FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19293949596120»
Lari08.03.2011 16:44

Sa-i uram LA MULTI ANI lui Elvis, la implinirea frumoasei varste de 2 ani! :beer2:

 

Inca mai vrea sa golaneasca, nu vrea sa se dea dusului la cresa! :no:

pytycrys08.03.2011 19:59

La multi ani , Elvis!

Elvis08.03.2011 20:02
Sa-i uram LA MULTI ANI lui Elvis, la implinirea frumoasei varste de 2 ani! :beer2:

 

Inca mai vrea sa golaneasca, nu vrea sa se dea dusului la cresa! :no:

:yes:

Sa traiesti, Lari !

:beer2:

:D

 

La multi ani , Elvis!

:beer2:

Multumesc !

;)

Lari10.03.2011 19:00

LA MULTI ANI, OOP!!! :beer2:

 

N-ai beut tot, da? Speram ca ai pastrat ceva si pentru noi... :drunk:

pytycrys12.03.2011 11:03

La multi ani Corina!

Virgil12.03.2011 20:24

Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi! LA MULTI ANI, KORYNA!

Lari12.03.2011 20:30

Sa ne traiesti, Corina! :beer2:

Lari13.03.2011 18:30

LA MULTI ANI, Mutulik! :beer2:

navodarean14.03.2011 22:12

n-am bani sa va dau si voua de baut anu' asta. promit ca ma revansez. :*

pytycrys14.03.2011 22:22

La multi ani man!

navodarean14.03.2011 22:31

Sa fie intr-un ceas bun. :))

Lari14.03.2011 23:43
n-am bani sa va dau si voua de baut anu' asta. promit ca ma revansez. :*

 

Pai da-ne noua de beut si ramai dator la ailalti! :alcoholic:LA MULTI ANI!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Joseph! MULTUMIM! ;)

 

:beer2:

red&blue_boy15.03.2011 05:16

La multi ani , navodarean !

La multi ani , joseph !

:beer2:

JDERUL15.03.2011 07:03

 

 

 

 

Pentru toti cei care-si aniverseaza azi ziua de bastere:

 

SA INCHEIATI FIECARE ZI DIN VIATA VOASTRA CU UN ZAMBET DE FERICIRE!

 

 

:beer2:

 

john

 

 

navodarean15.03.2011 13:47

Daca se de aprobarea... vin cu baxu' de la Constanta!

 

Va multumesc inca odata. :*

Daniel-Ionut17.03.2011 10:57

bah, da lu` bogdinho nu ii zice nimeni la multi ani? :no::rolleyes:

 

:beer2:

Dragoshel17.03.2011 10:59

bogdanbabes bahh ;)

Costi17.03.2011 11:08

la multi ani bogdinho :console:

Lari17.03.2011 15:45

LA MULTI ANI, Bogdinho! :beer2:

 

Iti doresc sa ai cat mai ptuin succes. La warn-uri, ban-uri, etc. In rest, TOT CE-TI DORESTI!

Virgil18.03.2011 10:59

LA MULTI ANi, Yoyoyoi!

Lari23.03.2011 00:13

LA MULTI ANI, Bodanel! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Jeles! :beer2:

Fane23.03.2011 06:25

Sa traiesti Bodanele !

MoWeed23.03.2011 06:37

La multi ani Bodanel!

Daniel-Ionut23.03.2011 07:09

La multi ani Bodanel! :drunk:

Dragoshel23.03.2011 08:04

Laaaa Muuuulti Aaaaaani!!

«19293949596120»