La multi ani, Alina!
La multi ani, danimarcu!
La multi ani, Alina!
La multi ani, danimarcu!
La multi ani Alina!
La multi ani "portughezului" danimarcu. Daca nici acum nu dai vinul ala de Porto, atunci cand?
ms , ms ![]()
La multi ani, BandiT, RED-STAR, danimarcu, Alina!!
@clausblaus a fost o problema cu data, pe site, probabil.
Multumesc de urari,nu toata ziua face omul 20 de ani!
De la majorat... ![]()
La multi ani si celorlalti sarbatoriti!
@Mo -promit un vin cand vin acasa,adica cel tarziu in 2016,cand Romania va fi o tara civilizata,iar Ciobanul va mai avea de stat in temnita "doar" 10 ani. ![]()
La multi ani, Dani! ![]()
La multi ani, Alinuta! ![]()
La multi ani Alinaaaaaaaa ![]()
La multi ani danimarcu ![]()
@Mo -promit un vin cand vin acasa,adica cel tarziu in 2016,cand Romania va fi o tara civilizata,iar Ciobanul va mai avea de stat in temnita "doar" 10 ani.![]()
Pai daca asa sta treaba, mai degraba ajung eu in Portugalia decat tu in Romania
Multumesc inca o data tuturor,sa fiti sanatosi cu totii!
@Mo -daca vii in Portugalia iti promit solemn ca iti primesti vinul cum te dai jos din avion/masina/caruta! ![]()
La multi ani , danimarcu !!!
la multi ani mie si tizilor mei, cei ce poarta numele de Andrei! sau andreea
:*
La multi ani tuturor care poarta numele de Andrei sau Andreea.
La multi ani drogatului de AG!
la multi ani MikStelistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
, la multi ani AGeeule ![]()
la multi ani Andrey ptm, ultras Andrei, Andrei Steaua, cam atat la ora asta ![]()
La Multi Ani tuturor ce poarta numele Andrei & Andreea
La multi ani Andrei si Andreea !
La Multi Ani mie si celorlalti...La Multi Ani Mik!
Merci! ![]()
La multi ani Andrei & Andreea!
La multi ani,Mik!
La multi ani,Audienta Generala!
Si la multi ani, Andrey ptm si Andrei!
![]()
La multi ani Andrei SAVA! Multa sanatate si multi ani inainte!
La multi ani primarului Andrei CHILIMAN, mare stelist! Multa sanatate si multi ani inainte!
La multi ani celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! ![]()
La multi ani, bai! Sa curga alcoolul in stil barbar!
La multi ani AG, la multi ani Mik, la multi ani Andrey ptm!
Hai cu alcoolu'.
La Multi Ani Romania!
La multi ani Romanilor.... La multi ani Romania!!
LA MULTI ANI Romania, LA MULTI ANI NOUA!