La multi ani, KuzMaN!
La multi ani, KuzMaN!
La multi ani,Saramago!
La Multi Ani,Adita!
Sa nu lasi niciodata steagul jos,oamenii cu caracter sunt din ce in ce mai putini!
La multi ani, Adrian!
Merci baieti ![]()
La multi ani Adrian!
La multi ani Adrian!
Sper ca in curand la rubrica asta sa putem sarbatori si ziua in care a plecat ciobanul... ![]()
LA MULTI ANI, Adriane! TOT CE-TI DORESTI! ![]()
Distractie placuta in continuare! ![]()
La multi ani , Adrian !
Cel mai adevarat antibecaliot de pe site, pai ce sa-i doresc eu: sanatate, ,,putere de munca" pe site, toate cele bune asa in general.
Adrian, sper ca noi doi sa ramanem pana la sfarsit ultimii ,,antibecalioti" de pe site, din aia rai si huliti de toata lumea:))))
La Multi Ani!
La multi ani Adrian!
La multi ani, Adriane! ![]()
Merci baieti ![]()
Sa fim sanatosi toti, da-l in **** mea de fotbal!
La multi ani Adrian ![]()
Probabil la ora asta tu dansezi cu sticlele
scuze de intarziere, acum am ajuns: La multi ani, Adrian!
LA MULTI ANI, Deni! Astaaa, Daniel-Ionut! ![]()
SA TRAIESTI!!! ![]()
La multi ani danielee !!! vezi ca ti-am trimis un mesaj frumos
)
maine vin dupa tine in rahova sa-mi dai de baut :x
La multi ani, Daniel!
La multi ani , Daniel-Ionut !
La multi ani, Daniel!
.......ca la 20 de ani fara griji si fara....?
LA MULTI ANI,Daniele!
Daniele, Daniele.... La multi ani baiatule! ![]()
Daniela-Ioana, tu esti campioana \:D/
Multani, baby :*
Cand dai de baut scarba ?
App : La multi ani !
La multi ani, copilas!!! ![]()
![]()
Cand ne cinstesti? ![]()