FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18687888990120»
Robert Aeroth01.12.2010 08:23

La multi ani Romania! La multi ani romanilor!

Daniel-Ionut01.12.2010 09:49

La multi ani Romania! steagro

pytycrys01.12.2010 10:06

La multi ani Romania!

Dragos_G01.12.2010 10:20

La multi ani, tuturor romanilor!!!

laur_2301.12.2010 10:28

La Multi Ani Romania!

RobYnho10.12.2010 12:41

La multi ani, Klaus!

Daniel-Ionut11.12.2010 11:55

La multi ani Alex! :drunk:

pytycrys11.12.2010 12:05

La multi ani Alex!

dayra11.12.2010 14:18

La Multi Ani, Alex! :kisstogether::drunk:

Daniel-Ionut11.12.2010 15:33

Alex, am uitat sa te iti zic, da sa o lasi mai usor cu manelele alea, am trecut azi pe acolo si in toata calea ferentari te auzeai :D

Hai sanatate si virtute, s'avem bani s'avem ce bea :drunk:

Alex88pl11.12.2010 18:07

multumesc multumesc:)

MoWeed11.12.2010 19:33

La multi ani Alex!

red&blue_boy11.12.2010 21:06

La multi ani , Alex88pl !

pytycrys13.12.2010 15:13

La multi ani SS Lazio!

Dragos_G13.12.2010 21:51

La multi ani, huliganului fascist lazial!

Daniel-Ionut13.12.2010 21:54

La multi ani SSLazio , ce longeviv esti :blink:

Daniel-Ionut13.12.2010 22:01

La multi ani Bogdaneee :drunk:

Maye13.12.2010 22:13

Sa traiesti bodanele.

La multi ani!

AG13.12.2010 22:45

La multi ani Bogdan :D copilul rebel ;))

BAF-kimi13.12.2010 22:51

La multi ani Bogdan

Bogdan14.12.2010 05:50

multumesc frumos

red&blue_boy14.12.2010 05:51

La multi ani , Bogdan !!!

Dragoshel14.12.2010 06:50

La multi ani Bogdane :yawn:

Fane14.12.2010 06:53

La multi ani mamaie ;) ,maine bem ?

MoWeed14.12.2010 09:29

La multi ani Bogdan!

«18687888990120»