La multi ani !,Virgil.
La multi ani !,Virgil.
la multi ani, novac... a atins cifra magica de 40 de primaveri ![]()
La multi ani Virgil!
La multi ani novac
La multi ani , razvan28 !
La multi ani , pytycrys !
![]()
LA MULTI ANI betivilor Pytycrys si Razvan28! ![]()
Daca o sa continuati sa beti ca pan' acu', degeaba ma obosesesc io acu' sa va urez de toate... ![]()
Mersi mult ![]()
Hmm...n-am baut chiar asa mult ca am zis sa fiu o gazda buna si sa nu ma imbat.Oricum eu la revelion si la majoratu meu acum n-am baut mult da la petrecerile pe care le mai dau cu tovarasii din cand in cand beau mai mult...ultima betie nasoala gen beat la Steaua-Craiova in vara am ajuns la pauza ![]()
LA MULTI ANI GLAS!!
LA MULTI ANI, Cristi Cosor! ![]()
![]()
LA MULTI ANI, DonAndres! ![]()
![]()
LA MULTI ANI, lm-a! Si SPOR LA TREBI! ![]()
![]()
La multi ani, Im-a!
La multi ani, Im-a si multumim pentru munca depusa! ![]()
Mersi tuturor pentru urari. Nici nu stiam ca am aceeasi zi ca si Ogararu.
Lari, apropo de spor, tocmai am uploadat o imagine noua.
La multi ani. Tot respectul din lume pentru efortul depus. Wallpaper-urile tale inca "domnesc" pe ecranul meu.
Multumesc!
Bai, leoSUD a implinit astazi un anisor! Cre'c-o sa faca cinste cu niste lapte, ceva! Fiti pe faza! ![]()
LA MULTI ANI!!!
La Multi Ani Leo!
La multi ani pustiu. Cati ani faci pana la urma?
SARUMANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
@Lari, m-am tinut de promisiune ieri si am dat de baut:d
DA' sunt BETIV, BETIAAAAA ma omoaraaaaa!
LA MULTI ANI lui kaycee! ![]()
Mamaaaa, cat o beeem aaaazi!!!
LA MULTI ANI pentru: whizah, malasorte13, EMPORiO si Visan B.U.B Giurgiu! ![]()
Mamaaaa, cat o beeem aaaazi!!!
LA MULTI ANI pentru: whizah, malasorte13, EMPORiO si Visan B.U.B Giurgiu!
Nu te mai saturi alcoholicule !
La multi ani Kapp0ne! ![]()
La multi ani kapp0ne!
La multi ani kapp0ne
LA MULTI ANI kapp0ne!
A observat cineva ca de cand s-a schimbat titlul topicului in sarBAUToritul a inceput Lari sa felicite pe toata lumea? Oare care o fi faza? ![]()