FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«18788899091120»
dayra14.12.2010 10:54

La Multi Ani!  :drunk:

pytycrys14.12.2010 13:53

La multi ani, Bogdan.

Lari14.12.2010 14:42

Bogdaneee, drogatuleee, LAAA MUUULTTI AAANI !!! :beer2:

Bogdan14.12.2010 15:18

multumesc frumos.

Ronnie14.12.2010 16:43

multani!

Dragos_G14.12.2010 18:38

La multi ani!!!

Nyghty14.12.2010 22:08

La multi ani, Bogdan!

 

Si la multi ani, keluboss!

Maye15.12.2010 01:20

La multi ani , keluboss!

 

La cat mai multe articole inspirate!

Fane15.12.2010 07:31

Sa ne traiesti keluboss.

Robert Aeroth15.12.2010 12:28

La multi ani keluboss si la multi ani si lui Bogdan pt ieri :D Sa va dea Dumnezeu un club fara cioban si multa sanatate

RobYnho15.12.2010 13:19

La multi ani, kelu!

MoWeed15.12.2010 13:20

La multi ani , keluboss!

pytycrys15.12.2010 13:30

La multi ani kelu!

Kellerman15.12.2010 14:01

La multi ani Alex !

Lari15.12.2010 17:48

LA MULTI ANI, Aleeexxxeee! :beer2:

 

Anu' asta n-am avut bani, da' la anu', de ziua ta, o sa-ti urez TOT CE-TI DORESTI asa cum iti place, cot la cot cu baietii astia:

 

Daniel-Ionut19.12.2010 10:50

La multi ani puyol, ssilviu_19 :beer2:

pytycrys19.12.2010 14:10

La multi ani puyol si silviu.

Robert Aeroth19.12.2010 14:39

La multi ani Puyol

Nyghty19.12.2010 17:37

La multi ani, puyol si silviu!

red&blue_boy24.12.2010 22:33

La multi ani , Azzido !

 

Craciun fericit tuturor!

Daniel-Ionut25.12.2010 07:33

La multi ani Azzido! :drunk:

CRACIUN FERICIT TUTUROR!

1on25.12.2010 08:39

La multi ani, Azzido!

PS: Diacriticele si arhiva la Steaua.ro??? :D

Azzido25.12.2010 09:21

multumesc pt urari!

(azi nu muncesc)

(nici maine)

(nici poimaine)

(nici...ooh ****, eu nu muncesc niciodata :D)

BAF-kimi25.12.2010 10:33

La multi ani Azzido!

Si Craciun fericit tuturor!

MoWeed25.12.2010 10:51

La multi ani Azzido :alcoholic:

«18788899091120»