FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19091929394120»
butcher_6925.01.2011 11:03

La multi ani !,Virgil.

Joga Bonito25.01.2011 18:42

la multi ani, novac... a atins cifra magica de 40 de primaveri :yeahh:

MoWeed25.01.2011 21:27

La multi ani Virgil!

La multi ani novac

red&blue_boy28.01.2011 07:19

La multi ani , razvan28 !

 

La multi ani , pytycrys !

 

:beer2:

Lari28.01.2011 07:21

LA MULTI ANI betivilor Pytycrys si Razvan28! :beer2:

 

Daca o sa continuati sa beti ca pan' acu', degeaba ma obosesesc io acu' sa va urez de toate... :D

razvan2828.01.2011 19:46

Mersi mult :D

 

 

Hmm...n-am baut chiar asa mult ca am zis sa fiu o gazda buna si sa nu ma imbat.Oricum eu la revelion si la majoratu meu acum n-am baut mult da la petrecerile pe care le mai dau cu tovarasii din cand in cand beau mai mult...ultima betie nasoala gen beat la Steaua-Craiova in vara am ajuns la pauza :))

AG29.01.2011 08:26

LA MULTI ANI GLAS!!

Lari29.01.2011 20:35

LA MULTI ANI, Cristi Cosor! :thumbup::beer2:

 

LA MULTI ANI, DonAndres! :beer2::thumbup:

Lari02.02.2011 23:42

LA MULTI ANI, lm-a! Si SPOR LA TREBI! ;)

 

:beer2:

Nyghty02.02.2011 23:44

La multi ani, Im-a!

Dragos_G03.02.2011 12:30

La multi ani, Im-a si multumim pentru munca depusa! :D

lm-a03.02.2011 18:21

Mersi tuturor pentru urari. Nici nu stiam ca am aceeasi zi ca si Ogararu.

 

Lari, apropo de spor, tocmai am uploadat o imagine noua.

 

pytycrys03.02.2011 18:48

La multi ani. Tot respectul din lume pentru efortul depus. Wallpaper-urile tale inca "domnesc" pe ecranul meu.

Multumesc!

Lari07.02.2011 13:54

Bai, leoSUD a implinit astazi un anisor! Cre'c-o sa faca cinste cu niste lapte, ceva! Fiti pe faza! :yes:

 

LA MULTI ANI!!!

Alex88pl07.02.2011 13:56

La Multi Ani Leo!

pytycrys07.02.2011 14:26

La multi ani pustiu. Cati ani faci pana la urma?

leoSUD07.02.2011 16:10

SARUMANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

@Lari, m-am tinut de promisiune ieri si am dat de baut:d

DA' sunt BETIV, BETIAAAAA ma omoaraaaaa!

 

Lari09.02.2011 12:47

LA MULTI ANI lui kaycee! :beer2:

Lari11.02.2011 07:38

Mamaaaa, cat o beeem aaaazi!!!

 

LA MULTI ANI pentru: whizah, malasorte13, EMPORiO si Visan B.U.B Giurgiu! :beer2:

Fane11.02.2011 08:02
Mamaaaa, cat o beeem aaaazi!!!

 

LA MULTI ANI pentru: whizah, malasorte13, EMPORiO si Visan B.U.B Giurgiu! :beer2:

 

Nu te mai saturi alcoholicule !

Daniel-Ionut12.02.2011 08:17

La multi ani Kapp0ne! :drunk:

pytycrys12.02.2011 09:30

La multi ani kapp0ne!

MoWeed12.02.2011 09:41

La multi ani kapp0ne

Lari12.02.2011 22:49

LA MULTI ANI kapp0ne!

Robert Aeroth13.02.2011 20:14

A observat cineva ca de cand s-a schimbat titlul topicului in sarBAUToritul a inceput Lari sa felicite pe toata lumea? Oare care o fi faza? :alcoholic:

«19091929394120»