FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19596979899120»
Nyghty05.04.2011 07:35

La multi ani, KuzMaN!

adidwu07.04.2011 18:23

La multi ani,Saramago!

clausblaus08.04.2011 08:19

La Multi Ani,Adita!

Sa nu lasi niciodata steagul jos,oamenii cu caracter sunt din ce in ce mai putini!

Nyghty08.04.2011 08:45

La multi ani, Adrian!

Adrian08.04.2011 12:03

Merci baieti :)

pytycrys08.04.2011 12:14

La multi ani Adrian!

whizah08.04.2011 12:34

La multi ani Adrian!

 

Sper ca in curand la rubrica asta sa putem sarbatori si ziua in care a plecat ciobanul... :proud:

Lari08.04.2011 13:31

LA MULTI ANI, Adriane! TOT CE-TI DORESTI! :beer2:

 

Distractie placuta in continuare! :yeahh:

red&blue_boy08.04.2011 14:14

La multi ani , Adrian !

stix08.04.2011 17:09

Cel mai adevarat antibecaliot de pe site, pai ce sa-i doresc eu: sanatate, ,,putere de munca" pe site, toate cele bune asa in general.

 

Adrian, sper ca noi doi sa ramanem pana la sfarsit ultimii ,,antibecalioti" de pe site, din aia rai si huliti de toata lumea:))))

 

La Multi Ani!

David08.04.2011 17:34

La multi ani Adrian!

danimarcu08.04.2011 18:53

La multi ani, Adriane! :beer2:

 

 

Adrian08.04.2011 19:22

Merci baieti :D

Sa fim sanatosi toti, da-l in **** mea de fotbal!

Daniel-Ionut08.04.2011 20:08

La multi ani Adrian :beer2:

dee08.04.2011 22:43

Probabil la ora asta tu dansezi cu sticlele :) scuze de intarziere, acum am ajuns: La multi ani, Adrian!

 

Lari10.04.2011 22:11

LA MULTI ANI, Deni! Astaaa, Daniel-Ionut! :D

 

SA TRAIESTI!!! :beer2:

leoSUD10.04.2011 23:00

La multi ani danielee !!! vezi ca ti-am trimis un mesaj frumos :)))

maine vin dupa tine in rahova sa-mi dai de baut :x

Maye10.04.2011 23:01

La multi ani, Daniel!

red&blue_boy11.04.2011 04:28

La multi ani , Daniel-Ionut !

Nyghty11.04.2011 07:38

La multi ani, Daniel!

clausblaus11.04.2011 07:49

.......ca la 20 de ani fara griji si fara....?

LA MULTI ANI,Daniele!

pytycrys11.04.2011 10:36

Daniele, Daniele.... La multi ani baiatule! :clap:

Ronnie11.04.2011 15:27

Daniela-Ioana, tu esti campioana \:D/

 

Multani, baby :*

Fane11.04.2011 15:30

Cand dai de baut scarba ?

App : La multi ani !

MikStelista11.04.2011 15:38

La multi ani, copilas!!! :kisstogether::drunk:

Cand ne cinstesti? :D

«19596979899120»