FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19192939495120»
Lari13.02.2011 20:31

Roberte, ai dat pe langa. De cand s-a schimbat numele topicului, rar intra lumea sa multumeasca, macar, pentru urari, de-apai sa mai dea de beut... :blink:

 

Hal de sarbatoriti... :banned:

Robert Aeroth13.02.2011 21:06

Lasa Lari noi sa fim sanatosi :console: Daca vrei te invit miercuri inainte de meciul de basket la o bere. On me of course. :beer2:

Daniel-Ionut15.02.2011 11:36

La multi ani saghe :beer2:

john_8615.02.2011 11:46

La multi ani, AdiM!

La multi ani, saghe!

pytycrys15.02.2011 15:51

La multi ani Adi si Saghe.

red&blue_boy16.02.2011 05:10

La multi ani , strezahuzum !

whizah17.02.2011 12:57

Multumesc pt urari Lari....abia acum mi-am mai revenit putin... :drunk:

 

Ah, sa nu uit, La multi ani pt sarbatoritii de azi! :beer2:

Lari17.02.2011 15:26

LA MULTI ANI AdiM! :beer2:

LA MULTI ANI Saghe! :beer2:

LA MULTI ANI Strezahuzum! :beer2:

LA MULTI ANI Crossman! :beer2:

LA MULTI ANI Elika! :beer2:

Daniel-Ionut17.02.2011 15:36

La multi ani elika :kisstogether:

pytycrys17.02.2011 16:40

La multi ani Elena!

elika17.02.2011 18:46

Daniele... Multumesc este pentru a 15 oara cand mi-o spui ... :))

 

 

Pytycrys ..Multumesc

Daniel-Ionut17.02.2011 20:44
Daniele... Multumesc este pentru a 15 oara cand mi-o spui ... :))

 

La naiba, doar 15 :(

Stai ca te sun, sa iti zic pana la 22.

Dragoshel17.02.2011 20:54

golanule, nu asa se impresioneaza o fata ....

M@rmota19.02.2011 12:05

La multi ani rosh-albastrii Carmina! :)

carminastan21.02.2011 10:35

Multumesc :)

Maye04.03.2011 00:25

La multi ani, Ioane!

Lari04.03.2011 00:33
LA MULTI ANI pentru: 1on, sorin_daniel, Khalid, inzaghi4ever si gerula_cj! :beer2:
MoWeed04.03.2011 06:21

La multi ani 1on!

La multi ani inzaghi4ever!

Dragoshel04.03.2011 07:56

La Multi Ani 1on ;)

john_8604.03.2011 09:08

La multi ani, 1oane!

Dragos_G04.03.2011 09:51

La multi ani, Ion!

1on04.03.2011 10:10
:beer2:
Robert Aeroth04.03.2011 10:26

La multi ani Ion,Inzaghi4ever si gerula_cj !!

dayra04.03.2011 11:35

La Multi Ani, Ioaneeee! :drunk: La Multi Ani si celorlalti care isi serbeaza ziua de nastere! :beer2:

pytycrys04.03.2011 12:29

La multi ani Ioane!!

«19192939495120»