar in lista azi, pe 22? ![]()
LA MULTI ANI, Agitatorule! ![]()
![]()
Bah, da' mi se pare mie sau este cam a 3-a oara pe anul asta cand este ziua ta? ![]()
Da ma, da asta e aia pe bune
scrisa si pe buletin ![]()
Si acu cand ma uit in lista ai cu zilele de nastere, nu mai apar...si e 23 !! ![]()
Si mai apari si cu 87 de ani ?!
Am descoperit unde era Benjamin Button al forumului
!
La multi ani cu multa sanatate si bani,''pisi'' !
La multi ani, Banditule si multa sanatate!
La multi aniiiiiiii!
La multi ani alina!
La multi ani, Banditule! Sanatate tie si familiei tale!
La multi ani BandiT! Sanatate familiei tale!
La multi ani, BandiT!
Sanatate si fericire familiei!Tot ce-ti doresti!
LA MULTI ANI, BandiT!
MULTA, MULTA SANATATE COPILASULUI !!!
LA MULTZI ANI si pentru alina_mihaela, RED-STAR, danimarcu, sandusuddD! ![]()
La multi ani Dani!
La multi ani,RED-STAR!
La multi ani,Danimarcu!
Sanatate si tot ce va doriti!
Bai fratilor(cum ar zice nea' Mitica)eu nu mai inteleg nimic.
Sarbatoritii de ieri sunt si sarbatoritii de azi si probabil si cei de maine.Ne-am intors la zilele bune,cand sarbatoreai 3 zile si 3 nopti?!