FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18889909192120»
sabin130725.12.2010 11:22

La multi ani si Craciun fericit tuturor!

Nyghty25.12.2010 15:49

La multi ani, Azzido!

pytycrys25.12.2010 17:14

La multi ani Azzido!

Alex88pl26.12.2010 03:57

La Multi Ani Azzido!

MoWeed26.12.2010 10:50

La multi ani red&blue_boy

La multi ani Gandalf

pytycrys26.12.2010 11:17

La multi ani Gandalf si red&blue_boy !

Maye26.12.2010 17:13

La multi ani Azzido!

La multi ani red&blue_boy !

La multi ani Gandalf !

red&blue_boy26.12.2010 17:38

Multumesc frumos!

 

La multi ani, Gandalf !

La multi ani, pcsbb !

dee26.12.2010 19:51

un gand bun pentru George. La multi ani!

Nyghty26.12.2010 21:30

La multi ani, Gandalf!

AG27.12.2010 09:40

la multi ani fanee , si tuturor ce poarta numele de Stefan, sefania .etc :D

STARforce27.12.2010 09:45

La multi ani Fanelelor si Faneilor!!!!Sarbautori fericite!

MoWeed27.12.2010 10:48

La multi ani tutror care poarta numele de Stefan sau Stefania

Alex88pl27.12.2010 10:56

La Multi Ani Fane si tuturor celor cu numele de Stefan, Stefania!

pytycrys27.12.2010 11:39

La multi ani Fane!

Daniel-Ionut27.12.2010 11:42

La multi ani Fane! :drunk:

Fane27.12.2010 11:44

Multumesc mult baietii pentru urari.Va doresc sanatate maxima,sarbatori nationale,viata frumoasa fara griji si cam tot ce va doriti sa vi se indeplineasca... iar cu dorinta aia mai aveti putina rabdare ca timpul le rezolva pe toate ;)

Adrian27.12.2010 11:48

La multi ani nea' Fane :)

Dragos_G27.12.2010 13:09

La multi ani, Fane!!!

Maye27.12.2010 13:33

La multi ani Fane!

 

"Grije" cu licoarea!

Nyghty27.12.2010 16:33

La multi ani,Fane!

Maye03.01.2011 22:41

La multi ani Dragos G!

Lari04.01.2011 01:35
LA MULTI ANI, Dragos_G si Garrincha !!! :beer2:
Maye04.01.2011 03:26

La multi ani Garrincha!

Dragos_G04.01.2011 16:39
:beer2: :beer2:
«18889909192120»