Sa-i uram LA MULTI ANI lui Elvis, la implinirea frumoasei varste de 2 ani! ![]()
Inca mai vrea sa golaneasca, nu vrea sa se dea dusului la cresa! ![]()
Sa-i uram LA MULTI ANI lui Elvis, la implinirea frumoasei varste de 2 ani! ![]()
Inca mai vrea sa golaneasca, nu vrea sa se dea dusului la cresa! ![]()
La multi ani , Elvis!
Sa-i uram LA MULTI ANI lui Elvis, la implinirea frumoasei varste de 2 ani!
Inca mai vrea sa golaneasca, nu vrea sa se dea dusului la cresa!
![]()
Sa traiesti, Lari !
![]()
![]()
La multi ani , Elvis!
![]()
Multumesc !
![]()
LA MULTI ANI, OOP!!! ![]()
N-ai beut tot, da? Speram ca ai pastrat ceva si pentru noi... ![]()
La multi ani Corina!
Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi! LA MULTI ANI, KORYNA!
Sa ne traiesti, Corina! ![]()
LA MULTI ANI, Mutulik! ![]()
n-am bani sa va dau si voua de baut anu' asta. promit ca ma revansez. :*
La multi ani man!
Sa fie intr-un ceas bun. ![]()
n-am bani sa va dau si voua de baut anu' asta. promit ca ma revansez. :*
Pai da-ne noua de beut si ramai dator la ailalti!
LA MULTI ANI!!! ![]()
LA MULTI ANI, Joseph! MULTUMIM! ![]()
![]()
La multi ani , navodarean !
La multi ani , joseph !
![]()
Pentru toti cei care-si aniverseaza azi ziua de bastere:
SA INCHEIATI FIECARE ZI DIN VIATA VOASTRA CU UN ZAMBET DE FERICIRE!
![]()
john
Daca se de aprobarea... vin cu baxu' de la Constanta!
Va multumesc inca odata. :*
bah, da lu` bogdinho nu ii zice nimeni la multi ani? ![]()
![]()
![]()
bogdanbabes bahh ![]()
la multi ani bogdinho ![]()
LA MULTI ANI, Bogdinho! ![]()
Iti doresc sa ai cat mai ptuin succes. La warn-uri, ban-uri, etc. In rest, TOT CE-TI DORESTI!
LA MULTI ANi, Yoyoyoi!
LA MULTI ANI, Bodanel! ![]()
LA MULTI ANI, Jeles! ![]()
Sa traiesti Bodanele !
La multi ani Bodanel!
La multi ani Bodanel! ![]()
Laaaa Muuuulti Aaaaaani!!