FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19394959697120»
Nyghty23.03.2011 10:35

La multi ani, Bodanel!

MoWeed27.03.2011 21:31

La multi ani Ronnie!

Lari27.03.2011 21:43

LA MULTI ANI, Ronnie! :beer2:

 

In afara de ce-ti doresti tu, eu iti mai urez si sa nu-l mai enervezi pe Dragoshel! :rolleyes:

dayra27.03.2011 22:02

La Multi Ani, Ronnie! :drunk::kisstogether:

Lari28.03.2011 00:01

LA MULTI ANI si lui cristian86 !!! :beer2:

Ronnie28.03.2011 03:53

sarut-mainile prieteni!

red&blue_boy28.03.2011 04:22

La multi ani , Ronnie !

Dragoshel28.03.2011 06:39

La multi ani.

MikStelista28.03.2011 06:44

La multi ani, Ronnie!!! :kisstogether::wub::drunk:

blindica28.03.2011 07:55

LA MULTI ANI cu multa sanatate si putere financiara, stimabile Ronnie,unul din cei mai buni moderatori de pe forum :worthy: !

RobYnho28.03.2011 08:45

La multi ani, Ronnie!

Daniel-Ionut28.03.2011 09:36

Uuun mesaj din Bucuresti / Ronnie sticla s-o golesti :drunk:

La multi ani :beer2:

Ronnie28.03.2011 11:11

Multumesc baieti si Andreea :*:*:*

Adrian28.03.2011 11:57

La multi ani tinere!

Bogdan28.03.2011 13:15

La multi ani!

Maye28.03.2011 14:39

La multi ani, Ronnie !

Ronnie28.03.2011 14:52

multumesc celor mai buni prieteni virtuali ai mei! :D

clausblaus28.03.2011 16:36

La Multi Ani,bacauane!

Nu te puteam rata chiar azi!

Ronnie28.03.2011 16:44

Multumesc, multumesc:D

Dragos_G28.03.2011 17:55

La multi ani, Roonie!!

Ronnie28.03.2011 17:57

Mersi, Dragos! :)

red&blue_boy29.03.2011 06:00

La multi ani , RobYnho !!!

 

La multi ani , sabin1307 !!!

MikStelista29.03.2011 06:34

La multi ani, Roby!!! :kisstogether::kisstogether::drunk:

La multi ani, Sabin! :kisstogether::drunk:

dee29.03.2011 07:53

La multi ani, Sabin! Hai ca-mi pun putin whisky in cafea si inchin in cinstea ta, acum, cand mi-am amintit :P!

Daniel-Ionut29.03.2011 08:50

La multi ani Sabin si Robinho :beer2:

«19394959697120»