Roberte, ai dat pe langa. De cand s-a schimbat numele topicului, rar intra lumea sa multumeasca, macar, pentru urari, de-apai sa mai dea de beut... ![]()
Hal de sarbatoriti... ![]()
Roberte, ai dat pe langa. De cand s-a schimbat numele topicului, rar intra lumea sa multumeasca, macar, pentru urari, de-apai sa mai dea de beut... ![]()
Hal de sarbatoriti... ![]()
Lasa Lari noi sa fim sanatosi
Daca vrei te invit miercuri inainte de meciul de basket la o bere. On me of course. ![]()
La multi ani saghe ![]()
La multi ani, AdiM!
La multi ani, saghe!
La multi ani Adi si Saghe.
La multi ani , strezahuzum !
Multumesc pt urari Lari....abia acum mi-am mai revenit putin... ![]()
Ah, sa nu uit, La multi ani pt sarbatoritii de azi! ![]()
LA MULTI ANI AdiM! ![]()
LA MULTI ANI Saghe! ![]()
LA MULTI ANI Strezahuzum! ![]()
LA MULTI ANI Crossman! ![]()
LA MULTI ANI Elika! ![]()
La multi ani elika ![]()
La multi ani Elena!
Daniele... Multumesc este pentru a 15 oara cand mi-o spui ... ![]()
Pytycrys ..Multumesc
Daniele... Multumesc este pentru a 15 oara cand mi-o spui ...![]()
La naiba, doar 15 ![]()
Stai ca te sun, sa iti zic pana la 22.
golanule, nu asa se impresioneaza o fata ....
La multi ani rosh-albastrii Carmina! ![]()
Multumesc ![]()
La multi ani, Ioane!
La multi ani 1on!
La multi ani inzaghi4ever!
La Multi Ani 1on ![]()
La multi ani, 1oane!
La multi ani, Ion!
La multi ani Ion,Inzaghi4ever si gerula_cj !!
La Multi Ani, Ioaneeee!
La Multi Ani si celorlalti care isi serbeaza ziua de nastere! ![]()
La multi ani Ioane!!