FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18586878889120»
RobYnho25.11.2010 10:41

La multi ani, Alina!

La multi ani, danimarcu!

MoWeed25.11.2010 11:17

La multi ani Alina!

La multi ani "portughezului" danimarcu. Daca nici acum nu dai vinul ala de Porto, atunci cand?

alina_mihaela25.11.2010 12:39

ms , ms :drunk:

Dragos_G25.11.2010 12:41

La multi ani, BandiT, RED-STAR, danimarcu, Alina!!

 

@clausblaus a fost o problema cu data, pe site, probabil.

danimarcu25.11.2010 14:01

Multumesc de urari,nu toata ziua face omul 20 de ani!

De la majorat... :)

La multi ani si celorlalti sarbatoriti!

@Mo -promit un vin cand vin acasa,adica cel tarziu in 2016,cand Romania va fi o tara civilizata,iar Ciobanul va mai avea de stat in temnita "doar" 10 ani. :beer2:

MikStelista25.11.2010 15:17

La multi ani, Dani! :drunk:

La multi ani, Alinuta! :kisstogether:

Daniel-Ionut25.11.2010 15:29

La multi ani Alinaaaaaaaa :kisstogether:

 

La multi ani danimarcu :beer2:

MoWeed25.11.2010 17:32
@Mo -promit un vin cand vin acasa,adica cel tarziu in 2016,cand Romania va fi o tara civilizata,iar Ciobanul va mai avea de stat in temnita "doar" 10 ani. :beer2:

Pai daca asa sta treaba, mai degraba ajung eu in Portugalia decat tu in Romania

danimarcu25.11.2010 20:07

Multumesc inca o data tuturor,sa fiti sanatosi cu totii!

@Mo -daca vii in Portugalia iti promit solemn ca iti primesti vinul cum te dai jos din avion/masina/caruta! :D

red&blue_boy25.11.2010 20:16

La multi ani , danimarcu !!!

AG29.11.2010 22:18

la multi ani mie si tizilor mei, cei ce poarta numele de Andrei! sau andreea :D :*

MoWeed29.11.2010 22:37

La multi ani tuturor care poarta numele de Andrei sau Andreea.

 

La multi ani drogatului de AG!

Daniel-Ionut29.11.2010 22:47

la multi ani MikStelistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :kisstogether: , la multi ani AGeeule :alcoholic:

la multi ani Andrey ptm, ultras Andrei, Andrei Steaua, cam atat la ora asta :))

andrey_ptm_steaua29.11.2010 22:47

La Multi Ani tuturor ce poarta numele Andrei & Andreea

red&blue_boy30.11.2010 05:13

La multi ani Andrei si Andreea !

Andrei*30.11.2010 06:35

 

La Multi Ani mie si celorlalti...La Multi Ani Mik!

MikStelista30.11.2010 07:21

Merci! :drunk:

 

La multi ani Andrei & Andreea!

Nyghty30.11.2010 08:04

La multi ani,Mik!

La multi ani,Audienta Generala!

Si la multi ani, Andrey ptm si Andrei!

 

:drunk:

Virgil30.11.2010 09:54

La multi ani Andrei SAVA! Multa sanatate si multi ani inainte!

 

La multi ani primarului Andrei CHILIMAN, mare stelist! Multa sanatate si multi ani inainte!

danimarcu30.11.2010 11:25

La multi ani celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! :beer2:

Stanici30.11.2010 11:31

La multi ani, bai! Sa curga alcoolul in stil barbar!

pytycrys30.11.2010 12:49

La multi ani AG, la multi ani Mik, la multi ani Andrey ptm!

 

Hai cu alcoolu'.

Andrei*01.12.2010 00:39

La Multi Ani Romania!

elika01.12.2010 06:08

La multi ani Romanilor.... La multi ani Romania!!

 

Alex88pl01.12.2010 06:13

LA MULTI ANI Romania, LA MULTI ANI NOUA!

«18586878889120»